5+2 hamileyim

Sanki göğüs hassasiyetiniz yoktu dimi? Bende gebe olduğumu öğrendim. Bugün keseyi gördük. Hiç belirtim yok endişeliyim o yüzden sizi rahatsız ettim.
Doktor bana kiminde başlarda hiç bir belirti olmaz kimi yerinden kalkamaz demişti. Siz şanslı kişilerdensinşz. Benim göğüs şişkinliği ve sabah aç karnına mide bulantısı dışında hiç bir belirtim yok. Çorba içinde o da geçiypr

Sanirim 4+4 felan sormadım doktora. Bende hiç bir belirti yok. Cumartesi akşam betam 279 du. Bugün ikiye katlamis mi diye gittim tahlil vermeye keseyi gördük. Bende belirti olmadığı için biraz endişe ediyorum.
Merak etme nasibin de dünyaya gelmesi varsa gelecek bende gittiğimde kalbi durdu mu acaba diye gittim çünkü düşüğüm var öyle olmadı allahın izniyle

Merak etme nasibin de dünyaya gelmesi varsa gelecek bende gittiğimde kalbi durdu mu acaba diye gittim çünkü düşüğüm var öyle olmadı allahın izniyle
Bende ilkinde belirti çöktü gogusum çok fenaydı kalbi durdu kısmet tabi am insan birşeyler yapılabilir mi diye düşünüp duruyor 😢

Bende ilkinde belirti çöktü gogusum çok fenaydı kalbi durdu kısmet tabi am insan birşeyler yapılabilir mi diye düşünüp duruyor 😢
Doktor bana her ihtimale karşı coraspirin verdi düşüğüm oldugu için kan da koyuluk varsa diye size verildi mi

Arkadaşlar iyi akşamlar benim kan değerim iki katından fazla artış gösteriyor çoğul gebelik olabilir mi sizce?mesela değerlerim söyle ki;
İlki 95
İki gun sonra 270
İki gun sonra 627
4 gun sonra 4000

Kasık batmalarinfalan normal bebek rahme iyicr yerleşiyor sonra büyüdüğü için kasılmalar oluyor doktorum hamilelik boyunca böyle şeylerin olabilicegini söylemişti kanama olmadığı sürece rahat ol demişti keseyi görmediyseniz 6+2 de hem bebeği hem kalp atışını duyabilirsiniz ben 5+3 de keseyi gördüm 6+3 de hem bebeği gördüm hem kalp atışını duydum şükür
Merhaba bende 16 subat adet baslangicim suan hesaplamama gore 5+6 haftalik gebeyim ama acile gittim 5+2 diyordu herhalde anlamadim tam ama keseyi gordu bebegi goremedi normalmi acaba. Dusuk riski var dedi daha bebegi gormeden oyle soyledi ilk gebeligimde kurtaj oldum

Eklentiler

• 20240328_005058.jpg
    20240328_005058.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 2
X