6 haftalık hamileyim hala kese görünmedi

bedef

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
2.578
1.671
Kızlar en son bhcg 3471 çıktı progesteron hormonu 8.5 çıktı.dr düşük riskin var dedi.benim durumumu yaşayanlar yorum yapabilirmisiniz.ve kese görünmedi.başka bi dr gittim 2 gün snra yine görünmedi.oda korkuttu beni dış gebelik olabilir diye.sizin değerleriniz kaçtı ve kese ne zaman görüldü.salı tekrar gidicem dra.

Kızlar en son bhcg 3471 çıktı progesteron hormonu 8.5 çıktı.dr düşük riskin var dedi.benim durumumu yaşayanlar yorum yapabilirmisiniz.ve kese görünmedi.başka bi dr gittim 2 gün snra yine görünmedi.oda korkuttu beni dış gebelik olabilir diye.sizin değerleriniz kaçtı ve kese ne zaman görüldü.salı tekrar gidicem dra.
Benim su an 5 hafta 2 gunluk.. Alttan baktilar 2 gun once kesen var dedi.. Kiminin 7 haftalikken gozukuyomus.. Telaslanma.

Benim pazartesi gunu yani bir hafta once, 1964 cikmisti.. Beta hcg.. Doktorum 5 inci haftalarda 10.000 lerde olmasi gerekiyo demisti.. Benimki simdilik normalmis.

Telaş yapma canım rahat ol gözükür elbet benim 7+5de gözüktü içini ferah tut her söylenene kulak asma :)

Benim kesem 4+3 ken kese göründü
6+4 ken de bebek göründü

Herkesde farkli olabiliyor canım inşallah sağlıklı bir gebeliğin vardır.

Benim pazartesi gunu yani bir hafta once, 1964 cikmisti.. Beta hcg.. Doktorum 5 inci haftalarda 10.000 lerde olmasi gerekiyo demisti.. Benimki simdilik normalmis.
5 haftada 10000 mi olması gerekiyormuş değerin.yoksa kesenin gözükmesi için mi 10000 olması gerekiyor dedi tam anlayamadım

Telaş yapma canım rahat ol gözükür elbet benim 7+5de gözüktü içini ferah tut her söylenene kulak asma :)
çok teşekkür ederim.hayırlı olsun bebeğin.İnşallah salı günü görünür.değerlerimin artması normal ama progesteron hormonu düşük olduğu için tedirginim.

Benim kesem 4+3 ken kese göründü
6+4 ken de bebek göründü

Herkesde farkli olabiliyor canım inşallah sağlıklı bir gebeliğin vardır.
inşallah canım.demekki sen adetten hemen sonra hamiş kalmışsın bebeğin kız mı

Benim kese 4 haftalikken göründü canım ilk gittigim de çok küçüktü kese 4 gün sonra tekrar gittim yani 4+4 te biraz daha büyümüş kese

Rabbim kesenin görmeyi kalp atışlarıni almayı bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim Rabbim korusun inşaallah

11 haftallikken kurtaj oldum canım ben bebegimin kalbi durmuş. İnş sen saglikli bi gebelik gecirirsin.
hmm çok üzüldüm canım allah sağlıklısını versin.benimde ne olacağım belli değil lekenmeler devam ediyo arada adet ağrısı gibi ağrı oluyo ama geçiyo çok şükür ..ALLAH sağlıklı hayırlı evlat versin

Can'ım alttan ultrasonla baktırmamışsın belli ki o yüzden görünmemiş.Ve karından baktırmam için 6000 İ geçmesi lazım ki senin geçmemiş henüz o yüzden gözükmez.Dedigim gibi 6000 lerde görülmesi lazım.Benim 525 ken alttan gözüktü kesem.5. Haftada da üstten gözüktü degerim 6688 di.10000 falan da degildi.

Can'ım alttan ultrasonla baktırmamışsın belli ki o yüzden görünmemiş.Ve karından baktırmam için 6000 İ geçmesi lazım ki senin geçmemiş henüz o yüzden gözükmez.Dedigim gibi 6000 lerde görülmesi lazım.Benim 525 ken alttan gözüktü kesem.5. Haftada da üstten gözüktü degerim 6688 di.10000 falan da degildi.
çok teşekkür ederim ezo valla içim rahatladı.dr keseyi göremeyince biraz tedirgin oldum bide başka bir dr baktı oda dış gebelik olabilir dedi çünkü 3470 ten 2 gün sonra gitmiştim diğer dra o zaman 6000 ni geçmiş olması gerekiyor diye ve göremeyince dış gebelik olabilir dedi.baya bi korktum.dua edin nolur sabah göreyim bebeğimi.sağlıklı bir şekilde

çok teşekkür ederim ezo valla içim rahatladı.dr keseyi göremeyince biraz tedirgin oldum bide başka bir dr baktı oda dış gebelik olabilir dedi çünkü 3470 ten 2 gün sonra gitmiştim diğer dra o zaman 6000 ni geçmiş olması gerekiyor diye ve göremeyince dış gebelik olabilir dedi.baya bi korktum.dua edin nolur sabah göreyim bebeğimi.sağlıklı bir şekilde
Saçmalamış o doktor.Kafalarında 2 günde bir 2ye katlar lafını papağan gibi söylüyorlar.Deger 1200 geçtikten sonra 2 ila 4 gün arasında 2 ye katlaması lazım 2 günde bir degil.Ve 2 de değil % 66 katlaması lazım.Görürsün merak etme.Alttan baktırsan iyi olurdu.

X