4 - 10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.168
1.760
tumblr_38911bcdb39ec75f352f25cea8ec5691_f910e637_640.jpg

Koç burç yorumları: İlişkiler için tamam mı devam mı soruna yanıt aranacağı zamanlar. Bazılarınız evlilik yolunda adımlar atabilirsiniz, bazılarınız önemli bir iş anlaşması imzalayabilir, ortaklık gerektiren işlere soyunabilirsiniz. Kötü giden bir ilişkiniz, ortaklığınız veya evliliğiniz var ise bu Yeni Ay sayesinde artık nokta koymak için kolları sıvayabilirsiniz.


Bu yeni ay içinizde gizlediğiniz ve sürekli bastırdığınız korkularınızı ortaya çıkartıyor olabilir. İlişkilerde çok zorlandığınızı ve artık düzeltemeyeceğiniz şeylerin üzerini örtme kısmında olmak istemiyorsunuz. Sizler için çok masum bir yeni ay olmasa da kafa karıştırıcı yönüyle umutlarınızı, hayallerinizi ve aşk hayatınızı etkileyecek.

Bu yeniayla beraber sizler için ilişki hayatınızda yeni bir sayfa açma vakti olacak. Yalnızlar yeni bir ilişkiye adım atacakları bir döneme giriyor. Sevgililer ise evlilik teklifleriyle yeni bir hayata adım atabilir. Hayatınızı takip etmeniz, düzene sokmanız için çok güzel bir fırsat diyebiliriz. Ancak bu dönem de de kendinize biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Bedensel olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bunun en büyük sebebi de zihinsel karışıklıklarınız. İlişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. Kendinizi tahmin bile etmediğiniz durumlar içerisinde bulabilirsiniz. Mutlu olmadığınız yerde durmayın.
Boğa burç yorumları: Bu hafta değişime açık olduğunuz sürece şans sizden yana olacaktır. Yalnız bu hafta biraz daha kendinize dönebilir, yalnızlık ve sessizlik ihtiyacınız artabilir. Bu Yeni Ay zamanı çalıştığınız iş yerinin yeri veya kurumsal yapısında bir takım değişiklikler meydana gelebilir, bazı görev değişimlerinden pek hoşlanmayabilirsiniz.

İş ve çalışma hayatınıza yeni bir düzen getirmek isteyebilirsiniz. Bazı sorumluluklar size ağır gelmiş olabilir. Stres yönetiminde başarılı olabilirseniz sorunları daha kolay atlatabileceğiniz bir dönemdesiniz. Kendinizi sıkmayın ve hayatın getirdiği durumları da kabullenerek karşılamayı başarın. Beklenmedik teklifler hayatınıza sürpriz katabilir.

Bu yeni ay ile eski ilişkilerinizi yeniden güçlendirebilir ve telafisini yapabilirsiniz. Adeta size tüm ay yaşadığınız her şey için tekrardan temiz bir sayfa açma fırsatı verecek. Sağlıksa, sağlığınız iyiye gidecek. Kariyerse kariyer hayatınızda yenilikler yaşayacaksınız. Sürpriz proje ve kazanımlar sizi güçlendirecektir. Orijinal işlerin peşine düşün. Klasik olanı artık yıkma zamanı denilebilir. Hukuksal süreçlerinizde önümüzdeki iki hafta şaşırtıcı gelişmeler yüzünüzü güldürecektir.
İkizler burç yorumları:
Yaratıcı çalışmalar yapmak için zihniniz çok işlek olacak. Kendinize iletişim ağırlıklı yeni bir uğraş, hobi edinebilirsiniz, yalnızlar için flörtöz etkiler devrede olacak, aşk için kapılarınızı aralayabilirsiniz. Özellikle yalnızlar için aşk sezonu açılmış olacak, çocuk sahibi olmak isteyenler de bu bir aylık süreci değerlendirebilirler.

Duygusal hayatınızda asla arkanıza bakmamanızı sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çünkü artık yeni bir aşka yelken açmak için güzel zamanda olacaksınız. Yeni bir bebek haberi alabilirsiniz.

