40 gunluk evlilik caba gostermeye deger mi

buradan yol gösteren çok kişi oldu hepsine çok teşekkür ediyorum fikirleri çok kıymetli ve işe yaradı sanki bir adamın birşeyler yapması için kadının bir ayağının kapının dışında olduğunu bilmesi çok önemli
Gözünüz aydın diyelim o zaman, inşallah kalıcı bir değişim olmuştur yaşadığınız

Ramazandan dolayı olabilir bence. Eşim ve ben o kadar düşkünüz ama ramazanda biz bile doğru dürüst sevişemedik.

bence de erkek ne yapıyorsa bu dünya da kadın da yapar.

mesela bana hep evlen diyorlardı bölümümden dolayı. Saçma geliyordu. Zengin koca bul evde otur diyorlardı aklı sıra. Bunları diyen de erkek. Erkekler de gidip zengin kadın bulabilir o kadar kolaysa bulsunlar ? erkeklerde de jigololuk var isteyen gitsin olsun.

Aldatmak kadin için de erkek için de hiçbir koşulda şekilde normal değildir boşanmak normaldir keşke öyle demeseydiniz ama sonuçta düzelmiş neyse ki

Bence boşanmak ve hemen ayrılmak için pek hevesli gördüm sizi. Kesinlikle sevgi yok gibi sizde.. Boşanmak için kesinleştirmwyi beklıyorsunjz gibi. Tam sorunları anlamadığınız için bilye diyemiyorum. Yani eşinizin cinsel sorunlarında olabilir öncesi nasıldı sevilme varmı. Yok hiç bişey yoksa sevil me falan bence eşiniz geyy..

Sanki yazdıklarınızda 4 yıl önceki halimi gördüm. Aynı hisleri yaşayarak ve yeni evliyken bile başka biriyle mutlu,tutkulu bir evliliğin hayalini kurarak boşanma yoluna girdim. Eşimle evlenmeden önce cinsellik konuşmadık bile . Bu çok yanlişmiş. Olan oldu ben boşandım . İyi ki boşandım diyorum çünkü mutluluk için kendime şans tanıdım

X