4,5 aylık hamilelik kanama!

saatici

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
76
29
28
Kızlar bebeğimin eşi önde diye kanaammam olmuştu bebeğimin eşi yukarı çıktı hala lekelnmelerim oluyor sebebide yok doktor sadece istirahat ve progestan diyor icini ferah tut olur böyle şeyler diyor yaşayan var mı aynı durumu?

Eş yukarı çıkarken de kanama olabilir demişti Dr bana . O tam yerini bulana kadar devam edebilir demişti. Çok şükür benim devam etmedi çıkarken. Bende ilk aylar eş aşağıda olduğu için kanama yaşadım öalesef

Kızlar bebeğimin eşi önde diye kanaammam olmuştu bebeğimin eşi yukarı çıktı hala lekelnmelerim oluyor sebebide yok doktor sadece istirahat ve progestan diyor icini ferah tut olur böyle şeyler diyor yaşayan var mı aynı durumu?
Bende de oldu canım korkma gunde ıkı tane orogestan alıyordum 20. Haftada bıraktım bırakalı 1 hafta oldu sukurkı kanamam yok yanı her kanama tehlıkelı degıl korkma doktorun sorun yok dıyorsa guven ona içini ferah tut ilacını aksatmadan kullan bak gor bırdaha hıc lekelwnmen olmuyor

bende yasadim aynilarini. 25. haftada temizledindi kanama alanı.. kahverengi lekelenme normal aktif kan renginde olmamasi onemli bende hep ilac ictim igne vuruldum dinlenemedim 1.5 yasinda kizim vardi. simdi bebegim 1 aylik :)
icinizi ferah tutun ilaclarinizi aksatmayin dinlenin agir kaldirmayin birsey olmaz insallah Allahin izniyle..

Canm benmde bebisin eşi onde. Gerci hic yer değiştirmedi ama kanama filanda olmadi. Doktor yapisal olabilir önemli bişey degil dedi

Ki
Eş yukarı çıkarken de kanama olabilir demişti Dr bana . O tam yerini bulana kadar devam edebilir demişti. Çok şükür benim devam etmedi çıkarken. Bende ilk aylar eş aşağıda olduğu için kanama yaşadım öalesef
Canım eş neden assagi inermis peki.?

Es dediginiz ne oluyor? Ben anlamadm o kismini :KK43:

Ki

Canım eş neden assagi inermis peki.?
Canım bebek yerleşirken bebeğin terleme yerine göre değişirmiş yüzde doksan çıkarmış çıkmama olasılığı zayıfmış zaten. Bebek hareket ettikçe o asıl yerini bulurmuş . Benim büyük kızımda eş bebeğin yanındaydı ve Doğumda kızımdan üç saniye sonra geldi . Aşağıdayken sadeve dikkat edeceksin biraz o kadar.

X