Hayatınızda bir şeylere yetişemiyor olabilirsiniz. Her şey birikiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu süreçte yakın çevrenizle birlikte olmak onlarla vakit geçirmek size iyi gelecektir ancak onlarla da (arkadaş ve ailenizle de) aranızda bazı konular ile ilgili ufak sürtüşmeler yaşanabilir. Kimseyi kırmamaya onları olduğu gibi kabul etmeye özen gösterin. Aşk hayatınızda kafanız karışık olabilir. Geçmiş hataları tekrarlamak sizi sadece geriletir. Kendinizi manipüle etmeyin ve rasyonel bir akıl içinde hareket edin.Yengeç burç yorumları:
İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda sürpriz teklifler, anlaşmalar, görüşmeler gündeme gelebilir. Bu Yeni Ay zamanı, ortak bir kararla biri ile eve geçebilir, taşınabilir veya risk alarak ev almak için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz hayalini kurduğunuz eve geçmek için fırsat yakalayabilirsiniz. İşiniz için evinizi değiştirmeniz gerekebilir.

Özellikle ilişkilerinizde kendinizi tükenmiş hissedebilir ve bununla ilgili belirli aksiyonlar almakta zorlanıyor olabilirsiniz. İlişkilerinizde kafa karışıklığı yaşayacağınız konular hızlı bir şekilde düzelme yoluna giriyor. Burada nasıl ilerleyeceğinizi siz belirleyeceksiniz. Sizi tüketen ve mutlu olmadığınız ilişkilerde yalnız kalma korkusundan ötürü kendinizi yıpratmamalısınız. Aynı zamanda yeni bir ilişki inşa ediyor olabilirsiniz.

Bu yeniayla beraber aileye yeni bir bireyin katılacağı müjdesini alabilirsiniz. Sağlık sorunu olan aile fertlerinin şifa bulduğunu öğrenebilirsiniz. Yeni ve uzun ilişkileri başlatmak veya sözler vermek için harika bir yeniay fırsatı olduğunu söyleyebiliriz. Aşk hayatınızda rota yeniden hesaplanıyor diyebiliriz. Aynı zamanda bu dönem içerisinde çalışmak, düzene girmek, planlar yapmak ve eksikliklerinizi tamamlamak, kendinize bir hobi edinmek sizin ilacınız olacak. Eğer net olursanız, kararlarınızın arkasında durursanız yaşanılacak pürüzleri büyümeden kontrol altına alabilirsiniz.
Aslan burç yorumları:
Bir takım önemli sözleşmeler, anlaşmalar gündeme gelebilir, fakat imza atacağınız konularda dikkatli okumanızda yarar var zira Merkür retro devam ediyor. Sözlerinizle, düşüncelerinizle, fikirlerinizle oldukça dikkat çekeceksiniz. Bu fikirler, düşünceler yeni bir takım ortaklıkların, işlerin başlamasına başlangıç verebilir.

Kariyerinizle ilgili önemli bir değişim ve beklenilmeyen kararlar içinde olabilirsiniz. Hayatınıza birini almak, büyük kararlar vermek ve beklenmedik konuşmalar yaşamak kısa bir süreliğine tüm dinamiğinizi değiştirecek. Daha önce yaşamadığınız kadar ilginç bir ilahi adalet sürecine ilerliyorsunuz. Ne istediğinizi bilmeniz ve ne yöne gitmeniz gerektiğine karar verin.

Eğitim hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Kardeşlerinizden, akrabalarınızdan alacağınız haberler yüzünüzü güldürebilir. Bulunduğunuz çevrede tanıştığınız yeni kişiler sayesinde güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Çalışma hayatınızda ve hedeflerinizde kendinizi yeniden güncelleme fırsatları yakalayacaksınız. İlişkilerde kalbiniz kırık olabilir ama bu demek değil ki hep böyle olacak. Aslan gönlünüz en kısa zamanda mutluluğu bulacak.
Başak burç yorumları: Bu hafta size yapılacak olan ödemelerde gecikmeler gündeme gelebilir, özellikle freelance çalışıyorsanız, ödemenizi almakta zorlanabilir veya maaş zamanı biraz gecikebilir. Özellikle finansal konularla ilgili güzel ve keyifli haberler alabilirsiniz. Yeni iş teklifleri de sunulabilir fakat koşulları iyileştirilebilir olması için gücünüzü ortaya koymanız gerekebilir.

