30undan sonra kimseyi begenememek

vesikaliyarim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2014
7.040
12.336
41
O uygulamalara girmişliğim vardır. Şöyle yazanları direkt elerdim mesela;
Vatsap, watsap, wassap , whatsat
Beyendim, yiğenim var, facebork, aylen nerde

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 51 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 166 cm. Başlangıç Kilom :82 Kg. Şimdiki Kilom :79.6 Kg.

lily86

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
3 Ağustos 2011
14.387
11.931
O uygulamalara girmişliğim vardır. Şöyle yazanları direkt elerdim mesela;
Vatsap, watsap, wassap , whatsat
Beyendim, yiğenim var, facebork, aylen nerde
Dogru yazmayi üniversite okumus ben şu meslekte çalışıyorum diyenler bile yapıyor 😃 ama ben de katılıyorum duzgun yazamayanlar direkt elenir :)

vesikaliyarim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2014
7.040
12.336
41
Dogru yazmayi üniversite okumus ben şu meslekte çalışıyorum diyenler bile yapıyor 😃 ama ben de katılıyorum duzgun yazamayanlar direkt elenir :)

Hele facebork yazana inanamamıştım...yılların facebook'u yani..Hiç mi görmedin biyerlerde yazılışını....ne kafalar ya..
Zaten o uygulamada whatsapp'ı düzgün yazan adam nerdeyse yok ya inanılmaz..watsata geçelim mi diyor adam, sen geç watsata deyip engelliyordum of

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 51 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.

vesikaliyarim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2014
7.040
12.336
41
Okurken atletli, biyikli dayılar gozumde canlandi bir an 😂😂😂😂 yiğenim dese iyi "yiyenim" var mesela...

Hee yiyenim de vardı...
Aylen nerde yasıyor, tek mi yaşıyorsun, hanfendi ben ciddi düşünüyorum seviyeli sohbet oooof

samantha

Guru
Pro Üye
3 Şubat 2009
6.865
8.125
41
30lu yaslarda insan şunu öğreniyor "biri işine tam olarak yaramayacaksa hayatinda hic olmasin daha iyi" hicbiri içine sinmemis demek ki. Ama biraz da peşin hükümlusunu insanlari canli olarak gormeden bunu bilemezsin. Bastan sonu kafanda boyle belirledigin icin oyle olmus bence lafini bile hazirlamissin :)

vesikaliyarim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2014
7.040
12.336
41

lily86

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
3 Ağustos 2011
14.387
11.931
Hele facebork yazana inanamamıştım...yılların facebook'u yani..Hiç mi görmedin biyerlerde yazılışını....ne kafalar ya..
Zaten o uygulamada whatsapp'ı düzgün yazan adam nerdeyse yok ya inanılmaz..watsata geçelim mi diyor adam, sen geç watsata deyip engelliyordum of
Valla facebookta bazi komik paylaşım olan gruplara giriyordum gülme amacli, gurup yazan, yegenini paylasip yiyenim diyen neler neler bunlar da benle yasit ya da benden kucukler ustelik yani şu an en fazla 34 35 falan.
Ben tinder uygulamasini bilmiyorum ya da o... dedigi ne onu da anlamadim ama yillar önce bi tanisma/flört sitesine girmiştim, moralim bozuktu yalnızlık hissinden girmiş iyice sinirlerim bozularak uyeligimi silmistim nereden baksak en az 5 6 sene öncesi.
Asl? (2000lerin başı) 🤣🤣🤣

Bi de ilk sorusu nerelisin olanlari kafadan elerim ben, normal bir sosyal ortam da olsa bu soruyu soranlarin kapasitesi bastan memleketle kısıtlıdır diye düşünürüm.

burcak86

hiçbişe değişmesin
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2011
6.387
20.826
En büyük kk bence sen birileriyle istediğin romantik ilişkiyi bi türlü kuramadın ya karşı taraf beğenince işe yaramaz oluyor beğenmeyince böyle Brad Pitt oluyor çelimsiz çirkin bi Fransız olsa da, hah işte sen de öğrenilmiş çaresizlik oldu bence, böyle sanki en başından hayal kırıklığını peşin peşin yaşıyor gibisin, başlamaya/başlatmaya mesaj atmaya iki flört etmeye cesaretin yok sebep olarak da artık birilerini beğenemiyorum diyorsun.

Ben olsam fazla kilolarımı verir, tarzımı değiştirir artık istediğim kadın olurdum, zaten auran enerjin değişince de su akar yolunu bulur 😎