Aşılama 30 Aralık 2020 aşılama olanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Dr umla konuştum Bir ay ara vermeye karar verdik diğer ay devam edecez bu arada ben ovülasyon testleriyle deneyecem bakalım senin için de üzüldüm gerçekten çok kötü oluyor
Doktorunuz sizin için en doğrusunu bilir, sadece bir anne aday adayından diğerine tavsiyede bulunmak istiyorum, bu süreçte rahim dokusunu kolajen destekliyor, peptid kolajen kullanırsanız bir sonraki aya hazırlanmanızı destekleyebilir.

Doktorunuz sizin için en doğrusunu bilir, sadece bir anne aday adayından diğerine tavsiyede bulunmak istiyorum, bu süreçte rahim dokusunu kolajen destekliyor, peptid kolajen kullanırsanız bir sonraki aya hazırlanmanızı destekleyebilir.
O ne demek biraz daha açarmısın

O ne demek biraz daha açarmısın
Kolajen; vücutta deri, kemik, tendon, ligamentler başta olmak üzere pek çok organda bulunan bir yapısal proteindir. Vücutta en çok bulunan proteindir ve tüm vücut proteinlerinin üçte birini oluşturur. Bağ dokunun oldukça önemli bir bileşeni olan kolajen, dokuları yapıştırıcı gibi bir arada tutar. Vücutta çokça bulunan ve farklı dokularda çeşitli görevleri olan kolajen, vücut yapısının koruyan temel maddedir. Yazık ki üremeye yardımcı tedaviler sürecinde rahim dokumuz bazen yıpranabiliyor. Adet kanamalarımızın biraz farklılaşmasından da anlaşılabilir.
Bu nedenle kolajen desteği almanız hem anneliğe hazırlanırken hem dinlenme sürecinizde size çok faydalı olabilir.
Yeniden söyleyeyim, en doğrusunu doktorunuz ya da sağlık danışmanınız bilir.
Her ne kadar Tip 1, Tip 2 gibi farklı kolajenler takviye alınsa da vücuda giren kolajen adaptiftir, yani nerede ihtiyaç varsa oraya gider.
Sizin için de uygunsa ve doktorunuz da kullanmanızda sakınca olmayacağını söylerse, yaklaşık 5000mg hidrolize kolajen kullanın, sizin için faydalı olabilir.

Kızlar ne yaptınız var mı birşeyler ben ovülasyon testine başladım daha 2 gün oldu silik çizgi daha

Kizlar mesajlarinizi okudum bir an heyecan basti bende carsamba günü aşilama olucam ve cok heyecanliyim cok korkuyorum.. ya tutmazsa gibi 😥 siz niye aşilama oldunuz acaba cok özel degilse tabiki ❤

X