Bu dönemde parasal ve finansal konularda bir yön kaybı yaşıyor olabilirsiniz. Bu durum sizi gelecek kaygısı içine çekiyor olsa da bununla alakalı tüm problemleri yeniay ile çözüme kavuşturacaksınız. Yeni bir gelir kaynağı, hayatınızda beklemediğiniz derecede rahatlayacağınız fırsatları beraberinde getirebilir. Gelirinizde artışlara hazır olun.

Kendinizi geçmişte yarım kalan projeleriniz, iş planlarınız, mülakatlarınız ile tekrar ilgileniyorken bulabilirsiniz. Kendi kendinizin rehberi olabilirsiniz. Mantıklı bir şekilde düşündüğünüzde ve dingin kaldığınızda neyin doğru neyin yanlış olduğunu ayırt edebileceksiniz. Aşk hayatınızda bazı gerçekleri daha iyi görüyor olabileceksiniz. Ne de olsa gerçekleri görmek sizin işiniz.

Terazi burç yorumları:
Yeni Ay ile birlikte hayatınızın gidişatıyla ilgili bir takım kararlar verip, kontrolü ele alma zamanı olacaktır. Özel hayatınızla ilgili sorumluluk almaya, kontrolü ele geçirmeye, özel hayatınızı belki de düzenleme ve disipline etmek için uygun destekler altında olacaksınız. Yaşamınızda huzur ve dengeyi yakalama uğruna daha fazla çene yormak, çaba sarf etmeniz gerekebilir.

Sizin burcunuzda gerçekleşen bu yeni ay ile birlikte hayatınızda dönüm noktası olacak olaylar içerisine ilerleyebilirsiniz. Kendinizi ruhsal anlamda köşeye sıkışmış hissediyorsunuz. Ha bugün ha yarın diye düzenlemeye çalıştığınız konularınız artık net bir şekil içerisine giriyor. Sizler de bu yeni ay ile birlikte korkusuzca yeniliklere açık bir şekilde ilerleyin.

Aynı zamanda maddi konular; ertelediğiniz bazı durumlar tekrardan karşınızda bulunabilir. Var olan maddi durumunuzu dikkatle korumanızı ve gereksiz harcama eğilimlerinizi ortadan kaldırmanız gerekiyor. Bu yeniayda dileklerinizi çok içten dileyin. Her şey gerçek olabilir. Olumlu şeyler dilerseniz olumlu, olumsuz düşünürseniz olumsuz. Ayrıca aşk hayatınızda öyle güzel şeyler yaşayabilirsiniz ki hiç aklınızda yokken bir aşka yelken açabilirsiniz.
Akrep burç yorumları:
Bu hafta kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için harika bir hafta. Özellikle sigarayı bırakmak isteyenler, bu hafta iş başına! Yine bunun yanı sıra, sağlığınızla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Hassas olabilirsiniz, dikkatli olmanızda yarar var. Ayrıca psikolojik destek ve yardım almak veya uzman bir doktorla görüşmek için ideal bir hafta.

Gereksiz risklere girmemelisiniz. Evlilik hayatı içinde ya da bir ilişki içinde fazla hassas ve kontrolcü davranıyor olabilirsiniz. Bu dönemde biraz daha kontrolü elden bırakıp tamamen kendinizi düşünmeye yönelmelisiniz. Beklentilerinizi yüksek tutmak yerine gerçekçi hareketler içinde olmayı seçin.

Yeniay, eskiyi kapatıp tamamen silmeniz için sizi destekliyor olacak. Bu enerjiyle beraber artık yeni temiz bir sayfa sizleri bekliyor olacak. Artık olumsuz düşünecek hiçbir gelişme hayatınıza bu süreçte girmeyecek. Zihninizdeki stresi yönetin ve kendi kendinizin yolunu açın. Kimseye öfke ya da kin duymayın. Bazı şeyler düzeltilemez. Bırakmak en doğrusu olabilir.
Yay burç yorumları:
Arkadaşlarınızla daha sık bir araya gelebileceğiniz, yeni sosyal ortamlar içine girebileceğiniz bir dönem başlayacak. Yeni gruplar içinde kendinizi ifade edebilirsiniz. Sosyal yaşamınızda daha çok prim yapabilirsiniz. Hayatınıza arkadaş bazında yeni kişiler katılabilir fakat yeni tanışacağınız kişilerin iyi niyetli olup olmadığına dikkat etmenizde yarar var.

Çeşitli yazışmalar ve iletişimle alakalı önemli konular bu yeni ayda konunuz olabilir. Engellenmiş olan önünüze set çekilmiş olan bazı konularda bu engeller ortadan kalkabilir ve yolunuz açılabilir. Adım adım hedefinize doğru ilerleyebilirsiniz. Yaşamınız içinde köklü değişimlere ilerliyorsunuz.

Birçok şeyin yolunda gitmediğini düşünüyor olabilirsiniz. Kendinizi çok fazla baskılamayın. Şansızın açık olduğu bu dönemde yeni başlayacağınız işlerde, eğitimlerde başarılı olacaksınızdır. Hatta hiç beklemediğiniz yenilikler yaşayabilirsiniz. Buna aşk hayatınızda dahil olacaktır. Arkadaşlık ilişkilerinizde bazı ihanetler ya da arkadan iş çevirmeler önünüze gelebilir. Bunlar üzerinde eskisi gibi konuşarak zaman kaybetmek sadece sizi yıpratır.
Oğlak burç yorumları: Ev ve iş arasında denge kurmak ve otorite figürlerle ilişkilerde ve iletişimde stresten, fevrilikten uzak durmakta yarar var. İş ve kariyerinizi ilgilendiren koşullar ön planda olacak. İş arayanlar bu süreçte birçok iş görüşmesine gidecekler. İş ile ilgili konularda finansal anlamda anlaşmaya varmanız halinde, oldukça keyifli bir Ekim ayı sizi bekliyor olacak.

Sizi kuşatan koşulları ve kontrolünüz dahilinde olmayan durumları iyi yönetmelisiniz. Kendinizi çaresiz hissediyor olabilirsiniz psikolojinizi düzeltmek için durumları biraz daha iyi değerlendirmeniz ve motivasyonunuzu kaybetmemeniz gerekiyor. Hayatınızdaki roller artık değişiyor olabilir. Bunu daha rasyonel bir şekilde ortaya sunmalısınız.

Bu yeniayla, hiç beklemediğiniz bir yerden hayatınızın iş teklifini alarak yeni sayfalar açabilirsiniz. Geleceğe dair umutlarınızın gerçek olduğunu bu yeniayla görebilirsiniz. Çalışma hayatınıza odaklanarak size kendinizi iyi hissettiren şeyler yapmalısınız. İlişkinizde bitmesi gereken şeyleri hayatınızdan çıkarmayı başarmalısınız. Yeni bir dönemin ayak sesleri bu yeni ay ile geliyor.
Kova burç yorumları:
İş arayanlar bu dönem özellikle çok uluslu bir firmada işe başlayabilirsiniz. Hukuksal konularla ilgili güzel olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz, yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir. Bunun yanı sıra, eğitim, yayıncılık, akademik eğitim, web sitesi, internet gibi tanıtımla ilgili konular da oldukça ön plana çıkacaktır.

Gelecek ile ilgili yaptığınız planlara projelere odaklı yeni başlangıçlar yapmak istiyorsunuz. Bunun için önceliklerinizi iyi belirlemeli başlangıçlarınızı ona göre yapmalı ve hayallerinizi de ona göre kurmalısınız. Hem kariyer hayatınızda hem kendi kişisel hayatınızda yapacağınız planlamalar size kendinizi çok iyi hissettirecek ve bunların faydasını kısa bir zamanda göreceksiniz.

Hayata olan bakışınızda ve görüşlerinizde bir şeyler güncelleniyor. İş hayatınızda önemli bir adım atabilirsiniz. Bir sorumluluk sizinle geliyor. Yeniayda hayallerinizi gerçekleştirebilecek bir dönemde olacaksınız. Tüm iyimserliğinizle dileklerinizi düşünün, gerçek olabilir. Yeni bir eğitime başlamaya da karar verebilirsiniz.
Balık burç yorumları: Bu hafta Terazi burcundaki Yeni Ay ile birlikte maddi anlamda bir sorumluluk veya yükümlülük altına girebilirsiniz. Bu kredi olabilir, önemli bir taksit olabilir, yalnız birlikte olduğunuz kişi ile finansal konular üzerinden gerginliklerden uzak durmanızda yarar var. Harcamalarınızı biraz denetim almakta fayda var. Eşinizden veya ortağınızdan finansal anlamda destek görebileceksiniz.

Hayatınızda hareketlilik söz konusu. Bununla birlikte ilişkilerde bazı kesin kararlara gideceksiniz. Önceden direttiğiniz, olması için çok çaba sarf ettiğiniz şeylerde artık zorlamamak gerektiğini fark edeceksiniz. Ve bu yeni gelişen durumlar hayatınızda çok önemli atılımlara neden olacak. Ekonomik koşullarınızı düzene sokmak istediğiniz ve eksiklerinizi tespit ederek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hareket etmeyi öğreneceğiniz bir yeni ay deneyimliyor olabilirsiniz.

Yeniay, ekonomik durumunuzda yeni bir döneme adım atacağınız gelir kaynakları için fırsatlar sunabilir. Borçlarınızı sıfırlayabilecek gelirler elde edebilirsiniz. Önümüzdeki iki hafta boyunca, iç dengede olacağınız ve ayrıca yaşamınızla memnuniyet duygusu hissetmek için gayret göstereceksiniz. Bir şey olmayınca olmuyor. Bunun hayrınıza olduğunu çok net göreceksiniz.

İndigo Dergisi
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.168
1.760

Karmik/Kadersel Hesaplaşmaların yaşanmaya başlayacağı bir hafta… Kapanmamış, açıkta/ortada kalmış her türlü konunun herkesin hak ettiği hak edişlerle kapatılması zamanındayız.


1 hh (5).jpg


Sebep gökyüzü Retro gezegenlerle dolu… Bunlarda geçmişte kalan konuları önümüze getiriyorlar aylardır. Yepyeni başlangıçlar yapmak, girişimlerde bulunmak için (işler/ilişkilerle ilgili) Ekim sonunu beklemenizi tavsiye ederim. Zaten göksel hareketler bizi o zamana götürüyor. Örneğin; yeni bir ev alırsınız yerleşmeniz/düzen kurmanız, yeni bir hayata başlamanız ay sonunu bulur. Bir ilişkiniz vardır (var gibidir yok gibidir) flulukların ortadan kalkması Ekim sonunu bulur. Yeni bir işe/ortaklığa girişirsiniz. Netleşmesi ay sonunu bulur. Başlayacağınız işlerin, ilişkilerin, girişimlerin, yapacağınız yatırımların sağlam ve kalıcı olması için Ekimin sonu-Kasım başları en uygun zaman dilimleri… Zaten yaşayacaklarımızla da bunu göreceğiz.

Haftanın önemli olayı 6 Ekimde Terazi burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Her Yeniay yeni umutlar ve başlangıçları içerir. Ama bu Yeniay biraz sıkıntılı olacak gibi görünüyor. Hayatımızla ilgili yapacağımız başlangıçların bazı krizlerle dönüşmesi gibi…

Haftaya takıntılı duygu ve düşünceler içinde başlayabiliriz. Bitirmeye çalıştığımız işlerle ilgili son rötuşları yapıyoruz. Önümüze önceden gözden kaçırdığımız fırsatlar ve şanslar çıkabilir ve bunları değerlendirmeye çalışacağız.
Hafta ortasında enerji olarak kendimizi biraz yorgun ve isteksiz hissedebiliriz. Yeni bir şeylere başlamak yerine elimizde kalan son işleri tamamlamak daha uygun olacak bizler için. Her ne kadar bir yeniay yaşayacaksak da bu Yeniay özellikle eskiden/önceden kalan işlerimizi bitirmemizin, tamamlamamızın artık onları geride bırakmamızın Yeniayı olacak. Özellikle Nisan ayından beri Başladığınız, başlamaya çalıştığınız yarıda/eksik kalmış konuların/defterlerin kapanması, bitmesi şeklinde gerçekleşecek.

Hafta sonuna doğru enerjilerimizde bir yükseliş olacak. Kendimizi fazla aktif ve dinamik hissedeceğiz. Olumsuz kullanımda çatışmalar ve anlaşmazlıklar olabilir. Olumlu kullanımda ise risk almak da zorlandığımız konularda kendimizi daha güçlü ve gözü kara hissedeceğimiz için başarılı atılımlar yapabiliriz. Fakat eril enerji yüksek hissedileceği için hayatınızdaki erkek ya da otorite konumundaki figürlerle zıtlaşmamaya gayret edin.

İlişkiler, denge, hukuk, adalet, yargı ile ilgili konularda yeni girişimlerde bulunabiliriz. Özellikle düşünceler, fikirler, bakış açılarıyla ilgili anlaşmazlıklar çıkabilir. “Dediğim dedik, ben doğruyum haklıyım sen yanlış” davranışlar içine girebiliriz ya da böyle davranışlarla karşılaşabiliriz. Haklıyken haksız durumuna düşmemek için sakin olmaya gayret edilmeli. Küçük tartışmalar büyüyebilir. Dilinize hâkim olun. Sözlü tartışmalara girmeyin.

Üzerinizdeki yükselen enerjiyi kontrol edebilmek, sağa sola saldırmamak için spor ve egzersiz yapın. Ya da hareketli, heyecanlı, aksiyon filmleri izleyerek enerjiyi boşaltın. Mutfakta yeni tarifler deneyin. Mümkünse yeni yerler gezin, keşfedin. Doğayla ilgili aktivitelerde bulunun. Bağışıklık sisteminizi güçlü tutacak şekilde beslenin. Mâlûm kış sezonuna da girdik. Sindirim sisteminize dikkat edin.

Elektrik elektronik aletlerde bozulmalar olabilir. Uzun süredir tamirini savsakladığınız bozuk bir alet başınıza iş açabilir. Araç-araba bakımlarınızı yaptırın. Görünür görünmez kazalara dikkat edin. Bedensel hareketlerinizde kontrollü olun. Sakarlıklar başınıza iş açabilir. Kırıklar, incinmeler, kesikler, yanıklar olabilir.

1 hh (9).jpg

Burçlarınızla birlikte Yükselen burçlarınızı okumayı unutmayın.

Koç: İşleriniz, ilişkileriniz, evlilik ve ortaklıklarınızla ilgili yeni bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Bu konularda sonlanmalar yaşayacak, yeni başlangıçlar yapacaksınız. Hesabı kesilmemiş, yarıda kalmış defterler kapatılacak. Bugüne dek mücadele ettiğiniz açık düşmanlarınıza karşı başarı elde edeceksiniz. Ancak dilinize hâkim olun. Fazla sert tartışmalara girmeyin. Hepsi kendiliğinden temizlenecek. Farklı dil, din, kültürlere ilgi duymaya başlayabilirsiniz. Yeni eğitimler almak isteyebilirsiniz. Sizden farklı kültürden olan karşı cinse ilgi duyup hoşlanabilir, yeni beraberlikler kurabilirsiniz. Hafta sonu ise mutlaka spor yapın, doğaya çıkın. Ufak bir tatil yapın.


Boğa: İş ortamınız ve çalışma hayatınızla ilgili konularda değişiklikler yaşayacaksınız. Bu konularda bazı gerilimler olabilir. Düzenlemeniz gereken, yarıda kalmış işlerinizi bitirip kendinize yeni yaşam alanı oluşturmanız gerekiyor. Sağlığınızla ilgili ihmâl ettiğiniz konular gündeminize gelecek. Stres, kaygı ve endişelerden uzak durmaya çalışın. Yaşam kalitenizi yükseltin. Günlük rutinlerinizde değişiklikler yapın. Beslenme ve sağlık konularında dikkatli olun. Her şeyi yemeyin. Hareketsiz kalmayın. Sizden uzakta yaşayan bir kadından gelecek maddi yardım/destek söz konusu… Ayrıca dolaylı yollardan gelecek parasal konularla ilgili olarak (miras, nafaka, kredi…) şanslı bir döneme giriyorsunuz.


İkizler: Aşk, sanat, hobiler, eğlence, çocuklarla ilgili konularda değişiklikler yaşayacaksınız. Varsa çocuklarınızla ilgili sevindirici gelişmeler olacak. Yeni bir aşka adım atabilir, vâr olan ilişkinizi bir üst seviyeye taşımak isteyebilirsiniz. Önceden yaralandığınız bir aşk/sevgi konusu tekrar gündeminize gelebilir. Fakat bu sefer güçlü olan siz olacaksınız. Yeniden başlamanızı da pek tavsiye etmiyor gökyüzü (geldikleri gibi giderler). Başladığınız ama bitiremediğiniz, heves ettiğiniz sanatsal çalışmalar ya da hobileriniz varsa bunlarla ilgili daha ciddi çalışmalar yapacak, profesyonelliğe taşımak için ciddi girişimlerde bulunacaksınız. Kas gücü gerektiren ya da extrem yeni bir spora da başlayabilirsiniz.


