4 gunde 4 kilo almak :(

rukiyem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2015
139
12
28
Kizlar başladıktan ta dediğim gibi böle bise olur mu ya gerçi annenin yanındayım taile geldim yedikce yedim yaa of benimle birlikte zayif lamak spor artı diyetle gelin şuan başlayalım beraber diyet arkadaşı istiyorum lütfen ya eşimin yanına gidene kadar bi beş kilo vermeliyim:KK43:((

Kizlar başladıktan ta dediğim gibi böle bise olur mu ya gerçi annenin yanındayım taile geldim yedikce yedim yaa of benimle birlikte zayif lamak spor artı diyetle gelin şuan başlayalım beraber diyet arkadaşı istiyorum lütfen ya eşimin yanına gidene kadar bi beş kilo vermeliyim:KK43:((

Hizli aldigin kiloyu basta verdin verdin yoksa zorlar

Ye börekleri ye sarmaları sonra vermem lazim de :KK51::rolleyes: saka saka :) benim de 15 kilo vermek lazım. Yani bi laf vardır ona benzedi. B.klu da sidikliye gülermiş derler. O hesap . Farkımız yok .

Cnm asiri tuzlu beslendiysen vucut su tutmus olabilir ödemdir bol su ic gideryag olarak almamisindir korkma

10 kilo vermiştim fazlasını aldimm yaa annemlerde şuan mısır yedi ben yemedm ne yapcam ya kendini çok kötü hissediorumm

ben bir hafta oldu başlayalı 2 kilo verdim yarım saat koşu bandı+ebru ile 3k+yeşil çay vee yediklerimin üçte birini yiyorum artık.hiç bişiden vazgeçmedim patates kızartması kek börek hepsi var ama ucundan ısırıp bırakıyorum.bir dilim keki akşama kadar yedim az az.

Merhaba,

Açıklama gereği "Diyet Grupları" bölümünde yeni bir oluşuma gidilmemektedir:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/245968-bolum-aciklamasi-lutfen-okuyunuz.html
(Destek alarak ve birlikte zayıflamak istiyorsanız linkteki grupları inceleyip, katılımda bulunabilirsiniz.)

Bu nedenle forumda açmış olduğunuz konuyu, içeriğini gözeterek "Diyet Günlükleri" alt forumuna taşıyorum.

Sağlıklı zayıflamalar ve keyifli paylaşımlar dilerim.

X