4 gebelik testi silik çıkıp bir kaç gün sonra kan gelmesi

Nibaku

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2021
114
55
27
Kızlar merhaba ben 4 tane gebelik testi yaptım 4 tanesi silik çıktı sonra kan verdim degerim 17.78 çıktı sağlık ocağında doktor var da diyemem yokta diyemem diyor aradan 3 gün sonra kanamam başladı adet olsam sancım olur belim agrır ama hiçbiri yok. Kahverengi gbi geldi başta az az şimdi kırmızı gibi pembe gibi çözemedim 3 gündür biraz geliyor kanamam bu salı tekrar kan verdcm böyle başına gelen var mı

Yerleşme kanaması olabilir canım hcg değerin yüksek 5’in üstü hamile demek bildiğim kadarıyla. Kendini yorma dinlen. Bir de tekrar kan testi yaptır bakalım değer yükselmiş mi

Salı günü tekrar yaptrcm inşallah dış gebelik filan degildr cok korkuyorum

Kızlar merhaba ben 4 tane gebelik testi yaptım 4 tanesi silik çıktı sonra kan verdim degerim 17.78 çıktı sağlık ocağında doktor var da diyemem yokta diyemem diyor aradan 3 gün sonra kanamam başladı adet olsam sancım olur belim agrır ama hiçbiri yok. Kahverengi gbi geldi başta az az şimdi kırmızı gibi pembe gibi çözemedim 3 gündür biraz geliyor kanamam bu salı tekrar kan verdcm böyle başına gelen var mı
Benim başıma geldi canım. Kimyasal oldu yani gebelik devam etmedi. Hem de benim değerim 151di. Senin adet günün geçti mi yoksa erken mi öğrendin? Umarım seninki güzel ilerler ❤️

Kimyasal hamilelik geçiriyor olabilirsiniz adetinizi takip edin..

Şimdi bakar msınz

Eklentiler

• IMG_20210307_145327.jpg
    IMG_20210307_145327.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 103
X