Yengeç: Ev, aile, ebeveynler, yuva konularında bazı gelişmeler yaşayacaksınız. Bunlar daha çok geçmişten kalan, önceden çözülmemiş problemlerin gündeme gelmesi ve tamamlanması şeklide olacak. Evinizde yapılması gereken/ertelenmiş bir tadilatın yapılması, daha önceden beğendiğiniz ama bir türlü geçemediğiniz yeni bir eve taşınmak, aile büyükleri içinde sorun yaşadığınız kişilerle geçmiş sorunları masaya yatırıp çözümlemek/açıklığa kavuşturmak, hastanız varsa onun tedavilerinin tamamlanması şeklinde olabilir. Özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklar ya da hukuki konularda kadın figürlerden alacağınız destekler var. Ödemlere dikkat edin.


Aslan: Kardeşler, akrabalar, komşular, yakın arkadaşlar, eğitim, reklam, satış, pazarlama ile ilgili yarıda kalmış konuları tamamlayacaksınız. Eski küslükler, dargınlıklar, çözülmemiş sorunlar bu hafta çözüme kavuşturulacak. Gitmek isteyip de gidemediğiniz bir eğitime başlayabilirsiniz. Kısa mesafe ve zamanlı yine gitmek isteyip de gidemediğiniz ziyaretleri gerçekleştirebilirsiniz. Komşularınızla aranızdaki anlaşmazlıkları çözebilirsiniz. İşinizle ilgili yapmanız gereken reklam, satış, pazarlama faaliyetlerine bu haftadan itibaren ağırlık verebilirsiniz. Özellikle internet, sosyal medya çok işinize yarayacaktır. İş çevrenizden biriyle tanışarak yeni bir ilişkiye/aşka yelken açabilirsiniz.


Başak: kazandığınız paralar, öz kaynaklarınız, bunlarla ilgili çalışmalarınız ön planda olacak. İş hayatınızda, çalışma koşullarınızda iyileşmeler/düzelmeler söz konusu… Şimdilik parasal konularla ilgili yeni yatırımlar yapmaktan, girişimlerde bulunmaktan kaçının. Parasal kazançlarınız artabileceği gibi harcamalarınızda artabilir. Gelir gider konusunda dikkatli olun. Önceden kalmış projeleri hayata geçirin. Ailenizden bir kadından iş ortaklığı ya da hukuki konularla ilgili bir destek görebilirsiniz. Farklı bir kente ya da yurt dışına taşınmak isteyebilirsiniz. Farklı kültürlere ilgi duyarak yeni insanlarla tanışmak, yeni aşklar yaşamak isteyebilirsiniz. Bu konuyla ilgili sürpriz gelişmeler var.


Terazi: Hayatınızda görünür değişiklikler meydana gelecek maddi manevi. İş hayatınız, ilişkileriniz, sosyal hayatınız, aile düzeniniz, imajınızla ilgili birtakım köklü değişimler başladı. Geçmişten bugüne yapmak isteyip yapamadığınız, fırsat bulamadığınız ya da başlayıp da bitiremediğiniz konularda yeni fırsatlar, şanslar çıkacak karşınıza. Ailenizden, hane halkından beklediğiniz desteği göremeyebilir, onlarla ters düşebilirsiniz. Ufak tefek pürüzlerle karşılaşsanız da bunlar sizi engelleyemeyecek. Çünkü gökyüzü siz destekliyor. Bu arada biraz sinirli, agresif olabilirsiniz. Soğukkanlılığınızı kaybetmeyin. Dış görünüşünüzle ilgili moda, estetik, bakım, giyim kuşam konularında yenilikler yapabilirsiniz. Soğuk algınlıklarına, bel, böbrek rahatsızlıklarına karşı dikkatli olun.


