5GÜN. (blastokist) aşamasında transfer yapılan arkadaşlar sonuçlarınızı yazarmısınız

pperfinya

Berfin kardeş istiyor
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2010
403
86
Blastokist aşamasında yani 5.gün yapılan transferler daha başarılı oluyor diyorlar arkadaşlar sonuçlarınızı yazarmısınız

benım son denemem 5. gun emruyosuydu uç ıyı emrıyo üçüde tuttu .........herkese basarılı sonuçlar ınş

ben 5 kere blastokist koyduydurdum--ilkinde 2 tane embryo --sonra hep 3
hic biri tutmadi--
simdi pazartesinden beri gene 3 tane icimde--allahima dua ediyorum bu sefer tutarlar diye

sana da basarilar arkadasin

benimde 5gün transferim 3 tane iki kese göründü biri boş birinde bebişim var...

benım son denemem 5. gun emruyosuydu uç ıyı emrıyo üçüde tuttu .........herkese basarılı sonuçlar ınş

ay canım bana da 2 tane kondu bakalım transfer yapılalı 3 gün oldu inş 1 tanesi bile tutsa binlerce şükür çok sevindim üçüz annesi olmak da zordur heee

bana iki defa 5. gün trasferi yapıldı.ilkinde 1 tane trasfer edildi tutunmadı.ikincide 2 tane trasfer edildi çok şükür ikiside tutundu.rabbim herkesin yar ve yardımcısı olsun sevgleir...

merhaba
canım benimde 5. ün transferi.3 tane transfer edildi. 4 kese görüldü ama ama gelişim olmadı 11 . hafta anembriyonik gebelik olarak sonlandırıldı.ama olumsuz sonucun blasto transferle alakası yok. en çok başarıelde edilen saınırım blasto transferiymiş. umarım bebeklerinle birikte sağlık bir 9 ay sonra da sağlıklı bir ömür geçirirsinben 6 ay sonra falan düşünüyorum tekrar.

benimde blastasit olarak konuldu 2 embriyo şubatın 12 si belli olacak dularınızı bekliorum arkadaşlar

merhaba
canım benimde 5. ün transferi.3 tane transfer edildi. 4 kese görüldü ama ama gelişim olmadı 11 . hafta anembriyonik gebelik olarak sonlandırıldı.ama olumsuz sonucun blasto transferle alakası yok. en çok başarıelde edilen saınırım blasto transferiymiş. umarım bebeklerinle birikte sağlık bir 9 ay sonra da sağlıklı bir ömür geçirirsinben 6 ay sonra falan düşünüyorum tekrar.

üzüldüm canım :KK43: bencede hemen başlamaman iyi olmuş hiç dondurulmuş embriyon var mı ?

canım merhaba
benım ılk tedavımde 5.gun embrıyosu konuldu ama dondurulmus embrıyo idi 2 tane transfer edıldı
1 i tutmustu fakat 2.5 aylıkken kalbı durdu
2.transferım cuma gunu yapıldı ama bu sefer 3 .gun koyuldu 3 tane 1.kalıte hakkımızda hayırlısı olur ınsallah

ilk tüp bebek deneyimimin sonucunu yeni aldım
benimde 5. gün transferiydi 3 tane koyuldu kaçı tuttu bilmiyorum bugün 9. günüm beta hcg:153 çıktı

darısı tüm isteyen arkadaşlarıma

X