33 yaşında tel taktırmaya girissem mi çok kararsızım.

Anlayann muczsx

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2020
497
569
Selam arkadaşlar başlıktan da anlaşıldığı üzere diş teli taktırma gibi bir düşüncem var bir senedir kararım kesinleşti gibi aslında çok büyük sorun yok ama köpek dişler sivri ve geride duruyor. Alt dişler düzgün değil dikkatlice bakınca ve gülüşümden hep cekinmisimdir sivri dişten dolayı. Sizce bu yaştan sonra sıkıntı olur mu tecrübeli olanlar uzun süre kalır mı tel?Gerek var mı ailemden çoğu kişi senin disinde bir şey yok belli değil diyorlar.Ve fiyatlar ne güncel olarak ?

yazibekleyenkadin

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2021
258
663
34
bende 34 yaşındayım tel taktırmayı düşünüyorum ama eşim çok tatlı dişlerin yaptırma diyor bilmiyorum çok kararsız kaldım. yaş konusuna takılmayın ama 33 ne ki daha istiyorsanız hiç düşünmeyin

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 67 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 164 cm. Başlangıç Kilom :82 Kg. Şimdiki Kilom :70 Kg.

daydaymama

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2021
1.104
2.807
Selam arkadaşlar başlıktan da anlaşıldığı üzere diş teli taktırma gibi bir düşüncem var bir senedir kararım kesinleşti gibi aslında çok büyük sorun yok ama köpek dişler sivri ve geride duruyor. Alt dişler düzgün değil dikkatlice bakınca ve gülüşümden hep cekinmisimdir sivri dişten dolayı. Sizce bu yaştan sonra sıkıntı olur mu tecrübeli olanlar uzun süre kalır mı tel?Gerek var mı ailemden çoğu kişi senin disinde bir şey yok belli değil diyorlar.Ve fiyatlar ne güncel olarak ?
Gidip görüşün, kafanıza yatarsa ve sizi psikolojik olarak çok yoruyorsa taktırın ama köpek dişleri zaten sivri olur.

mrvemuu

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2021
630
907
30
30 yaşındayım 2. Kez tel taktırdım

oglakburcuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
3.321
3.568
Ben taktırdım ve hayatımın en doğru kararı. Eski halimden tiksiniyorum. :) rahat rahat gülümsemek gibisi yok

aselarya

Kassandra ile Asel'in annesi ❤️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2021
1.232
2.047
27 yaşında taktırdım. Millet 40 50 yaşında taktiriyor. Hatta bazı insanlara tel aşırı yakisiyor. Ben bayılmıştım mesela tellerime ve çok da yakışmıştı bana :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2022

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 98 gün kaldı.

Bu noktada, bebeğiniz karnınızdaki konaklamasının üçte ikisini tamamladı. Önümüzdeki 3 ay içinde bebeğiniz sizinle hiç bir fiziki bağı olmadan hayatta kalabiliyor olacak. Hamileliğinizin 6. ayının sonunda bebeğinizin boyu en az 23 cm ve ağırlığı en az 779 gr. olacaktır. Giderek daha fazla anne bebeğinin kordon kanını saklanmasını düşünüyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın