5 senelik esimden bosanmayi düsünüyorum..Lütfen yardim edin :-(

Aleyna24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
47
1
Herkeze selamlar,

bu foruma cok girerim, ama simdiye kadar kendi derdimi hic anlatmadim...
Esimle 7 senedir tanisiyoruz, ve 5 senedir evliyiz. Yasimiz 25, cocugumuz yok.Ikimiz de calisiyoruz. Biz cok severek evlendik.
Evliligmizde tabiiki iyi kötü günlerimiz oldu.
Son 2-3 senedir cok kavga ettik. Ve bu son 3-4 aydir kendimi ondan tamamen kopmus hissediyorum. Ve sevgim bitmis bi durumda.
Ben onunla tanistigimda cok mutluydum, cünkü benim düsüncelerimi ve beklentilerimin aynisini oda düsünüyordu (yani öyle saniyordum,ama degilmis).
Bi erkek benden ne beklerse, bende o erkek den beklerim.
Ona cok güvenip, kör kör yasamisim.
Evliligimizde hic baska bi erkege bakmadim bile. NIYE? Cünkü ben esimi cok sevip evlenmistim. O benim icin mükemmel biriydi. Bende onun icin. Onun baskasina bakmasi söz konusu olamazdi bile. Cünkü kendisi bu güveni bana vermisdi...AMA...
3 ay önce onu takibe aldim (bilgisayarda takib) (ilk kez!!) , bilgisayarda cok takiliyor diye..

Evet ve neler gördüm, okudum... TAM SOKA girdim..Baska kizla msn de konususmalar ve baska seyler (bu pis seyleri yazmak istemiyorum, herkez anliyordur umarim..ne demek istedigimi) :-(

Bunu en son ondan beklerdim. NE SAF misim bunca senedir. Cok sükür cocugumuz yok. Ve kendi ayaklarim üzerinde durabilirim.
Ben ayrilmayi düsünüyorum... Kac kere denedim unutmayi, ama olmuyor..o kadar beni kirdi ki..
Gercekten hic beklemezdim ondan...

Biliyorum, bazi kadinlar bu durumu "normal" karsila bilir. Ama ben bu konuda farkli düsünüyorum. Ve böyle bi sebep den dolayi esimden bosanacagim...

Siz öyle bi durumla karsilastiniz mi ? Ve karsilastiginizda ne yaptiniz?

simdiden tesekkürler...
:çok üzgünüm:

Bu ne ya yine mi aldatma ne oluyor bu erkeklere böyle elindekiyle yetinmeyi bilmiyorlar!! kötükedihüso Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın bunları...

Umarım senin için bundan sonrası çok güzel olur a.s.

Eşinle yüzleştin mi
Ne gibi bir acıklama yaptı?
Hatasının farkındadır ama süründür derimmm
Bu sebebine ek baska eksileri de varsa etraflıca düşünüp boşann..

ya neler oluyor böyle kaçıncı aldatma olayı evlenmekten korkuyorum artık.canım herşeyi iyice düşün taşın anlamıyorumki bu kadar sevilipte ne diye gözlerine dışardakiler kestirirler ahlaksızlar:eek:klava::kızgın:

Kötü bir durum gerçekten ama bu kızla sadece sanal bir ilişkimi yoksa gerçek bir ilişkimi var önce bunu öğren derim.sonrada eşini karşına al ve konuş açık açık.bir de şunu söylemek istiyorum çok severek evlendiniz sen eşine çok bağlısın peki bu adam başka ne istiyor?yani bence çok güzel bir yuvanız olması gerekirdi.Bu sorularında cevabını bulup eşinle konuş.Boşanma kararınada ona göre yön verirsin...

Öncelikle cevablariniz icin cok tesekkür ederim...

sorularinizi karisik cevablicam...insallah karismazsiniz...

-- evet bir ay takip ettik'den sonra bildiklerimi ortaya döktüm.. ama bir ay boyunca hergün icim icimi yedim
--> Aciklamasi: daha üzücüydü..cünkü bisey demeden cekip gitmek istedi (utandi galiba)
Esyalarini toplayip gitti. Üstelik ben onu bide geri cagirdim...
Oda üzüldü ve pisman, ben üzüldüm diye, ama yinede iliskimizi yipratti.
Ondan sonra ben unutmaya calistim..ama olmuyor.
Cünkü beni sevdigini göstermedi. Insan birisini severse onu kaybetmemek icin, onunla ilgilenmez mi? Ben anlamiyorum artik.
--> o kiza gelince: is yerinde telefonda tanismis, is yerine yakin yerde calisiyor. Bana onunla hic bulusmadigni söyledi. Yani sadece yazismislar..

Bu "yazisma" olsada bile, benim icin flört olarak gecerli. Oda cok iyi biliyor bunu.
Sadece yazismalar da degil, baska kadinlara bakip durdu.. Bunu ondan hic beklemezdim...

