56gün idrar testi pozitif

sogukpnar

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2021
208
55
31
1,5 aydır regl olmadım 56 gün sonra idrar testim pozitif çıktı . Normalde adetim düzenlidir. Hanımlar el atın şu konuya

Benim de öyle 10 Aralık adet tarihim 2 Şubat'ta kan verdim 1.2 çıkmıştı. 16 Şubat'ta kan verdim betam 64 çıktı. Rabbimin mucizesi bende şaşırmıştım. Hatta gebelik yok diye adaçayı felan içmiştim. Progestron değerim düşük şu anda iğne ve ilaç verdi doktor

Benim de öyle 10 Aralık adet tarihim 2 Şubat'ta kan verdim 1.2 çıkmıştı. 16 Şubat'ta kan verdim betam 64 çıktı. Rabbimin mucizesi bende şaşırmıştım. Hatta gebelik yok diye adaçayı felan içmiştim. Progestron değerim düşük şu anda iğne ve ilaç verdi do
Progestron değerin kaç çıktı

Hayırlı olsun bende şuan 50.gundeyim gecikmenin söktürücü de içtim gelen giden yok inşallah bende böyle sevinirim 🙏 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🤲

• Muhteşem
Reactions: H M
1,5 aydır regl olmadım 56 gün sonra idrar testim pozitif çıktı . Normalde adetim düzenlidir. Hanımlar el atın şu konuya
Bugün böyle bir test yaptık ilk çizgi sılıktı diger çizgi belirgin 2-3 saat sonra böyle olmuş ben hiç birşey anlamadım o yüzden hamilemiyim 😶

Eklentiler

• IMG-20210219-WA0008.jpg
    IMG-20210219-WA0008.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 104
Bugün böyle bir test yaptık ilk çizgi sılıktı diger çizgi belirgin 2-3 saat sonra böyle olmuş ben hiç birşey anlamadım o yüzden hamilemiyim 😶
Cok damlatmissiniz

Adet gecikmesi doneminde korunmasiz iliski devam ettiyse hamilesinizdir. Ben de adet gecikmesinden sonra hamile kaldim

X