4 aylık doğum yapıcam

aylajkb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2021
25
8
26
Merhaba her kese. Yarın hastaneye yatıcam. Desteğe çok ihtiyacım var. Süni sancıyla bebeğimi doğurucam. CVS biyopsisi yapıldı ve cevapları beklemek beni çok stresse soktu ve sonunda %99 Triploid sendromu koyuldu. Karnımda ölücekmiş bebeğim. Yani yaşamıyorlar bu tür hasta bebekler :KK43: o kadar kötüyüm ki. 16 haftalık doğum yapan oldu mu aranızda? bana iki gün rahmi yumşatmak için ilaç verilicek. 3.gün sancı ilaçları verilicek. acı çok mu çektiniz böyle sancılı durumlarda? Sancıyı da çekiyorum ama sonunda onu kucağıma almıycam orada bırakıp eli boş evime gidicem. Hayat çok acımasız. Allaha çok dua ediyorum çabuk bitsin diye. Benim için dua edin lütfen. Hiçbirşey yemiyorum yatmıyorum 3 gündür hep ağlıyorum. Başına gelenler varsa bana neler yaşadığını anlatır mı lütfen? 😞

Allah sabırlar versin. İlk bebek miydi. Sezaryen düşünmediniz mi?

Evet suni sancı malum biraz acılı bir süreç ama vücudun toparlanması açısından böylesi daha doğru sanırım değil mi

4 buçuk aylikti kızım suyu bitmesi sonucu kaybettim doktorum kromozom bozukluğu var dedi ultrason bulgularindan.. Gece 12 de serum ve agizdan ve vajinal ilac verdi doktorum 4 5 gibi sancim cok oldu sabah 8 buçukta doktorum kurtaja aldi.. Özellikle düşürüp kalan parçayı temizlemesini istemedim çünkü dayanamazdim bebeğim büyüktü görünce dayanamazdim ama genelde doğum şeklinde oluyo ve kalan parçalar temizleniyor

Merhaba her kese. Yarın hastaneye yatıcam. Desteğe çok ihtiyacım var. Süni sancıyla bebeğimi doğurucam. CVS biyopsisi yapıldı ve cevapları beklemek beni çok stresse soktu ve sonunda %99 Triploid sendromu koyuldu. Karnımda ölücekmiş bebeğim. Yani yaşamıyorlar bu tür hasta bebekler :KK43: o kadar kötüyüm ki. 16 haftalık doğum yapan oldu mu aranızda? bana iki gün rahmi yumşatmak için ilaç verilicek. 3.gün sancı ilaçları verilicek. acı çok mu çektiniz böyle sancılı durumlarda? Sancıyı da çekiyorum ama sonunda onu kucağıma almıycam orada bırakıp eli boş evime gidicem. Hayat çok acımasız. Allaha çok dua ediyorum çabuk bitsin diye. Benim için dua edin lütfen. Hiçbirşey yemiyorum yatmıyorum 3 gündür hep ağlıyorum. Başına gelenler varsa bana neler yaşadığını anlatır mı lütfen? 😞
rabbim sabır versin inşallah 😔 kolaylık versin 🙏🤲

Üzülme lütfen sakin olmaya çalış 😔 bende yaklaşık 2 ay önce 16 haftalık bebegımın kalbı durdu Doğum yaptırdılar herhangı bır yumuşatacak ılac vermedıler dırek rahım açan ılac verdıler gece hastanede kaldım sabah dogdu. Odada Isıtıcı vardı ben onu açtım belime doğru tuttum sancımı hafıfletiyordu Daha önce Doğum yaptın mı bılmıyorum normal Doğumdan daha kolay tabi ama psikolojik olarak çok zor 😔 lütfen sakin kalmaya çalış dua et ınsallah sağlıklı çocukların olur o bir melek seni cennette bekleyecek

Allah sabırlar versin. İlk bebek miydi. Sezaryen düşünmediniz mi?