Bizim baska bi sorunumuz var aslinda. Esim (evlendikten sonra) baska bi sehirden benim yanima tasindi (3 saat araba yolu). Ve hep geri gitmek istedi. Ama ikimizin de saglam isi var burda.
O buraya bir türlü isinmadi, cok kötü kavgalar ettik ve hep huzursuzluk vardi.
Gecen sene karar vermistik, ben isimi gelecek sene birakip oraya onunla gidecektim..
Ve ben bu pis seylerin farkina varinca, benim icin zaten artik oralara tasinmak, imkansiz.
Yani anliyor musunuz? Simdi ben bunlari bilmeseydim..isimi, (ailemi) birakip oralara gidecektim.. Ve oradada o öyle devam edecekti..benim de ruhum hic bisey duymicakti... :-(
Allahima sükür ediyorum..Cocuk da yok diye.

Zor bir durum....

Bu gibi durumlarda etkilememek amaçlı çok fazla yorum yapamıyorum....

Sadece iyi düşünün, geçmişinizi, geleceğinizi ve mantıklı kararlar vermeye çalışın...

Umarım kararınız size mutluluk getirir....

Anlamiyorum ki, severek evlendik. Hemde deli gibi...
Ama evliligimizde de hep kavga ediyoruz. Mesela ben esimle beraber cok sey yapmak isterim.. Onunla beraber zaman gecirmek, gezmek, falan.
Ama o cok ilgisiz. Hep evde ya televisyon yada bilgisayar.
Bu durum beni cok üzüyordu zaten, ama yinede bosanmazdim...
..Beni sirtimdan vurdu.. ucuruma düsüyorum, ama ucurumun sonu yok :-(

Anlamiyorum ki, severek evlendik. Hemde deli gibi...
Ama evliligimizde de hep kavga ediyoruz. Mesela ben esimle beraber cok sey yapmak isterim.. Onunla beraber zaman gecirmek, gezmek, falan.
Ama o cok ilgisiz. Hep evde ya televisyon yada bilgisayar.
Bu durum beni cok üzüyordu zaten, ama yinede bosanmazdim...
..Beni sirtimdan vurdu.. ucuruma düsüyorum, ama ucurumun sonu yok :-(

Güvensizlik ve ilgisizlik....

Ben sizi anlıyorum çırpınıyorsunuz herşeye rağmen....

Eşinizle bir kez daha konuşun içinizde kalmasın en azından sonra pişmanlık duymayın...

Yine söylüyorum alacağınız karar size mutluluk getirsin...

gelde evlenmekten korkma..bu evli erkeklere ne oluyor ya..dışardaki bayanlar neden bu kadar cazip geliyor farklı olan nedir yani ??? bence eşini karşına al konuş derdin nedir evliliğimizde eksik olan birşeylermi var de,istemiyorsan bu evlilik böyle yürümez de..

bi tek derdi var, oda burada (bu sehirde ) diye. Sanki baska yerde olsak herseyi daha güzel olacak.
Hic bisey degismiyecek ki..anlamiyorum

Şimdi belki bekara karı boşamak kolay denilecek ama bence aldatmanın yazışmasıymış,görüşmesiymiş benim için farketmez aldatma aldatmadır.İlla cinsel olacak diye birşey yok.Sizin eşiniz birde size bu duruman sonra ilgisiz siz son şansıda vermişsiniz.Allah yardımcınız olsun.....

Telefonda baska kizlarla konusup
Esi yan odada iken o msn de chat yapip
Gecede ne guzel uyuyorlar
Böylelerini Karabasanlar kovalasin ..

selam Geveze,
Iste ayni öyle düsünüyorum ben. Aldatma sadece cinsellik ile baslamaz...

bi tek derdi var, oda burada (bu sehirde ) diye. Sanki baska yerde olsak herseyi daha güzel olacak.
Hic bisey degismiyecek ki..anlamiyorum

insan sevdiğiyle beraberse her yer güzel olur.. yok öyle şehir değişik ülke değişik ,ne olursa olsun aldatma hakkını vermiyor ona.

Cok üzgünüm, düsündükce boguluyorum iyice...Keske bu kadar kör olup güvenmeseydim ona bunca senedir...

Çok üzüldüm. Sakince düşünmeye çalışın. Bence de aldatma sadece bedenle olmaz. Üstelik eşiniz düzeltmek için çaba sarfetmiyor. Ama bu kararı siz vereceksiniz. Biz ne desek yanlış olur.
Ama tek diyebileceğim, iyi ki işinizi bırakmamışsınız. Bazı başlıklarda "iş her zaman bulunur koca bulunmaz, kocanı bırakıp iş için başka şehire gitme" diyen arkadaşlar umarım biraz ders alır bu olanlardan.

X