6. Hafta kanama,kese var,emriyo gorunmuyor

Pavillondevendome

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2022
319
370
27
Herkese merhaba.6 hafta 2 günlük hamileyim. Dün gece çok az pembe akıntı geldi. Sabah biraz arttı ve en son bayağı artınca doktoruma ulaştım hemen hastaneye gittim. Doktor vajinal ultrason ile baktı ve keseyi gördü ama embriyoyu göremiyorum dedi. Sonra belli belirsiz bir şey gördü belki bu olabilir kalp atışı da yok gibi ama sanki bir hareket de var gibi dedi. HCG için kan verdim 66245 cikti. Değer iyi ama sadece buna bakarak yorum yapamayız dedi. Progestan hap verdi. Moralim çok bozuldu ve hevesim çok kaçtı. Böyle bir durum yaşayan oldu mu daha önce? Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Ben 6. Haftada kalp atışı gördüm ama geç döllenme olabilir 1 hafta içinde kalp atışı görürsünüz. Yolk kesesi gördü mü? Kanamalar da genelde oluyor koyulaşıp azalıyorsa korkmayın. Fitil dışında proluton iğne de yapılabilir kanama için

Ben 6. Haftada kalp atışı gördüm ama geç döllenme olabilir 1 hafta içinde kalp atışı görürsünüz. Yolk kesesi gördü mü? Kanamalar da genelde oluyor koyulaşıp azalıyorsa korkmayın. Fitil dışında proluton iğne de yapılabilir kanama için
Yolk kesesi ne bilmiyorum ama bebeğin kesesini gördü bozulma yok dedi. Progestan kullanıyorum ama kahverengi şekilde kanama devam ediyor. Hafif bel ağrım var şimdi de. Perşembe yine gideceğim. HCG ye tekrar bakacak.

Yolk kesesi ne bilmiyorum ama bebeğin kesesini gördü bozulma yok dedi. Progestan kullanıyorum ama kahverengi şekilde kanama devam ediyor. Hafif bel ağrım var şimdi de. Perşembe yine gideceğim. HCG ye tekrar bakacak.
Haftanız henüz erken kalp atışı bazen 8. haftaları bulabiliyor endişe etmeyin. Farklı bir doktora mı gitseniz belki doktorunuzun ultrason cihazı da görüntü alamamış olabilir. Cihaza göre de değişebiliyor

X