Evet suni sancı malum biraz acılı bir süreç ama vücudun toparlanması açısından böylesi daha doğru sanırım değil mi
malesef sezeryan için çabuk, kürtaj için de geç 😢 ilk gebeliğim. ilk kez hamile kalmışdım evliliğimden 2 yıl sonra💔

malesef sezeryan için çabuk, kürtaj için de geç 😢 ilk gebeliğim. ilk kez hamile kalmışdım evliliğimden 2 yıl sonra💔

Benim arkadaşım yeni geçirdi böyle bir süreci 16 haftalıktı o da. Doktor sezaryen önermişti ona acı çekmemesi için aslında. Neden erken dediler acaba size bilemedim tabi. Doktorla ilgili bir şey heralde.
Ama arkadaşımın da ilk çocuktu ve hemen tekrar gebelik düşündüğünden normal olsun istedi.
Evet biraz zor oldu ama sonra çok çabuk toparladı. İlla ki acısı çok büyük. hem evlat acısı hem fiziksel olarak da zor. Ama geçecek 😞😞

Umarım en yakın zamanda yemiden yaşarsınız bu duyguyu sağlıklı şekilde.

Benim arkadaşım yeni geçirdi böyle bir süreci 16 haftalıktı o da. Doktor sezaryen önermişti ona acı çekmemesi için aslında. Neden erken dediler acaba size bilemedim tabi. Doktorla ilgili bir şey heralde.
Ama arkadaşımın da ilk çocuktu ve hemen tekrar gebelik düşündüğünden normal olsun istedi.
Evet biraz zor oldu ama sonra çok çabuk toparladı. İlla ki acısı çok büyük. hem evlat acısı hem fiziksel olarak da zor. Ama geçecek 😞😞

Umarım en yakın zamanda yemiden yaşarsınız bu duyguyu sağlıklı şekilde.
geçmiş olsun 😔

Bende kalbi durdu 3 aylık bebeğimi düşürdüm ilaçla sancı ile. Bu haftada düşürmek sancısı biraz zorlasada doğacaktır elbet
Rabbimden selamet ferahlık diliyorum zamanla psikolojik süreç hafifliyor kolay şey degil ama geçecek inşallah bı şekilde azalacak hisslerin 😞 herşeye göğüs gerecek yine güçlü olacak yine isteyeceksiniz ama kaybetmek insanı çok yıpratan ve üzen birşey ağlayın dökün içinizi kafanızı meşgul edin değişiklik yapın bı sure sonra.. O an bambaşka birşey

Emin misiniz? Baska doktorlara da gittiniz mi?
Cokk uzuluyorum boyle seyleri okuyunca; yani o simdi yasiyor kalbi atiyor besleniyor bir anda dogacak ve olecek:KK43::KK43::KK43:
Yani duzelmeyecegine emin misiniz?
Bir bilgim yok sadece duygularimi belirtmek istedim.
Acinizi anlayabiliyorum..

Emin misiniz? Baska doktorlara da gittiniz mi?
Cokk uzuluyorum boyle seyleri okuyunca; yani o simdi yasiyor kalbi atiyor besleniyor bir anda dogacak ve olecek:KK43::KK43::KK43:
Yani duzelmeyecegine emin misiniz?
Bir bilgim yok sadece duygularimi belirtmek istedim.
Acinizi anlayabiliyorum..
69 kromozomu var. Karnımda ölür dediler :KK43: başka bi yolu yok. hamilelikte ilk ayda hamile olduğumu bilmeden florografi çektirdim galiba onun etkisinden olmuş😭

69 kromozomu var. Karnımda ölür dediler :KK43: başka bi yolu yok. hamilelikte ilk ayda hamile olduğumu bilmeden florografi çektirdim galiba onun etkisinden olmuş😭
Peki şuan ultrason görüntüsü nasıl yani sağlıklı görünüyor mu, suyu var mi kalp hızı nasıl?

Peki şuan ultrason görüntüsü nasıl yani sağlıklı görünüyor mu, suyu var mi kalp hızı nasıl?
4 hafta önce ultrason görüntüsünde normaldi. bugün sanki su gibi akıntım oldu çünkü artık progesteron ve tüm ilaçları kullanmayı bıraktım 3 gündür. zaten yarın hasteneye yatıcam :KK43:

4 hafta önce ultrason görüntüsünde normaldi. bugün sanki su gibi akıntım oldu çünkü artık progesteron ve tüm ilaçları kullanmayı bıraktım 3 gündür. zaten yarın hasteneye yatıcam :KK43:
Baska doktora göründün mu peki

İyice arastirdinizmi başka hastane ve doktor dan da tegit alsaydiniz şuan yasiyo sonuçta neden hemen böyle bir mudahaleye gerek duydularki

X