4 yıl süren boşanma davam bu durum sadakatsizliğe girermi ???

DytEzra

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2021
96
31
31
Herkese merhaba benm bir konuda yardım ve fikirlerinize ihtiyacım var. 2017 de evlilik yaptım ve hala davam etmekte olan boşanma davam var 4 yıl oldu ve bu süre zarfında ben başka bir ülkeye gittim eğitim hayatımi devam ettiriyorum.Burda tanıştıgm konuştugum erkek arkadaşlarım oldu ama bu insanların hala benim hayatımı takip etmelerini hiç düşünmemiştim, erkek bir arkasimla fotolar çekinmiştik oda sosyal medyasinda paylaştı resimlerimizi normal yanyana olduğumuz,bunlari bulmuşlar ve boşanma davasının içine eklemişler sadakatsizlik diye resmen hayatımın şokunu yaşadım !! Sizce bu sadakatsizliğemi giriyo? Hakimin kanaati ne olur ? Bu durumu yasayan arkadaşlarım varsa bana bilgi verebilirmi rica etsem,farklı ülkelerdeyiz ben ünv.okuyorum ve davam tekrar ötelendi uzadı bitmiyor bir türlü sizce bu durumdan kötü birsey çıkarmı ??

Dava 4 yıldır mı devam ediyor? Bu kadar sürmemesi gerekirdi. Boşanma davası açıldıktan sonra yaşadığınız ilişki aldatmaya girmez bence, hele normal bir şekilde yan yana olan fotoğraflar aldatma sayılmaz.
Malasefki bu covid girdi okadar çok uzadiki davam zaten çekişmeliydi,bilmiyorum çok tedirginim

Boşanma bitmeden yaşadıklarınızı hukuk aldatma sayıyor evet.
Ancak sosyal medyadaki fotoğraftan aldatma olduğunu ispatlayamazlar. Yataktan yanyana çıplak selfie atmadıysanız tabi.
Normal arkadaşlarım dersiniz, sonuçta yurtdışındasınız.
Ama sadakat yükümlülüğü boşanma kesinleşene dek sürer. Davayı açtım, özgürüm diyemiyorsunuz.

12AC0763-23B0-4475-9D74-CEF8EF678ECB.jpeg

Ancak sosyal medyadaki fotoğraftan aldatma olduğunu ispatlayamazlar. Yataktan yanyana çıplak selfie atmadıysanız tabi.
Ama sadakat yükümlülüğü boşanma kesinleşene dek sürer. Davayı açtım, özgürüm diyemiyorsunuz.
Hayir normal yanyana resim iki arakadaş gibi

4 yıldır sürüyorsa demek ki çekişmeli bir dava ve bu durumda her şeyi kullanabilirler
Karşı taraf için sizin attığınız adım bile delil olabilir daha dikkatli olmak gerekiyor
Kullaniyolar malasef bu kadarını beklemiyordum hayatimn her alanındalar 4 yıl burnumdan geldi bir allah bilir yaşadığım stresi skntiyi

Ama 4 yıl boyunca o insalara göre mi yasiycaz o kadar sacmaki zaten 4 yılım heba oldu gitti 😔

Ben girer diye biliyorum. Çekişmeli boşanma açılıyorsa bazı şeyler göze alınmalı işte. Zaman Ve sürekli takip edilme olasılığı. Çekişmeli oldug8na göre karşıdaki ya bir şey vermek ıstemiyor ya da bir şey almak istiyordur. Eee haliyle bunun için de bulduğu her yönden bir şey bulmaya çalışır. Şaşılacak çok şey yok bence. Onun için bazıları zaten haklı olduğu halde bir aj önce bitsin diye anlaşmalı bir şekilde hemen boşanmaya bakıyor.

