4,5 aylık hamilelik kanama!

saatici

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
76
29
26
Kızlar bebeğimin eşi önde diye kanaammam olmuştu bebeğimin eşi yukarı çıktı hala lekelnmelerim oluyor sebebide yok doktor sadece istirahat ve progestan diyor icini ferah tut olur böyle şeyler diyor yaşayan var mı aynı durumu?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1408 gün geçti.

Rizeli-53

önce vatan sonra sevdam ...
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2016
7.215
4.174
Eş yukarı çıkarken de kanama olabilir demişti Dr bana . O tam yerini bulana kadar devam edebilir demişti. Çok şükür benim devam etmedi çıkarken. Bende ilk aylar eş aşağıda olduğu için kanama yaşadım öalesef

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1441 gün geçti.

Babysmom

Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2016
309
221
32
Kızlar bebeğimin eşi önde diye kanaammam olmuştu bebeğimin eşi yukarı çıktı hala lekelnmelerim oluyor sebebide yok doktor sadece istirahat ve progestan diyor icini ferah tut olur böyle şeyler diyor yaşayan var mı aynı durumu?
Bende de oldu canım korkma gunde ıkı tane orogestan alıyordum 20. Haftada bıraktım bırakalı 1 hafta oldu sukurkı kanamam yok yanı her kanama tehlıkelı degıl korkma doktorun sorun yok dıyorsa guven ona içini ferah tut ilacını aksatmadan kullan bak gor bırdaha hıc lekelwnmen olmuyor

Denas14__

Nirvana
Pro Üye
7 Eylül 2015
12.212
31.870
bende yasadim aynilarini. 25. haftada temizledindi kanama alanı.. kahverengi lekelenme normal aktif kan renginde olmamasi onemli bende hep ilac ictim igne vuruldum dinlenemedim 1.5 yasinda kizim vardi. simdi bebegim 1 aylik :)
icinizi ferah tutun ilaclarinizi aksatmayin dinlenin agir kaldirmayin birsey olmaz insallah Allahin izniyle..

Poncikponcik

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2016
735
349
30
Canm benmde bebisin eşi onde. Gerci hic yer değiştirmedi ama kanama filanda olmadi. Doktor yapisal olabilir önemli bişey degil dedi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1531 gün geçti.

helenbebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2017
1.116
431
28
Ki
Eş yukarı çıkarken de kanama olabilir demişti Dr bana . O tam yerini bulana kadar devam edebilir demişti. Çok şükür benim devam etmedi çıkarken. Bende ilk aylar eş aşağıda olduğu için kanama yaşadım öalesef
Canım eş neden assagi inermis peki.?

nonan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2017
1.308
505
Es dediginiz ne oluyor? Ben anlamadm o kismini :KK43:

Rizeli-53

önce vatan sonra sevdam ...
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2016
7.215
4.174
Ki

Canım eş neden assagi inermis peki.?
Canım bebek yerleşirken bebeğin terleme yerine göre değişirmiş yüzde doksan çıkarmış çıkmama olasılığı zayıfmış zaten. Bebek hareket ettikçe o asıl yerini bulurmuş . Benim büyük kızımda eş bebeğin yanındaydı ve Doğumda kızımdan üç saniye sonra geldi . Aşağıdayken sadeve dikkat edeceksin biraz o kadar.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1441 gün geçti.

saatici

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
76
29
26
Teşekkür ediyorum hepinize kızlar

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1408 gün geçti.