34. hafta oğlumu kaybettiim .. :(

zuhal_84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2010
18
0
39
3 Şubat çarşamba günü sabah kalktığımda herşey çok normaldi.Bebeğim çok hareketliydi yine .boshayallersmile Akşam saatlerinde bebeğimin hareketlerini hissedemedim.:1no2: Sabah kalktığımda yine hareket yoktu.Fakat hiçbir sancı felanda yoktu.Endişelenmeye başladık ve eşimle doktora gittik.Doktor bebeğimin kordon dolanması yüzünden öldüğünü söyledi ve beni sezeryana aldı 4 Şubatta..Gerçekten çok üzgünüm doğmasına çok az kala onu kaybetmiştim.:çok üzgünüm: Allah kimsenin başına vermesin :Saruboceq:

rabbim sabır versin. bu durumda ne denir bilemiyorum ama herşeyde bi hayır vardır inanın. bazen şer gördüklerimiz hayırdır. rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıklı evlat kucağınıza almayı nasip eder inş

canım çok üzüldüm.. :çok üzgünüm:
Rabbim sabrını versin qerçekten çok zor bi durum..
inşallah en yakın zamanda tekrar hamile kalır ve bu sefer bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın :a015:

rabbim sabır versin arkadaşım...allahım onun acısını unutturacak melekler göndersin sana...:KK43:

canım Allah sabırlar versin. ben d eoğlumu 32. haftada kaybettim acını çok iyi anlıyorum.bizi bizden daha iyi anlayan yok zaten. bazen elimzi koumuz bağlanıyo olanlara engel olamıyoruz işte. Allahın takdiri. kabullenemkten başka çaremiz yok. hepimiz meleklerimzie kardeş istiyoruz tabi. tez zaamnda dualrımız gerçek olur hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder inşallah Rabbim.

ALLAH yardımcın olsun, sabır dilerim. bundan sonra hakkında hayırlısı olsun inşaallah.

off yaaa bebişimmm benim melek oldu şimdi o annesi seni beklicek ama unutma
benimde bebeğimimde kordon dolanması vardı çok korkuyodum aynı senin gibi hareketleri hissetmeyince dr umu aradım gel dedi gitmemle hastane ye götürüp doğurtması bir oldu
kordon kolundan boynundan dolanmış meğer sıkıntı yaratıyomuş kalp atışları duruyodu

Arkadaşlar öncelikle hepinize çok teşekkürler bu güzel yorumlarınız için .a.s.
Her annenin yaşayacağı en büyük acıyı yaşadım.İlk hamileliğim ve ilk bebeğimdi.:ecrin_bebek: Herşeyi çok güzel planlamıştık.Hiçbir sağlık sorunumuz da yoktu bebeğimle.Herşeyi hazırdı:Odası,cicişleri,oyuncakları,ismi...Gerçekten onları gördükçe içim çok yanıyor.Düşünüyorum geçen hafta bugün bebeğimleydik,bebeğim bu zamanlar kıpırdıyordu hissediyordum onu diye düşünüyorum .:çok üzgünüm: ve Allah kimseye evlat acısı göstermesin diyorum .:Saruboceq:

off yaaa bebişimmm benim melek oldu şimdi o annesi seni beklicek ama unutma
benimde bebeğimimde kordon dolanması vardı çok korkuyodum aynı senin gibi hareketleri hissetmeyince dr umu aradım gel dedi gitmemle hastane ye götürüp doğurtması bir oldu
kordon kolundan boynundan dolanmış meğer sıkıntı yaratıyomuş kalp atışları duruyodu

leylaela'cım senin bebiş yaşıyor değil mi?:Saruboceq:

yaşıyo canım allah uzun ömür versin(nerde varsa hepsine)
senin acını korkularımdan tahmin edebiliyorum kimbilir ne zordur keşke senin için bişey yapabilsem gerçekten okadar çok üzüldümki
teselli olurmu bilmem ama tv de bi din hocasından dinlemiştim bebeğini kaybebeden anne cennete onunşla buluşur kaldığı yerden devam edrmiş yani o bebek mutlaka anne sevgisini şefkatini illaki alırmış yani
tekrar göbüşünde güzel bi miniğin olsun inşallah

zuhal_84 arkadaşım çok üzüldüm her kaybolan bebek için ayrıca üzülüyorum benim de 3 meleğim var cennette... çok acı bunun acısı hiçbir acıya benzemez ama onlarla bulaşacağım günü hayal ederek avutuyorum kendimi artık gebe kalmaya da cesaretim yok
sen sezeryan olduysan 1 yıl normal doğumsa 6 ay kadar korun kendini iyice toparladıktan sonra tekrar denersin 84 doğumlusun anladığım kadarı ile daha yaşın küçük kendiliğinden tedavisiz gebe kalmışsın yaşadığın olay çok nadir bir şey ikinci gebeliğinde tekrarlaması imkansız sayılır bu yüzden arkadaşım umudun var ve bu en önemlisi.

Canım benim bunda da bi hayır vardır.
Rabbim öyle uygun görmüş demek ki..
Sağlıkla inşallah bi kez daha hamile kalırsın canım.
Çok geçmişolsun.

leylaela'cım çok sevindim Allah uzun ömürler versin bebişine ..Evet zaten biz Ege'yle cennette beraber olucaz kavuşucam ben bebişime . :)
map'cim sana da Allah sabır versin.Sende kavuşacaksın meleklerine inşallah :)Başka çocuğun var mı? :)Evet sezeryan oldum o bir yıl nasıl geçer diye düşünüyorum.Ama geçer.Ocean'cım çok teşekkürler .

3 Şubat çarşamba günü sabah kalktığımda herşey çok normaldi.Bebeğim çok hareketliydi yine .boshayallersmile Akşam saatlerinde bebeğimin hareketlerini hissedemedim.:1no2: Sabah kalktığımda yine hareket yoktu.Fakat hiçbir sancı felanda yoktu.Endişelenmeye başladık ve eşimle doktora gittik.Doktor bebeğimin kordon dolanması yüzünden öldüğünü söyledi ve beni sezeryana aldı 4 Şubatta..Gerçekten çok üzgünüm doğmasına çok az kala onu kaybetmiştim.:çok üzgünüm: Allah kimsenin başına vermesin :Saruboceq:

vallahi bu durumda nedenir bılmıyorum ama cok uzuldum ve acını paylsmak ıstedım okurken okadar kotu oldumkı gozlerım dolmus ve bosalmıs farkında deılım 34 haftalık kocaman bı oglan ıken onu kaybetmek cok acıdır ınanıyorumkı.bende 9 haftalık hamıleyım allah nasıp ederse ıkızlerımı eylul ayında dunyaya getırıcem.allah acını hafıfletsın ıns.tez zamanda aldıgının yerıne cıfter bebek versın sana cıfte mutluluk yasatsın kardesım cok buyuk gecıs olsun.boshayallersmileeyvahedigeldismile

Çok teşekkür ederim canım..İnşallah sorunsuz bir hamilelik dönemi geçirip,alırsın ikizlerini kucağına ..Allah onlara uzun ömürler versin.

Allah sabırlar versin güzelim........ ne diyeyim nedesem teselli etmez seni.... bende 34 .haftamdayım.... Allah kimsenin başına vermesin...

Çok teşekkür ederim canım..İnşallah sorunsuz bir hamilelik dönemi geçirip,alırsın ikizlerini kucağına ..Allah onlara uzun ömürler versin.

inşallah canım sende uzme kendını yapacak bırsey yok artık melegınle cennetle bulusucan gunu bekle:sinifsinif:

X