4 aylık kedim hep bir şeyler yemek istiyor

Iremizm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2022
221
164
30
Merhaba :KK200: tekir kedi sahiplendim 4 aylık oyuncu bir bebek. Ama on dakika da bir yemek yiyor bu normal mi

On dakikada bir kuru mama mı yiyor? Maması açık bir konumda mı?

Yaş mamayı çok vermeyin. Ona alışırsa kuru mama yemez. Yani yaş mama günlük alması gereken vitaminleri karşılayamaz ve böylelikle gelişim sağlayamaz kediniz. Bu yüzden çok vakit kaybetmeden kuru mamaya alıştırın. Belki yememesi tadını sevmediği için olabilir.
Schesir şu an piyasanın en kaliteli temiz içerikli maması güzel. Ama günde iki paket çok fazla. Nr yapın ne edin kuru mamaya geçin. Yemezse bile kuru mamasının üstüne yaş mamasını ezin. Veya ödül maması sıkın bi şekilde ıslata ıslata alıştırın.

Merhaba :KK200: tekir kedi sahiplendim 4 aylık oyuncu bir bebek. Ama on dakika da bir yemek yiyor bu normal mi
Benimde tekir yavrum sahiplendiğimde 1 aylıktı oda çok yerdi. İlk gün çok açtı zaten sonra yoğun bir uyku sonrası veteriner yaş mama vermişti resmen dinlene dinlene yiyordu :KK70: Ne zaman kapıyı açsam mama yerken görüyordum. Mamayı çok koymayın bence belirli saatlerde koyun önüne zamanla alışabilir

X