6 gün gecikme hamile miyimmm_?

selen77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2009
6
0
40
arkadaşlar adet günüme 2 gün kala eşimle birlikte olduk.17-28 mayısta olmam gerekiyordu hala bir şey yok.idrar testleri negatif.göğüslerde hafif ağrı var .ne dersiniz hamile miyim :) inşallah hamileyimdir :KK70::teytey:

adet gününe 2 gün kala vücudunda döllenmeye hazir bir yumurta olmaz
ovulasyon adetin 1.gününden baslayarak tahmini 10. ve 14. günler arasinda olur ve biter..adete 2 gün kala hamile kalma sansi tibbi olarak yoktur..cünkü yumurta spermle karsilamamis ve yumurta kan olarak atilmak üzere hazirlanmistir..
senin gecikmen mevsimsel yada psikoljik olabilir

canım idrar testine güvenme bence kan testi yaptır inşallah hamilesindir ama çok istiyorsan psikolojik gecikmede olabilir

canım hiiiçççç belli olmaz, bir kan testi yaptır rahatla, idrar testleri 10 gün geçmedikçe kesin sonuç veremiyorlar. Allah gönlüne göre versin.

benım 40 gun gecıktı..6 gun normel bı surec gecıkebilir..ilk idrara ac karınla yap testı..degrlerı yanlış cıkıo..

aç karnına sabah yap testi. bir de acele etme 7-8 gün geçsin. kendine de dikkat et ağır kaldırma uzanma. benim bir arkadaşım adetinin son gününde hamile kalmış. neden olmasın?

meraba arkadşlar yaa adetimin 12.gnü ve ben hala adet olmadım 20 yaşındaym 2 senelik evliyim.6 ay oldu kornmyrz.kan ve idrar testi yaptım negatif :S ANlamadı yaa ne olcak.geçen ayda 7gün geçti oldum.sizce neden olmuyrm hamile.kan testi kesin sonuçmu veriyor

meraba arkadşlar yaa adetimin 12.gnü ve ben hala adet olmadım 20 yaşındaym 2 senelik evliyim.6 ay oldu kornmyrz.kan ve idrar testi yaptım negatif :S ANlamadı yaa ne olcak.geçen ayda 7gün geçti oldum.sizce neden olmuyrm hamile.kan testi kesin sonuçmu veriyor

kan testi kasın sonuc verır canım... böyle gecıkmeler normal yakında hamıle kalabilme olasılıgını gösteriyor olabilir.. benim bi arkadasım böyle senin gibi her ay adeti gecikiyordunm bi kaç ay içinde de hamile kaldı... allah gönlüne göre versin

saoll teşekkr ederim bugün tekrar kan testi yaptırdı bakalım ne çıkcam.rahim duvarı kalınlaşmış dedi doktor.yada adet görcen yada hamilesin dedi.yarın sonuç alcam.inş.gebeymdr. :)).tekrardan saooll cnm bnm

Merhaba bisey diyicem Bende adetim bittiğinde 12.gunde hafif kanama geldi ve 4 gun kahve rengi akıntım oldu Şimdi 6 gun adetim gecikti sık sık idrara cikiyorum sabahlari midem bulaniyor bas donmesi var bide bisey yiyemiyorum bidem bulanıyor sizce hamilemiyim

X