6 aylık evliyim ve boşanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kocanıza hakaret etmek için kelime bulamıyorum. Tiksinç ötesi bir adam. Kurtarın kendinizi. Sakın arkanıza bakmayın.

Sevgili konu sahibesi bilmiyorum okuyor musunuz yorumları ama ben burada evliliğimiz diye çabalayan kişinin öncelikle olarak sen olduğunu anladım. Yani eşinin bu konuda bi çabasını göremedim. Üstelik iki kez konuyu gündeme o getirmiş. Boşanmış olmak zor gibi gelebilir ama sonuçta o adam da boşanmış olacak. Ve emin ol pişman olacak. Kimse kimsenin nazını bu kadar çekmek zorunda değil. Üstelik erkek bu adam. Çok duyduğum bir sözdür kimse kimse evin tek oğlunu almasın derler. Pek bi NAZLI oluyorlar diye. Ne kadar doğru bilemem.hakkınızda hayırlısı olsun. En çok çabalayan sen olmuşsun. Senin değil karşıdakinin ah vah etmesi lazım. Üzülmeni istemem

Burada ciddi bir yanlış varsayımınız olmuş ve bu hata halen devam ediyor.

Yuva için sabretmek derken uzun yılları boyunca devam eden, çocukların olduğu ilişkilerde daha toleranslı olunması kastediliyor. Yıllar geçtikçe sevdiğiniz değişecek ve yaşlanacak, zor gününüzde birbirinize yaslanırsınız denir.

Yeni birlikteliklerde ise tam tersine seçici olmak gerekiyor. Sert olunmalı ki doğru kişi bulunsun ve ileride acı çekilmesin.

En başından beri sizin itelemenizle evlilik masasına oturulmuş, doğal olarak felaket yaşanmış.

Sonraki birlikteliklerinizde daha dün tanıdığınız kişi için garip fedakarlıklar yapmayın lütfen.
Kişiden tam emin değilseniz ileri gitmeyin, anne babanız şu yaşamda çok kıymetli kişiler onları daha fazla üzmeyelim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X