Kalıcı Makyaj Uygulamaları 3d microbladingten kurtulmak

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak
microblading şu kıl gibi tek tek çizilen şey mi yoksa kalemle boyar gibi içi tamamen mi boyalı?
soruyu tam net soramadım sanırım ama anlamışsınızdır beni, bazıları yaptırıyor tel tel kaş şeklinde hani

Beşiktaş Tattoo san kesinlikle hiçbir işlem yapmayın hem pahalı hem boyaları cilde zararlı enfeksiyon kaparsınız pis bir ortamda yapıyor ve çok ilgisiz dolandırıcı adi herif adı cenk Demirdağ mı çelikdağ mı ne

Geride kalan biraz sarı rengi saymazsak ben kurtuldum sayılır. 3 seans solüsyonla silme yaptırdım. üstüne de 3 seans pikosil lazer..şu anda çok az sarımsı leke kaldı her gün mecbur kapatıyorum..

Merhaba ben dün kaşıma microblading yaptırdım fakat çok pişman oldum aşırı koyu ve keskin geldi ağladım kahroldum.googla girdim burada da bu dertten muzdarip olanlar olduğunu gördüm belki birine faydası olur diye konu açmak istedim.
Yapan kişi bana 3 gün su değmiycek demişti. pişman olduğumu söylediğimde yıkarsan daha çabuk çıkar zamanla da açılır dedi. ama aynı gün kabuk bağlamaya başlamıştı bir an önce kurtulmak istedim. tanıdık cildiyeciye telefon açtık ama zamanla geçer ya da lazerle gider dedi. annem aile hekimi bana bir karışım yaptı 2dk da oldukça hafifledi ve istediğim kıvama geldi kaşlarım. sizinle de paylaşmak istiyorum. 2cc suda yarım koraspin eritilecek, 1 fındık kadar %4lük expigment krem 1 - 1;5 fındık kadar bepantol krem karıştıralacak kulak çubuğuyla kaşlarınızın altını kaşıyın bununla sonra fazla beklemeden gidip yıkayın. sonra da aynada inceleyin beğenmediğiniz noktalara biraz daha uygulayabilirsiniz bunu ben öyle yaptım. anında sonuç aldım. inşallah siz de alırsınız. selamlar sevgiler.
Boyle yaparak kaslarinin kirmizi turuncu yesil gri olabilme ihmitalini de soylediler mi canim ???
Boyle birsey asla kullanmayin kizlar , yanlis bilgilendirme

Merhabalar bugün yaptırdım ve okadar pişman oldum ki anlatamam çok iyi düşünülüp karar verilmesi lazım. Sorum şu expigment yok o olmadan koraspin ve bepantol karıştırsam aynı etkiyi verir mi?
Lutfen denemeyin , pigmentin rengi atar , kirmiziya griye yesile doner kaslariniz daha koru olur

microblading şu kıl gibi tek tek çizilen şey mi yoksa kalemle boyar gibi içi tamamen mi boyalı?
soruyu tam net soramadım sanırım ama anlamışsınızdır beni, bazıları yaptırıyor tel tel kaş şeklinde hani
Evet kil efekti ile 3 d kil teknigi yapiliyor

ben kaşımı üç buçuk yıl önce asya aydoğan'a yaptırdım. o kadar kötü bir kaştı ki sabah uyanıp aynaya baktığımda panik atak geçirdim. şiş olduğu için öyle, düzelir dedi. düzelmedi. en başta sadece kaşımın sonundaki eksikliği kapatmasını söylemiştim buna rağmen kaşlarımı simsiyah boyayla kalınlaştırdı ve tekinin kavisini keskin tekinin bombeli yaptı. rötuşa gittiğimde düzelteceğim diyip daha da rezil etti. biz üç kişi gitmiştik diğer iki arkadaşımın kaşları bir haftada silindi. arkadaşlarımdan biri ipek kirpik taktırmıştı ona da sahte kirpik takmış. paramızı geri aldık ama ben o zamandan beri bu kaşlardan kurtulucam diye eziyet çekiyorum. sürekli kamuflaj makyajla kapattım. olmadı gittim solüsyonla iki seans sildirme işlemi yaptım hala geçmedi. solüsyonla sildirme işlemi için recency'e gittim, fiyat ayten hanıma göre uygun ama bu solüsyonların içinde ne olduğuna emin olmadığım için kimseye öneremem. rengi açıldı biraz en azından artık sadece üzerinden kaş kalemiyle geçip kullanabiliyorum. kapatmadan insan içine çıkabiliyorum ama microblading pişmanlıktır. yaptırmayın onun yerine kaş vitamini falan yaptırın, kaş kalemi kullanın.

Bende şuan sildiriyorum kaşlarımı ama ben çok memnundum kaşlarımdam bana da çok yakışıyordu fakat sürekli o acıyı çekip yenişetmek istemddiğim için sildiriyorum.İlk seansım çok iyi geçti hemen bir ton attı kaşım hiç kanama ağrı vs asla olmadı bakalım diğer seanslarda ne olcak

Kaşlarımı Murat Özarslan isimli şahısa yaptıralı 4 yıl oluyor 4 yılın her günü beddua ediyorum dolandırıcı sahtekar dövme boyasıyla yaptığı iğrenç kaşı bir Allahın kuluna çıkarttıramadım bu şekilde rezil gibi geziyorum isteyen merak eden olursa resim atabilirim haram zıkkım olsun verdiğim her kuruş birde kendisi rötuşumuda yapmamıştı parayı peşin alıp Allahtan iyiki yapmamış herkese söylüyorum her gören bu kaşlarını kim yaptı böyle diyor 4 sene ya ve kimse düzeltmek istemiyor
Ja okadar kötümü gercekten bende murat özarslana yaptirmayi düşünüyordum ne zamandir bakiyordum en dogal onun yaptigi kaşlar duruyor şuan şaşirdim

X