6 Haftalık hamileyim Kanamam var,Kese Görünmüyor :S

haribo09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2009
29
0
38
3 gundur hastaneyle ugrasıorum dun gece yattım 3 serum yaptılar birde düşük önleyici hap verdiler.. bugun oglen tekrar ultrasona gırdım 4 haftadan berı gorunen kese sımdı gorunmuyor vajinal ultrasonda yaptı kese goruyorum ama kan pıhtısıda olabılır dedı gebelık testı yapıldı tekrar pozitif cikti :çok üzgünüm: ama bebek gorunmuyor
arkadaslar düşük yapmadım hiç nasıl olur bılmem doktorlar bırsey demıyor ıdrarımı hep dıkkatle yaptım sizce düşmüşmüdür 1 haftaya kadar kürtaj olucam bilginiz varsa yardım edin kanamam durmadı hala..:a015:

kan pıhtısı şeklinde ise bır hap verırler adet sancısı gıbı dusurursun bile demek istemiyorum.allah yardımcın olsun canım benım.

Canım aynı durumdayız... Ben şu an 7. haftamdayım geçen hafta başladı kanamam hala devam ediyor. bende kese görünüyordu ama kalp atışı yoktu. yarın gidicem tekrar kalp atışı için yoksa benimkini de alacağını söylüyor doktor çok korkuyorum beklemek çok zor yarın dr.a gitmek daha zor... ama çevremde şiddetli kanamalara ve tüm umutsuzluklara rağmen bebeklerini sağlıkla kucağına alan o kadar çok ki umudumu kaybetmemeye çalışıyorum. allah ikimizin de yardımcısı olsun...

5.haftamda hamile oldugumu ogrendım.2gun sonra kanama basladı.cok agrı yaptı.progestan aldım.hıc yerımden kalkmadım.kese vardı ama bebek yoktu.kalp atısları da yoktu.3doktor gezdım.zehırlemesın anneyı,hemen kurtaj yapalım dedıler.4.doktorum eger olu bıle olsa 15gunden once senı zehırlemez.bekleyelım dedı.acı dolu,agrılı sancılı ,kanamalı bır bekleyıs.ayaga kalktıgım an bacaklarımdan asagı kan akıyrdu.neyse kı bebegımın kalp atısları 8.haftaya dogru basladı.ama o gıdıcem anne dıye cok ısrar ettı.ben dırendım.heeep yattım.14.haftama kadar.sonra o da pes ettı.benımle kaldı.sabredın.ılaclarınızı kullanın,bıraz daha bekleyın.

ben dun kurtaj olmak zorunda kaldım cunku bebek gorunmedı düşük yapmısım kan pıhtısı kadar oldugu için hissetmedim bile yıkıldım inanın cok zor birsey allah yardımcınız olsun cok üzgünüm inş Allah meleklerinizi size bagislar.. senağlama

Canım aynı durumdayız... Ben şu an 7. haftamdayım geçen hafta başladı kanamam hala devam ediyor. bende kese görünüyordu ama kalp atışı yoktu. yarın gidicem tekrar kalp atışı için yoksa benimkini de alacağını söylüyor doktor çok korkuyorum beklemek çok zor yarın dr.a gitmek daha zor... ama çevremde şiddetli kanamalara ve tüm umutsuzluklara rağmen bebeklerini sağlıkla kucağına alan o kadar çok ki umudumu kaybetmemeye çalışıyorum. allah ikimizin de yardımcısı olsun...

merak ettim seni bugün doktora gidicektin sen de noldu?iyi haberler verirsin inşallah.

5.haftamda hamile oldugumu ogrendım.2gun sonra kanama basladı.cok agrı yaptı.progestan aldım.hıc yerımden kalkmadım.kese vardı ama bebek yoktu.kalp atısları da yoktu.3doktor gezdım.zehırlemesın anneyı,hemen kurtaj yapalım dedıler.4.doktorum eger olu bıle olsa 15gunden once senı zehırlemez.bekleyelım dedı.acı dolu,agrılı sancılı ,kanamalı bır bekleyıs.ayaga kalktıgım an bacaklarımdan asagı kan akıyrdu.neyse kı bebegımın kalp atısları 8.haftaya dogru basladı.ama o gıdıcem anne dıye cok ısrar ettı.ben dırendım.heeep yattım.14.haftama kadar.sonra o da pes ettı.benımle kaldı.sabredın.ılaclarınızı kullanın,bıraz daha bekleyın.

Bebeğinizin kalp atışlarını tam olarak SAT'a göre 8. haftaya tekabül eden zamanda mı duydunuz?

X