5 aylık evliyken kocamın beni erkeklerle aldattığını öğrendim.😔

Ailen seni kapının önüne koyacak değildi ya onlar da kabullenirdi bu durumu. Keşke affetmeseydin ama hiçbir şey için geç değil. Hayatının en güzel yıllarını bu adamla heba etme. Boşan kurtul bir an önce

Böyle bir insanın zihniyeti de karakteri de değişmez yol yakınken ve de yaşınız çok küçük ayrılın yeni bir yaşam kurun kendinize böyle bir psikopattan çocukta yapılmaz

Böyle bir insanın zihniyeti de karakteri de değişmez yol yakınken ve de yaşınız çok küçük ayrılın yeni bir yaşam kurun kendinize böyle bir psikopattan çocukta yapılmaz
Demi... İlerde beni aldatırsa çocuğumla ne yaparım sonra... Çocuğumun geleceği de mahvolur. Bunları hep düşünüyorum.. 😔 Ama aileme ne dicem ki? Bana demezler mi ki, eeee sen öğrendikten sonra nasıl davrandı sana diye.. bende iyi davrandı dediğimde bir şans ver derlerse benim hepten güvenim kaybolur onlara karşı. Bazen altınları bozdurup başka bir şehire ,yeni bir hayat kurmaya gitsem diye düşünmüyor değilim.. Ama kendimi haklıyken haksız durumuna sokmak istemiyorum.

Ailen seni kapının önüne koyacak değildi ya onlar da kabullenirdi bu durumu. Keşke affetmeseydin ama hiçbir şey için geç değil. Hayatının en güzel yıllarını bu adamla heba etme. Boşan kurtul bir an önce
Bende hep öyle diyorum kendi kendime. Güzelim,gencim.. Bu zamanlarım bir daha gelmicek. Okumaya devam edip,kendi ayaklarımın üstünde durmak istiyorum. Gördüm ki ailem arkamda gibi duruyor ama değil... Bir mesleğim olsaydı böyle olmazdı belki de. Rabbim hayıra çevirsin. 😔 Onu da düşünüyorum, kötü olsun istemiyorum hala. Ya aptalım ya da aptalım... Ama aptal olduğum kesin.

Paravan evlilik yapmış yani adam .bile isteye nasıl hala adamın yatağına yatıyorsun . Miden nasıl kabul ediyor çocuk olunca da paravan evlilik başarıyla tamamlanmış olacak .

Bende hep öyle diyorum kendi kendime. Güzelim,gencim.. Bu zamanlarım bir daha gelmicek. Okumaya devam edip,kendi ayaklarımın üstünde durmak istiyorum. Gördüm ki ailem arkamda gibi duruyor ama değil... Bir mesleğim olsaydı böyle olmazdı belki de. Rabbim hayıra çevirsin. 😔 Onu da düşünüyorum, kötü olsun istemiyorum hala. Ya aptalım ya da aptalım... Ama aptal olduğum kesin.
Hepimiz hata yapabiliriz bu aptallık değil. Ailenin yanına geri dön, üniversite sınavına hazırlan. Kredi veya burs alırsın, eğer ailenin olduğu şehirde okumak istemezsen devlet yurdunda kalırsın. İnan hiç zor değil yeter ki iste, geleceğin senin elinde. Mesleğin olsun kendi ayakların üzerinde dimdik dur. Üniversite sınavına hazırlık sürecinde sana yardımcı da olurum mesaj atabilirsin.

Hepimiz hata yapabiliriz bu aptallık değil. Ailenin yanına geri dön, üniversite sınavına hazırlan. Kredi veya burs alırsın, eğer ailenin olduğu şehirde okumak istemezsen devlet yurdunda kalırsın. İnan hiç zor değil yeter ki iste, geleceğin senin elinde. Mesleğin olsun kendi ayakların üzerinde dimdik dur. Üniversite sınavına hazırlık sürecinde sana yardımcı da olurum mesaj atabilirsin.
Allah razı olsun ,çok teşekkür ederim nasihatlerin için. 😔

Çocuğu istemesinin sebebi yarın öbür gün bu gerçek çevreye sızarsa kendini temize çıkarmak, bir şeylerin tersini ispat etmek. Başka bir şey değil.

Demi... İlerde beni aldatırsa çocuğumla ne yaparım sonra... Çocuğumun geleceği de mahvolur. Bunları hep düşünüyorum.. 😔 Ama aileme ne dicem ki? Bana demezler mi ki, eeee sen öğrendikten sonra nasıl davrandı sana diye.. bende iyi davrandı dediğimde bir şans ver derlerse benim hepten güvenim kaybolur onlara karşı. Bazen altınları bozdurup başka bir şehire ,yeni bir hayat kurmaya gitsem diye düşünmüyor değilim.. Ama kendimi haklıyken haksız durumuna sokmak istemiyorum.
Ölüm dahi her şey unutuluyor hayatta bu mu unutulmayacak ailenizin yanına gidin altınları geleceğiniz için saklayın

Merhaba. Yeni üye oldum diye , yazdıklarımın sahte olduğu zannına kapılmamanızı özellikle rica ediyorum. Nasihate ihtiyacım var... Uzun zamandır yazmak istiyordum kkye ama cesaret edemiyordum. Nihayet cesaretimi topladım...

