37 yas ilk doğum lütfen yardim Dawn sendromu

duru24

duru24
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2014
202
38
Merhaba Arkadaşlar 37 yasindayim 11 ci haftam ilk doğum.devlet hastanesine gittim ve ikili testte ense kalınlığı bir doktor 2.1 dedi yanindaki doktor 2.2 dedi hic burun kalınlığından bahsetmediler kan tahlili yaptırmadım çıktım özel hastaneye gidicem inşallah
Lütfen bana dua edin sağlıklı olsun öylede olsa o benim yine de evlâdım ama yürek kaldırmıyor cok üzüldüm duyduğumdan beri

Rabbim evladını sana sağ salim kavuştursun inşallah 🙏😘 içini ferah tut birden fazla doktordan aynı şeyi duymadan da asla emin olma. Bebeğin kalbi atmıyor alalım diyipte başka doktorun yaşıyor bu çocuk dediği hastalar var. Çocuğun olmaz dedikleri ancak bilmem kaçıncı çocuğa hamile kalan anneler var ilk tanı değil son yanı önemli Rabbim in melekleri senin meleğinin yanında olsun inşallah 😘

Merhaba Arkadaşlar 37 yasindayim 11 ci haftam ilk doğum.devlet hastanesine gittim ve ikili testte ense kalınlığı bir doktor 2.1 dedi yanindaki doktor 2.2 dedi hic burun kalınlığından bahsetmediler kan tahlili yaptırmadım çıktım özel hastaneye gidicem inşallah
Lütfen bana dua edin sağlıklı olsun öylede olsa o benim yine de evlâdım ama yürek kaldırmıyor cok üzüldüm duyduğumdan beri
Korkmayın.

35 yaşında 3. çocuğumu doğurdum, gayet sağlıklı, şükürler olsun, 1 bebek daha düşünüyorum hatta...

Kadınlar eskiden menapoza girene kadar doğururmuş, bı bakın çevremize kaç tane down sendromlu büyüğünüz var...

Rabbim evladını sana sağ salim kavuştursun inşallah 🙏😘 izaten benden oncekiçini ferah tut birden fazla doktordan aynı şeyi duymadan da asla emin olma. Bebeğin kalbi atmıyor alalım diyipte başka doktorun yaşıyor bu çocuk dediği hastalar var. Çocuğun olmaz dedikleri ancak bilmem kaçıncı çocuğa hamile kalan anneler var ilk tanı değil son yanı önemli Rabbim in melekleri senin meleğinin yanında olsun inşallah 😘
Korkmayın.

35 yaşında 3. çocuğumu doğurdum, gayet sağlıklı, şükürler olsun, 1 bebek daha düşünüyorum hatta...

Kadınlar eskiden menapoza girene kadar doğururmuş, bı bakın çevremize kaç tane down sendromlu büyüğünüz var...
Evet cok haklısınız teşekkür ederim ici1m rahatladi

Korkmayın.

Tesekkir ederim cevap verdiğiniz için.Maşaallah hic endişe yaşamadınız dimi ben nosuna evham.yapiyirum

X