Piercing, Hızma 44 yaşındayım.Bir kulağıma üç delik deldirsem abes olur mu

Lara

Nirvana
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2006
735
70
Bu konuda fikrinizi öğrenebilir miyim heves ettimBirer tane var sola ilaveye niyetlendim ne dersiniz

kendinize yakıştırıyorsanız neden abes olsun :) yakışır diye düşünüyorum birde çok ağır değil sade takarsanız mükemmel olur

Bu konuda fikrinizi öğrenebilir miyim heves ettimBirer tane var sola ilaveye niyetlendim ne dersiniz
bu hayatta bu vucutta sizin neden abes olsun yakışacağını düşünüyorsunuz deldirin bence
ben 20 li yaşlarda korktum herşeyi erteledim şuan 30 um 2 piercingim 1 hızmam 2 dövmem 3 te küpem var

kesinlikle yapın. hatta dövmede yaptırın derim. istedikten ve kendinize yakıştırdıktan sonra başkasının ne düşündüğü önemli değil.. hayatın güzelliği bu andan itibaren başlıyor..

keşke dememek istiyorsan yap bence. İstemezsen kullanmasın. Bende 4tane var

Lara CNm hala deldirmedin mi kulağını bak ben 3. Piercingimi yaptırdım :rapci:

neden abes olsun ıstedıgınızı yapın yalnız tehlıkelı ıyıce arastırın brde abdestlenrken zor oluyor kulak delıklerıne kupe takıp cıkarmak gerekıyor ya

Enfes olurrr! Icinizden nasil gelirse öyle yapın, oyle yaşayin.

22 yaşındayım iki kulağımda da 10 delik var ve yaşlandığımda da küpelerimi takmaya devam edicem. demem o ki kendine yakıştırdığın ve sevdiğin sürece yaşın bi önemi yok:)

X