Ben istemeye istemeye evlendim. Başta güzel bir evliliğim olsun,aklı başında , edepli, Allah korkusu olan birisi dedim ama sonra vazgeçtim evlilikten.. Ama ailem arkamda durmadı... Annem zehir iç yine de gelme dedi bana sözlüyken(çünkü evlenmemi istemiyordu) babamsa artık girdin bir işe,bu çocuk oyuncağı değil bundan sonra ona göre davran gibi konuşmalar yapıp durdu. Bende bitirmek istediğimi söyleyemedim... Eşime bitirelim dedim o sıralar, bitirmedi. Sorumluluğu almadı,o da kendi ailesiyle kötü olmak istemediğini ve beni sevdiğini söyledi. Bende ailemden korkuma evlendim. 20 yaşındayım. Geçen yıl evlendim. 1 yıldır evliyim yani... Eşimle herşey başta güzeldi. Evliliğim güzeldi,bir yuvam olmuştu... Ama hep içimde aldatılıyormuşum gibi bir his vardı. Geçmiş ilişkilerimde aldatılmıştım(sevgililerim tarafından) ona bağladım, psikolojiktir dedim ama telefonunu karıştırmayı kesemedim... Bir gece o uyuduğu zaman telefonunu karıştırdım. Saat 1di. Google'dan Twitter'a girdim ,bakalım kayıtlı hesap var mı diye...(Bunu diger sosyal medya hesapları içinde yaptım)Yanılmamışım. Vardı. Hemen giriş yaptım. Ve hayatımın şokunu yaşadım. Kocam erkeklerle mesajlasıyordu. Sakallı,ibadetinde , Allah korkusu olan bir insan erkeklerin kalçalarına "of süperrr" yazmış. Arabam var alırım seni demeler, bekarım demeler,adını başka başka söylemeler... Kendi organının resmini atmış hem erkeklere özelden,hem de kendi sayfasından. İnanın şuan bile canım yanıyor şunları yazarken.. Ben annemlere gittiğim zamanlar, dükkanda yalnız kaldığı zamanlar,ben uyuduğumda.... Yani her fırsatını bulduğunda... Hatta şunu hiç unutmam,bir kadın resmi paylaşmış ve yazmış ki:" Off Sevtap yaktın beni gece gece" Bu benim kocam mi ya dedim?? Fotoğrafları inceledim. O ya o. Tanimicak miyim kocamı.... Babamın evine gittim gece gece. Saat 2 civarı üstümü giydim ,eşyalarımı ve altınlarımi aldım taksi çağırdım,sessizce çıktım evden. Babama birşey demedim. O da kötü oldu ama beni zorlaması anlatim diye.Eşim sabah namazı vakti uyandığında olmadığımı fark edip aradı tabii beni.. Küçükken tecavüze uğramış,bunun içinde atlatamıyormuş.. Yalvardı dönmem için. Bir daha olmaz dedi, ben çok tövbe ettim ama kendimi tutamadım affet dedi. Vs vs vs... O günün yarını geldi uzun uzun konuştu bende bir daha olursa tüm herkese ekran görüntülerini atarım dedim. Herkes öğrenir pisliğini dedim. Sözler verdi. Bende geri döndüm eve. Babam ve annemin arkamda durmucağını düşündüm. Yine korktum. Ve ona bir şans vermek istedim galiba. Bilmiyorum hiç iyi değildim ve sağlıklı düşünemiyordum. Üzerinden aylar geçti bu olayın ve bana karşı çok iyi. Herhangi birşey yakalamadım ama her an aldatilicak gibi hissediyorum. Çocuk diye tutturdu o ve çevremdeki herkes ama ben ona güvenemiyorum. Çocuk yapmak istemiyorum. O çocuğun hakkına girmek istemiyorum yarın öbür gün. Boşanmak istiyorum ama cesaretim yok,devam etmek istiyorum ama güvenim yok. Ne yapmalıyım,nolursunuz akıl verin. Sizlerin bir çoğu benim büyüğümsünüz,kimseye danışamıyorum. Allah rızası için düşünüp de yanıt verin, gerçekten işin içinden çıkamıyorum 😔

Bu arada benle taaa nişanlıyken de bu hesap varmış ve kullanıyormuş. Yani aslında 5 aylık evliyken değil, daha evlenmeden önce bile aldatılıyormuşum. Hiçbiriyle buluşmadığını ,sadece yazıda kaldığını ,buluşmak gibi bir niyetinin aslında olmadığını söyledi bana.Bunları da eklemek isterim. Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim. 😔
Erkek mi kadın mi daha buna bile karar verememiş kendi yaptıklarını kapatmak için sizinle evlenmiş çok açık çocuk olunca da hepten özgür olacak böyle birşey ortaya çıksada kimse size inanmaz. Boule bir olay kıracimizin başına geldi erkek tarafı adamin yaptığını kıza iftara atarak kapattı

Küçükken yaşadıklarıyla yaptıklarının arasında ne bağlantı var? Psikolojikse tedavi olması gerektiğini düşünemiyor mu? Bence yalan söylüyor. Ama doğruysa da bi yandan uçurtma avcısı geldi aklıma hüzünlendim onun adına. Yaşın genç yine de ilk öncelikliğin kendin olmalı bence.

X