Ben girer diye biliyorum. Çekişmeli boşanma açılıyorsa bazı şeyler göze alınmalı işte. Zaman Ve sürekli takip edilme olasılığı. Çekişmeli oldug8na göre karşıdaki ya bir şey vermek ıstemiyor ya da bir şey almak istiyordur. Eee haliyle bunun için de bulduğu her yönden bir şey bulmaya çalışır. Şaşılacak çok şey yok bence. Onun için bazıları zaten haklı olduğu halde bir aj önce bitsin diye anlaşmalı bir şekilde hemen boşanmaya bakıyor.
Malasef anlasmayada yanaşmadılar,çok değişik insan oldukları için! Bilmiyorum nolcak

Aldatılma iddialarının nedeni ne peki tazminat mı istiyorlar?

4 sene çok uzun bi zaman ister istemez hayatına devam etmek ister insan ama yine de sadakat yükümlülüğü devam ediyor malesef. Şu an en basitinden hamile kalsanız ayıkla pirincin taşını. İspat edebileceklerini sanmıyorum ama dikkatli olun yine de sosyal medyadan paylaşım yapmayın bari. En kısa zamanda kurtulursunuz umarım.

Esra Erol’da bir yığın insan çıkıyor eşlerini aldatan evli iken zina suç sayılmıyor bu hanımefendinin bir erkek arkadaşıyla çekilmiş olduğu bir fotoğraf karesi sadakatsizlik mi oluyormuş. Bu ne Yaman çelişki arkadaş gerçekten bunun bir çözümü ve açık kapısı olmalı
Ve hatta evlik bitse dahi boşandıktan belirli bir süre tekrar evlenmek için yine kadın bekliyor ney miş ya hamile kalmış ise ya çocuğun soy bağı değişirseymiş ... yeniden düzenlenmesi gereken çok kanun boşluğu var benim naçizane fikrim

Herkese merhaba benm bir konuda yardım ve fikirlerinize ihtiyacım var. 2017 de evlilik yaptım ve hala davam etmekte olan boşanma davam var 4 yıl oldu ve bu süre zarfında ben başka bir ülkeye gittim eğitim hayatımi devam ettiriyorum.Burda tanıştıgm konuştugum erkek arkadaşlarım oldu ama bu insanların hala benim hayatımı takip etmelerini hiç düşünmemiştim, erkek bir arkasimla fotolar çekinmiştik oda sosyal medyasinda paylaştı resimlerimizi normal yanyana olduğumuz,bunlari bulmuşlar ve boşanma davasının içine eklemişler sadakatsizlik diye resmen hayatımın şokunu yaşadım !! Sizce bu sadakatsizliğemi giriyo? Hakimin kanaati ne olur ? Bu durumu yasayan arkadaşlarım varsa bana bilgi verebilirmi rica etsem,farklı ülkelerdeyiz ben ünv.okuyorum ve davam tekrar ötelendi uzadı bitmiyor bir türlü sizce bu durumdan kötü birsey çıkarmı ??
Evet boşanma kesinleşmedigi sürece sadakat yükümlülüğü devam ediyor.Benim de davam var,dava açıldıktan bir hafta sonra karşı tarafın sosyal medya yazismasini tesadüfen yakaladim ve dosyaya eklettim
Ama sizinki aldatma değil, anlattığıniz gibiyse..Bişey çıkmaz

Dava açıldıktan sonra sadakat yükümlülüğü devam ediyor mu bilmiyorum ama insanın karşı cinsle arkadaş olması suç da değil, sadakatsizlik de değil.
Normal, yan yana çekilmiş bir fotoğrafla yanınızdakinin sevgiliniz olduğunu ispatlayamazlar bence. Şanslarını denemişlerdir ya da ortalığı karıştırmak, sizi huzursuz etmek istemişlerdir.
Siz avukatınıza danışmadınız mı bunun sonu ne olur diye?

Boşanma kararı alınana kadar sadakatle yükümlüsünüz. Yani evet sadakatsizliğe giriyo malesef

X