36 37 numara düğünde giymek için babet yada sandalet arıyorum..

ewet bu abiye değil canım sen abiye altına giyceksen olmaz bu ewet. ama ilk gösterdiğim çok kaliteli bişey yani.20 verceğine biraz daha fazla verip kaliteli başka zamanda kullanabilceğin bişey tercih etmelisin bence[/QUOT

TEŞEKKÜR EDERİM CNM BİRAZ DAHA ARIYCAMM...

dayanamadm yazicam:) kiz abiye demis ne kadar gunluk spor babet warsa eklenmis:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Hoşuma gittiiii bu yorummm arada benimde dayanamadığım olduu tercuman olmuşsun hislerimeee

Son düzenleme:
eklemeler yaptim cnm ama istedigin tarzda yok sanirim,konuma bakabilirsin.

Iphone 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

baktım cnmm sendeki kelebekliler aklımdaa azcık daha bakınayımm dönücem sana inşallah bu arada satılmazsaa tabii:))

dertsiz masa örtüsü ve peçetelerini istiyorum:KK34:taban normal taban çok esnek te değil

cnmm onlar kardeşiminn takas yaparsak ona parayı ödemem gerekirr bana pahalıya gelir birazz:)) bebek ürünlerinden bayan giyimlerden vs yokmuu hiçç beğendiğinm??

cnmm onlar kardeşiminn takas yaparsak ona parayı ödemem gerekirr bana pahalıya gelir birazz:)) bebek ürünlerinden bayan giyimlerden vs yokmuu hiçç beğendiğinm??

beğendim ama var çok kıyafet .daha önce de size yazmıştım masa örtüsünü istiyorum diye.oğlum pc istiyor çıkıyorum sizde düşünün

beğendim ama var çok kıyafet .daha önce de size yazmıştım masa örtüsünü istiyorum diye.oğlum pc istiyor çıkıyorum sizde düşünün

cnm geç yazdım biraz ama dertsizlerle takaslarsak bana pahalıya mal olacak...kusura bakmaa...

36.5 37 abiye ile giyebileceğim babet, çok küçük topuklu, dolgu topuklu tercihen siyah ayakkabılarınızı bekliyorum bayanlarrrr:21::21::21::21:

dolgu topluklu günlükte arıyorummmm çook yüksek olmasın amaa renk farketmez....

Son düzenleme:
eski olan çook yıpranmışmı peki?? aklımda cnm sendekileri beğendim...azcık düşüneyim seçenekler arttı çünküüü:KK9:

Canım o ayakkabıyı satıştan kaldırdım arkası yırtılmış..diğerleri için satış hala geçerli :KK16:

sandaletinde topuksuz olması tercihim....gümüş rengi olabilir siyah yada beyazda olabilir aslında çok beğenirsem renklide olur:)) şıkır şıkır bişey lazım birde ucuz olması tabii:))
bende bu var 37 numara $DSCF2449.jpg $DSCF2448.jpg $DSCF2447.jpg

internetten bir alışveriş sitesinden buldum istdiğim ayakkabıları bayanlar teşekür ederimm:KK16::KK16::KK16:

konu kapatılabilir...teşekkürlerr:)

X