Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları 5 aylik bebegime bring stars otomatik salincak alsam mi

uzaklar08

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2016
647
245
34
evet baslikta belirttigim gibi bu urun max 12 kilo tasir benimki suan 8 kilo kac ay kullanabilirim bu konuda tecrubesi olan var mi

evet baslikta belirttigim gibi bu urun max 12 kilo tasir benimki suan 8 kilo kac ay kullanabilirim bu konuda tecrubesi olan var mi
Almak icin geç kalmışsınız. İlk aylarda çok ise yarıyı. Biz 6. Aydan sonra kullanmadık. Doğrusu bebeğim istemedi hareketli olunca bir yerde sabit kalmak istemiyorlar. Bizim ki 9 kiloya kadar di kızım 7 kiloyken sallanırken gıcırdamaya başladı.

Tecrübem yok ama o dönemlerde gelişim çok hızlı oluyor, bence sürüyle kıyafet ayakkabı almak bile saçma o sebeplerle... Eğer pahalı değilse ve ikinci el piyasası varsa deneyebilirsiniz tabii.

Almak icin geç kalmışsınız. İlk aylarda çok ise yarıyı. Biz 6. Aydan sonra kullanmadık. Doğrusu bebeğim istemedi hareketli olunca bir yerde sabit kalmak istemiyorlar. Bizim ki 9 kiloya kadar di kızım 7 kiloyken sallanırken gıcırdamaya başladı.
ayni marka miydi

haklisiniz aldim denedim ve iade ettim cunku gercekten kucukmus simdi normal salincak bakiyorum tavsiyeniz varmi? otomatik degil elle sallanan modellerden

suan 6 ayligiz normal salincak almami tavsiye edermisiniz sallanmayi cok seviyor

B1F9CC70-BE0C-4153-B1C5-81D42BF658EA-2598-0000033DAD5FC48E.jpeg
suan 6 ayligiz normal salincak almami tavsiye edermisiniz sallanmayi cok seviyor
sallanmayı seviyorsa tabi ki tavsiye ederim bazı salincaklar bir kac yaşa kadar kullaniliyo. daha işinize yarar. bizde bu salincak var buyuk kizimdan kalma ben mennunum cunku her pozisyona ayarlaniyor.ama siz daha konforlu salincaklarada bakabilirsiniz

X