5 aylik bebegim kilo almamis

hey_gidi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2017
1
0
38
Kizlar merhaba..
Kizimi anne sutu +mama seklinde besliyordum. Ama mama gunde bir kez falan. Son bir haftadir mamayi kestim cunku sutum geliyor ve gun icinde yaptigi cis sayisida normal. Ama bu bi hafta icinde hic kilo almamis. Sebebi ne olabilir ki. Idrar yolu enfeksionundan korkuyorum ama cisini guzel yapiyor. Bi fikri olan var mi. Bakalim hafataya dr kontrolu var ne dicek

Nisanurun annesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2017
344
417
40
Kizlar merhaba..
Kizimi anne sutu +mama seklinde besliyordum. Ama mama gunde bir kez falan. Son bir haftadir mamayi kestim cunku sutum geliyor ve gun icinde yaptigi cis sayisida normal. Ama bu bi hafta icinde hic kilo almamis. Sebebi ne olabilir ki. Idrar yolu enfeksionundan korkuyorum ama cisini guzel yapiyor. Bi fikri olan var mi. Bakalim hafataya dr kontrolu var ne dicek
Balik ve et yiyerek sutunun kalitesini artirabilirsin kilo alimi haftalik değilde aylik nasıl önemli olan o bebegin kilosu nasıl zayif mi birde biliyorsundur anne göğsünden ilk önce şekerli sut geliyor bu bebegin su ihtiyacını karşılıyor sonra bebegin kilo almasını sağlayan yagli sut en son protein içeren sut geliyor o yuzden bir göğsünü bosaltmadan diğerine gecme

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1761 gün geçti.

Aybeyzeyduru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
765
508
36
Kaç kilo bebeğiniz benim de 5.5 aylık bebeğim var da aynı sorunu bende yaşıyorum ekgıdaya başladım ben