4444

Masalyuzlusevdam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2017
709
661
Salati tefriciye nasıl okunur, nasıl niyet edilir. Bana bilgi verebilir misiniz?
Benim bildigim gibi sanada anlatiyim.Ilk önce allah rizasi icin 2 veya 4 rekat namaz kil,
Sonra niyetini et istersen zamanda belirleye bilirsin 1 gün 3 gün 1 hafta felan gibi o sana kalmis sonra okumaya baslarsin 4444 oldugu zaman tekrar namaz kilar ve niyetini tekrarlarsin.

esest

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2017
923
1.105
Benim bildigim gibi sanada anlatiyim.Ilk önce allah rizasi icin 2 veya 4 rekat namaz kil,
Sonra niyetini et istersen zamanda belirleye bilirsin 1 gün 3 gün 1 hafta felan gibi o sana kalmis sonra okumaya baslarsin 4444 oldugu zaman tekrar namaz kilar ve niyetini tekrarlarsin.
süre belirleyecek miyim ş u kadar günde okuyacağım diye ve birde hepsini benim okumam mı gerekiyor. Paylaşanlar varya o yüzden sordum.

Masalyuzlusevdam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2017
709
661
süre belirleyecek miyim ş u kadar günde okuyacağım diye ve birde hepsini benim okumam mı gerekiyor. Paylaşanlar varya o yüzden sordum.
Zaman belirlemek mecburiyetinde degilsin o sana kalmis :) eger ben kendim okumak istiyorum dersen kendin bitirirsin ama paylasmak istiyorum dersende paylasabilirsin :)