4 aylık doğum yapıcam

şimdi iyiyim evet. sancı ilacının ikincisinde aniden suyum geldi patladı sanki karnımda bişey. sonra sürekli sancılar geldi. hiç durmuyordu. Allaha dualar ettim dayanmadan. 3 saatin sonunda sancı kesilmişti. ben de tuvalete gittim o sırada oturdum ve pat diye düştü. çok kötü bi hiss. bağırdım kimse yokmu. geldi doktorlar yardım etti. aldılar onu benden. sonra anasteziyle uyumuşum kürtaj yapmışlar. bide odamda uyandım. şimdi de bildiğin serumlar iyneler ilaçlar. yarın belki taburcu olurum. böyle onu gözlerimle gördümya hiç ama hiç unutmam o anları😢💔
Allah sabır versin, karnından eksileni unuttursun kucağını doldursun inşallah. Kendini toparla canım, geçecek iyi olacaksın

şimdi iyiyim evet. sancı ilacının ikincisinde aniden suyum geldi patladı sanki karnımda bişey. sonra sürekli sancılar geldi. hiç durmuyordu. Allaha dualar ettim dayanmadan. 3 saatin sonunda sancı kesilmişti. ben de tuvalete gittim o sırada oturdum ve pat diye düştü. çok kötü bi hiss. bağırdım kimse yokmu. geldi doktorlar yardım etti. aldılar onu benden. sonra anasteziyle uyumuşum kürtaj yapmışlar. bide odamda uyandım. şimdi de bildiğin serumlar iyneler ilaçlar. yarın belki taburcu olurum. böyle onu gözlerimle gördümya hiç ama hiç unutmam o anları😢💔
Geçmiş olsun, Allah dayanma sabrı güç versin, tez vakitte kucağını doldursun inşallah

Cantalarımı alıp bebegime kavusma sevinciyle gittigim hastaneden ölü doğum yaparak çıktım. 8 mayısta 51cm , 3400 kg dogdu guzel kızım..
Herseye normal diyip dogru duzgun tahlil yapmadan beni eve gonderen o doktorlarda ayni aciyi yaşasın diliyorum..simdi arastiriyorum benimle ayni saglik sorunlarini yasamis olanlari bazi doktorlar cok sıkı takipte tutmus,bebege ve anneye bi zarari olmasin diye 9 ay dolmadan dogum yaptirmislar. Ben 40 haftami doldurmama ragmen beni geri donderip sancin siklasirsa gel dediler.

Allah sabirlar versin.

69 kromozomu var. Karnımda ölür dediler :KK43: başka bi yolu yok. hamilelikte ilk ayda hamile olduğumu bilmeden florografi çektirdim galiba onun etkisinden olmuş😭

psikologla konuşucam her şey bittikten sonra. Senin başına geldi mi doğum sancısı?

Ağlayarak okudum bütün yazdıklarınızı. Allah sabır versin. ben 13 haftalıkken evde yaşadım sizin hastanede tüm yaşadıklarınızı. Tam anlamı ile evde doğum yaptım, onu gördüm, aldım. O kadar kötü bir zamandı ki. Aşmak için hipnoz terapisi görüyorum. Tavsiye ederim.
Size anlatıldı mı bilmiyorum ama 69kromozomu onun oluştuğu saniyede oluyor, yani sizin flografi çektirmiş olmanızla en ufak bir ilgisi yok. Bana kanadada ve türkiyede doktorlar tarafından yapılan yegane açıklama tamamen şanssızlık, talihsizlik diye.
öyle kolay atlatılmıyor. Kendinize yine yüklenmeyin. Kendinize huzur yaratmaya çalışın. Başarırsanız bana da söyleyin yolunu.

Ağlayarak okudum bütün yazdıklarınızı. Allah sabır versin. ben 13 haftalıkken evde yaşadım sizin hastanede tüm yaşadıklarınızı. Tam anlamı ile evde doğum yaptım, onu gördüm, aldım. O kadar kötü bir zamandı ki. Aşmak için hipnoz terapisi görüyorum. Tavsiye ederim.
Size anlatıldı mı bilmiyorum ama 69kromozomu onun oluştuğu saniyede oluyor, yani sizin flografi çektirmiş olmanızla en ufak bir ilgisi yok. Bana kanadada ve türkiyede doktorlar tarafından yapılan yegane açıklama tamamen şanssızlık, talihsizlik diye.
öyle kolay atlatılmıyor. Kendinize yine yüklenmeyin. Kendinize huzur yaratmaya çalışın. Başarırsanız bana da söyleyin yolunu.
ah canım Allah sana da sabır versin. Allah razı olsun. Ben de piskologla seanslar geçtim. Yaşadığım tüm kötü hissleri benden aldı sanki. Çok iyi geldi. Siz de zamanla düzeliceksiniz. Bazen durduk yere aklıma geliyor ağlıyorum ama sonra hemen unutmaya çalışıyorum. Bu konu gelince gözlerim doluyor. Güçlü olmalıyız. Allahtan umut kesilmez

X