30 günlük yavru köpek bakımı 2022 mama tavsiyeleri

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.000
30 günlük yavru köpeğe mama tavsiyeleriniz var mı? Biraz araştırdım yoğurt ekmek karışımı, inek sütü olursa suyla karıştırmak gerekirmiş ve yavru köpek maması alınıp havanla ezip suyla karıştırıp vermek. Farklı önerileri olan var mı?

yavru_kopek_beslenmesi_2022_mama.jpg

Konu ile ilgili bilgim yok MaasAllah demeye geldim. Mutlu ve uzun bir ömrü olsun Insallah

Royal canin'in süt tozları var. Onlardan kullanıyorlar anne sütü olmadığı zaman zaten mama yemeye başlayınca da puppy mama alırsınız

Süt tozu kullanmanız mantıklı şuan en azından 1 ay daha bu şekilde olmalı.60 günlük olunca kuru mamaya gecebilir. Maşallah çok tatlı.🤍
Çok güzel bir ömrü olsun ve hep iyi merhametli insanlar yakınlarınızda bulunsun ikinizinde.

Süt tozu kullanabilirsiniz hayvanlar için olandan bende 5 yavru kedi bulmuştum o zaman süt tozu falan yoktu bizim oralarda internet alışverişi falanda öyle yaygın değildi.yumurta,keçi sütü,tereyağını karıştırıp kaynatıp veriyorduk katı gıdaya geçincede suyla yavru mamasını karıştırıp veriyorduk yada yaş mama ile kuru mamayı o şekilde alıştırabilirsiniz.veteriner komşumuz söylemişti nur topu gibi olmuştu hayvanlar ama kötü kalpli insanlar apartmanın boş bir yeri vardı orada istemeyince onları ben okuldayken salmışlar birini köpek kapmış birinin akıbeti belli değil diğer ikisini sahiplendirmiştik.benim en sevdiğim gri kedicik hala yaşıyordu bizim sitenin bahçesinde ama belki ölmüştür 10 yıl oldu tabi🤷🏻‍♀️O kediyi hiç unutmadım kendime gri bir kedi sahiplendim.anneme çok yalvarmıştım ama o zaman izin vermemişti onu sahiplenmemize🥲neyse buda böyle bir anımdı şimdi bu yavruyu görünce aklıma geldi inşallah sağlıkla büyütün.

X