30 yaş ve üzeri cilt bakım ürünleri almak istiyorum öneri tecrübe bekliyorum:)

TekAskiKalbimin1542

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2017
6
4
38
31 yaşındayım ve karma bi cilde sahibim.Bugüne kadar bu konuda cildime pek biyatırım yapmadım açıkçası. Artık zamanı geldi de geçiyor bile...
Kozmetik olmayan ürünler kullanmakistiyorum ama deneyim sahibi olmadığım için karşılaştığım markalar hep yabancı. Bana bukonuda yardımcı olabilir mısınız?
Gece gündüz kremi göz altı kremi
Temizleme ürünleri jel tonik peeling:KK200::KK54:

Canim bende 31 yasindayim benimde cildim yagli krem duyma geregi duymuyorum diye işi birakmadim ama ben pahalı kremlere para vermeyi cok sacma buluyorum çünkü kremlerin icerigi vitaminler saglik ocagina dr a evigen ampul redoxon ampul a vitamini ampul yazdir e vitamini cok yagli yatarken kır ve yuzune sür gündüz olmuyo yagli duruyo a vitaminini nivea Q1o kremin icine kirip suruyorum c vitamini bi mucize ama bir iki günde hemen kokuyor yinede suruyorum ben

Uzun yazmisim kusura bakma anlamissindir insallah bu karisimlari a vitamini haric kakao yagiyla birlikte hamileligimde karmima surmustum hic catlagim da olmamisti a vitamini cildi gerdiren gozenekleri sikilastiran ve kurutan bi vitamin oldugu icin karinda uygulanmasi uygun degil

Merhaba, bu vitaminler gerçekten harika.
A vitamini lekeleri açmaya yardımcı oluyor. C vitamini de öyle ama c vitamini biraz yakıyor ve yapışkan bir yapısı var sanki. Ya da ben soğuk su ile açıp sürüyorum bu Yüzden olabilir.
E vitamini göz çevresi için harika. Kırışık olan yerlere sürülmeli. Ben de aylardır uyguluyorum.

Aleo vera jelinde A, C ve E vitaminleri bulunuyor. Aleo vera yapraklarından çıkan jeli doğrudan cilde uygulayabilirsiniz. Alerji yapmayan tamamen doğal bişey. Her gün yaprağın ucundan bir parça kopartıp cildime yediriyorum. emilimi çok kolay, yağlı bir his bırakmıyor. ince çizgiler bile yok bende.

Aleo vera jelinde A, C ve E vitaminleri bulunuyor. Aleo vera yapraklarından çıkan jeli doğrudan cilde uygulayabilirsiniz. Alerji yapmayan tamamen doğal bişey. Her gün yaprağın ucundan bir parça kopartıp cildime yediriyorum. emilimi çok kolay, yağlı bir his bırakmıyor. ince çizgiler bile yok bende.
Benim aloevera bitkim hiç büyümüyor bakımı nasıl yapılacak bu bitkinin? İki yaprağını kestim bitirdim kaldı 3 yaprak ama onlar da küçük zaten :KK43: umarım bitki ölmez

Benim aloevera bitkim hiç büyümüyor bakımı nasıl yapılacak bu bitkinin? İki yaprağını kestim bitirdim kaldı 3 yaprak ama onlar da küçük zaten :KK43: umarım bitki ölmez
Çok sık sulamamak gerekiyor. Alttan delikli bir saksıda sadece alt kabına su koy kurudukça. Güneş alan bir yerde tut. pencere önü saksısı değildir. Balkona koyabilirsin. Hem güneşlenir hemde rüzgar çok iyi gelir.

31 yaşındayım ve karma bi cilde sahibim.Bugüne kadar bu konuda cildime pek biyatırım yapmadım açıkçası. Artık zamanı geldi de geçiyor bile...
Kozmetik olmayan ürünler kullanmakistiyorum ama deneyim sahibi olmadığım için karşılaştığım markalar hep yabancı. Bana bukonuda yardımcı olabilir mısınız?
MERHABALAR
ALOEVERA ÜRÜNLERİ SATIYORUM. İSTERSENİZ YARDIMCI OLURUM.

Canim bende 31 yasindayim benimde cildim yagli krem duyma geregi duymuyorum diye işi birakmadim ama ben pahalı kremlere para vermeyi cok sacma buluyorum çünkü kremlerin icerigi vitaminler saglik ocagina dr a evigen ampul redoxon ampul a vitamini ampul yazdir e vitamini cok yagli yatarken kır ve yuzune sür gündüz olmuyo yagli duruyo a vitaminini nivea Q1o kremin icine kirip suruyorum c vitamini bi mucize ama bir iki günde hemen kokuyor yinede suruyorum ben
Sizinle Aynı fikirdeyim. Herkes kendi cilt tipine göre ürün seçmeli veya yapmalı bende garnier'in ürünlerini kullanıyorum yalnız ek olarak cildime karbonat Hindistan cevizi yağı tuz gibi doğal ürünler uyguluyorum. Mesela Garnier ürünlerini kullanırken üç etkili maskesinin içine bir çay kaşığı tuz koyuyor ve onunla yüzümü yıkıyorum ardından Hindistan cevizi yağı ile masaj yapıyorum ardından bebek şampuanı ile karbonatı karıştırıp yıkadıktan sonra tonikliyorum de aynı markanın kremi ile cildimi kremliyorum.. sadece haftada 3 gün yapıyorum bunu ... Etrafımdakiler yüzüme bir şey mi yaptığımı soruyor.. o kadar parlak ve canlı şu an.

https://www.facebook.com/hafize.ayaz.357 bu adresten ekleyin yardımcı olurum.

Size yardımcı bizzat olurum instegramdan evval_kiz hesabıma yazın size uygun ürünü önereyim 😊 kendi markanın ürünleridir denemenizi tavsiye ederim

Cilt bakımi rutini konumuz var oraya gelin yardımcı olurlar

X