41 Yasin Dua Kardeşliği 🍀

Sareben

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2021
762
925
19
Merhaba hanımlar . Bildiğiniz gibi 11 ayın sultanı Ramazan geldi dualarımızın ibadetlerimizin en çok kabul olduğu önemli aylardan . Bu mübarek ayda hep beraber hacetlerimiz için yasin okuyalım diyorum .
Ramazan ayının başlangıcına kadar 41 kişi olabilirsek eğer her gün 1 kişinin haceti için olucak şekilde 41 yasin toplayalım özel günlerimizde de birbirimize yardım edebilir ya da bir yakınımıza okutabiliriz ramazandan sonra da devam ederiz diye düşündüm
Fakat 2 güne kadar 41 kişi olamazsak eğer 41 yasini kişi sayısına böler 1 kişi için o şekilde okuruz (bazıları için fazla gelebilir bu yüzden bunu 1 günlük değil de yasin sayısına göre bir kaç günlük yaparız)

Ben varım ramazan ayinda gerçekten çok iyi olur..

Arkadaşlar maalesef yalnızca 3 kişi olabilidik eğer isterseniz ; iki kişi 13 ,13 kişi kendisi için 15 tane şeklinde 10 günde 1 kişiyi bitirebilir , çevrenizde tanıdıklar varsa onlardan yardım alabilirsiniz hatta onları da bu plartformu kullanmasalar bile listeye ekleyebiliriz ya da bir kaç kişinin daha toplanmasını bekleyebiliriz sizin fikriniz nedir

X