Bebek Beslenmesi 6,5 aylık bebeğime et

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

axgxlxixycamama

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008
231
0
kızlar bebeğim 6,5 aylık, ek besin olarak kırmızı et vetmeye başladım. Etsuyuna çorbalar, pürelere kıymalar falan. Ama kimi yerde beyaz et ve balık diyo, kimi yerde kırmızı et. Balık ve beyaz et 7-8 aydan sonra diyor. Kafam çok karıştı yaaa. kafamçokkarıştı bi akıl verin banada. Acaba bebeğimi yalnış mı besliyorum. fisfisfis fisfisfis

canım benım oğlum 6 aylık bende tavuksuyuna çorba yada sebze çorbasına et koyuyorum korma bişey olmaz tattır erşeyi hatta ben köfte yaptığımda kendim yerken bi lokma ağzına verıyorum şapır şapır yiyor artık yer senınkıde korma ver cocuk tatları alsın

kırmızı etin bir zararı olmaz bebeğin onada ihtiyacı var bende veriyorum oğluma ama suyunu değil eti veriyorum korkmana gerek yok heryerde köfte tarifleri veriyorlar yedirin diye oda kırmızı et neticede

bencede ver canım bende veriyorum.alsın tadını.
bende yemek yerken biraz atıyorum ağzına öğürüyor filan ama tadını alsın

X