Gebeliğe Hazırlık 4 aylık üçüzler kürtaj olurmu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

gltnays

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2021
4
-1
24
4 aylık üçüzleer kürtaj olur mu lütfen yardım edin

Offf demeyin yaaa boyle seyler 😔😔
Olmaz zaten yapmazlar. Yolu yarılamıssınız neredeyse.. Özel degilse neden istemiyorsunuz?

Konu sahibini kınamak için asla söylemiyorum yanlış anlaşılmasın sadece bir yildir uğraşıp gebelik elde edememiş olan kendime üzülüyorum bu tarz durumları görünce 😔 hakkınızda hayırlısı konu sahibi ama bence aldırmayın çocuklarınız nasibi ile geleceklerdir..
Bazen bende böyle düşünüyorum ama isyan oluyor diye Allahım affet diyorum 😔😔 Böyleleri hiç takip vs yapmadan tek ilişkiyle böyle hamile kalabiliyorlar ya pes.Hem de üçüz. Burada okuyorum ovulasyon, takviye, tedavi vs vs birsürü yol arayanlar var.

Bazen bende böyle düşünüyorum ama isyan oluyor diye Allahım affet diyorum 😔😔 Böyleleri hiç takip vs yapmadan tek ilişkiyle böyle hamile kalabiliyorlar ya pes.Hem de üçüz. Burada okuyorum ovulasyon, takviye, tedavi vs vs birsürü yol arayanlar var.
İşte ben de o bir sürü yol arayanlardan biriyim. Böyle olunca insanın canı sıkılıyor bu tarz durumlara ister istemez.. Herkesin hakkında hayırlısı ne diyelim

10 yildir bebek için yanıp tutusuyorum.ne yapsam diye hep araştırıyorum.ne yesek ne içsek nasıl yatsak yol ovulasyon yok regli derken aylar geçip gidiyor.
İsyan etmiyorum ama böyle hamile kalanlara da şaşıyorum.o kadar çok isteyende olmuyor demekki.

İstenmeyen gebelik durumunu da deneyimledim. Şimdi isteyip olsun diye dualar etme durumunu da. Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir kızlar. Siz nasıl yıllarca uğraşıyor canı gönülden istiyorsanız olmadığında da hüsrana uğrayıp kahroluyorsanız bilin ki o durum da aynen öyle acı veriyor insana. Yaşayan bilir. Ne olduğu neden olduğu illa ki vardır bunların geçerli cevapları. Yargılamayın lütfen. Ben iki tarafı da çok iyi anlayan, yaşayan biri olarak söylüyorum. Ama konuyu açan arkadaşa şunu söyleyebilirim. İnan zaman geçtikçe alışacaksın şartlar değişecek ve eğer sonlandırırsan (ki bu çok zor görünüyor) önce içinde bulunduğun karanlıktan kurtulduğun için sevineceksin ama zamanla çok daha fazla üzüleceksin. İçini rahatlatmaya çalış lütfen. Duruma adapte olduktan sonra çok güzel zamanlar seni bekliyor. İnşaallah bu imtihandan hakkıyla geçenlerden olursun.

X