Akrep: Bu haftadan itibaren daha içe dönük olmayı tercih edeceksiniz. Çeşitli bilinçaltı, şifalanma, meditasyon çalışmaları yapabilirsiniz. Göksel etkiler nedeniyle daha çok geçmişe yönelik konuları düşünüp ölçüp tartıp biçeceksiniz. Esas hata kimde, nerede, nasıl sorularının cevabını bulacaksınız. Hem bedensel hem ruhsal sağlığınıza önem vereceksiniz. Sizden gizlenen konular açığa çıkabilir, bazı sırları öğreneceksiniz. Ev, aile konularında yaşanan pürüzler giderilecek. Hanenizi değiştirebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak isteyenler için yollar açık… Kardeş, akraba, yakın arkadaşlarıyla anlaşmazlık yaşayanlar haklılıklarını ispat edecekler. Sürpriz bir ilişkiye başlayabilirsiniz.


Yay: Bu haftadan itibaren arkadaş çevreniz ve sosyal gruplarınızla ilgili gelişmeler yaşamaya başlayacaksınız. Sürekli davetler, organizasyonlar, çeşitli etkinlikler, birbirinizde toplaşmalar şeklinde olacak. Hem eski hem yeni arkadaş gruplarınızla bir araya geleceksiniz. Daha önceden planladığınız plan ve projelerinizi sosyal gruplarınızla paylaşarak yeni etkinlikler oluşturabilirsiniz. Maddi konularla ilgili şans kapınız açılıyor. Bu size büyük rahatlama getirecek. Borç alacak verecek konularında yine de temkinli olun. Gereksiz harcamalardan kaçının. İş hayatınızda sürpriz teklifler alabilirsiniz. Güzellik, bakım, estetik konularına harcamalar yapabilirsiniz. Yurt içi, yurt dışı ufak tefek gezileriniz çoğalabilir bu haftadan itibaren.


Oğlak: İş, meslek, kariyer, toplumsal statünüzle ilgili konularda birtakım kararlar alacaksınız. Bazı yeniliklere gitmek isteyebilirsiniz. Yarıda ya da rafta kalmış plan ve projeleri hayata geçirerek kazanımlar elde edeceksiniz. Bunların faydasını göreceksiniz. Ancak bu konularda bazı tartışmalar yaşayarak sinirli olabilirsiniz. Bu ev, aile hayatınıza da yansıyabilir. Huzursuzluklar olabilir. Fakat bunlar gelip geçici… Aile büyükleri özellikle kadın figürleriyle tartışmalardan kaçının. Bu haftadan itibaren biraz daha içe dönmeye başlayacaksınız. Kendinizi yargılayıp sorgulayacaksınız. Hayatınız ve çevrenizdeki bugüne kadar göremediğiniz güzellikleri keşfedeceksiniz. Gerçek sevginin ne olduğunu öğrenmeye başlayarak kendi hatalarınızla yüzleşeceksiniz.


Kova: Özellikle şehir dışı/yurt dışı iş, eğitim, seyahat konuları yarıda kalmış olanlar için güzel başlangıçlar var. Güzel, sürprizli haberler alarak yarıda kalan iş ve eğitimlerini, seyahatlerini yapmak için harekete geçebilirler. Yarıda kalmış davası, mahkemeleri olanlar bu konuları olumlu anlamda sonuçlandırabilecekler. Kendinize yeni arkadaş grupları ve sosyal çevreler edinmeye başlayacaksınız. Yapmak istediğiniz sosyal sorumluluk projelerini organize etmek kolaylaşacak sizler için. Bu projelerde ön planda olacaksınız. Çeşitli davetler ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Ailenizle ilgili âni ama güzel haberler alacaksınız. Bu taşınma da olabilir.


Balık: Bu haftadan itibaren miras, nafaka, vergi, krediler, ortaklı bütçeler (gelir giderler), sosyal güvenceniz, alacak verecek konularıyla ilgili yarım kalmış işleriniz gündeme gelecek. Önceden planlanmış, birileriyle ortak yapmayı düşündüğünüz yatırımlar varsa bunları hayata geçirebilirsiniz. Kariyer, iş, meslek konularında parlamaya başlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili uzun süredir yaşadığınız sıkıntılı durumlar bitmek üzere… Kimilerini ayıklamış kendinize yeni dostla edinmiş olabilirsiniz. Alışveriş, harcamalar konusunda abartıya kaçmayın. Sağlığınızla ilgili bugüne kadar ertelediğiniz konuda ufak bir operasyon geçirmek durumunda kalabilirsiniz.


Mutlu haftalar herkese…
AstroKedi Dilâra