5 - 6 Mayıs Hıdırellez'iniz hayırlı, dualarınız kabul olsun.

Bu yıl ve birkaç yıldır insanlarımız salgınlarla afetlerle çok acılar yaşadı, Bahar bolluğun, bereketin, neşenin müjdecisi diye bilinir, acılar yok olmaz, yaşanmamış sayılamaz ama umarım Hıdırellezle birlikte biraz olsun nefes alabiliriz, dertlerimize derman, hastalıklarımıza şifa, yaşadığımız acılara merhem olacak güzelliklere nail oluruz🙏

Çok severim Hıdırellezi. Hiç dileği kabul olan oldu mu? Hızır vs hikayelerine bayılırım. Neler yapıyorsunuz? Birileri anlatırsa sevinirim.
Merhaba bende çok seviyorum 😍 ben ozaman nişanlıydım ve kötü dönemden geçiyorduk eşimle evlenmeyi niyet etmiştim oldu tabi olacağı vardı ama baya baya sallantıdaydı bozulsaydı bozulabilirdi ben inanıyorum ☺️🙏🏼 bide hıdırellez dışında olan bişey söylim size. Kendinize bir dilek kağıdı yapın ve dileklerinizi olmuş gibi yazın. Mesela 30 tane dilek yazın ve onu sadece sizin bildiğiniz bir yere koyun her dileğiniz gerçekleştiğinde üstünü çizin inanarak yapın bunları biz bu sene Allah nasip etti araba da aldık eşim ehliyetinide aldı hepsi peş peşe oldu hangi ritüel olursa olsun kalben inanarak yapılmalı ☺️ işte tek dileğimiz kaldı oda olursa çok mutlu olucaz inşallah 🙏🏼🥹

Kızlar ben yurt dışında yaşıyorum burda ne deniz var ne de akan su dilek kağıdımı nasıl hazırlamalıyım ne yapabilirim başka okadar üzülüyorum ki 🥹 daha önce oturduğum yerde gül ağacı ve nehir vardı yapabilmiştim 3 sene önce şuan o şansım yok ne yapayım bilemedim

Arkadaşlar gül ağacı yok yakınımda, limon ağacına gömsem olur mu?
(Ağaca asamam, çok ortalık yerde, konu komşu çocuklar alıp okuyup götürebilirler.)
İnşallah dualarımız kabul olur 🤲

Arkadaşlar gül ağacı yok yakınımda, limon ağacına gömsem olur mu?
(Ağaca asamam, çok ortalık yerde, konu komşu çocuklar alıp okuyup götürebilirler.)
İnşallah dualarımız kabul olur 🤲
Bunu ben de merak ediyorum arkadaslar. Yurtdisindayim, gul agaci yok hic🥺 baska bir agacin dibine gomsek de olur mu?☺️ yapan arkadaslar bi Hidrellez tarifi verir misiniz nasil yapalim?🤭🥰 Dualarimiz kabul olsun ins.

Tüm güzel dualarımız kabul olsun yüreklerimize sular serpilsin huzuru ve mutluluk başımızdan hiç eksik olmasın. Dilerim ki buradaki tüm arkadaşlarım ve ben en kısa sürede güzel isteklerimize kavuşalım..

Bir kadir gecesi iki hıdırellez en sevdiğim günler
ikisinde de içimden geldiği gibi ettiğim dualar, hepimizin ettiği dualar kabul olsun inşallah

X