6 haftalık hamileyim ve aldatıldığımı öğrendim

Madem sizi seviyor ve tehtid ediliyor sözdee alsın sizi karşısına böyle bir kadın var tehtid ediyor haberin olsun ne yapmamız lazım falan filan desin.
Kısa süreli falan filan resmen B planına geçmiş eşiniz.
Affedersiniz bilemem adam daha dikkatli olacak
Siz kuşku içinde,
Kiminle konuşuyor acaba? 🙄
Nereye gidiyor, kiminle.
Kemirrip duracak içinizi bu kuşku ha GÜVEN asla geri gelmiycek bi daha asla güvenmiyceksiniz. Hamilesiniz evet ama bunlar yaşanacak şeyler olacak. 🥺🥺

Yalan söyleyip söylemediğini anlamak çok basit aslında.

Sadece “geçmiş yazışmalarınızı görmek istiyorum” diyeceksiniz. Gösterirse incelersiniz, kim kimin peşinden koşmuş anlarsınız. Eğer göstermek istemezse direkt yalan söylüyordur, hatta kendisi kadının peşinden koşmuş bile olabilir. Israrcı olun, ona göre kararımı vereceğim diyin.

Herkes cok guzel yazmıs ama konu sahibi ortada yok.
Neyse sen affedip devam edersen, bitmeyen devam edecek olan bişeyi affedersin...onla ya da başkasıyla...
Gercekten ben dış kapının mandalı olarak bile bu konuları kaldıramazken, sen ruhsal acılarla o adamla aynı yatakta yatmayo, dısarı gittiğinde acaba mı deyip sürekli kontrol etmeyi ve bunu yaptıgın için de kocandan "paranoyak" vb hakaretleri ve artık alenen yapılacak aldatmaları nasıl kaldıracaksın?

Çok uzun süre beraberliğe devam etmişler. Eşin seninle çok mutlu seni seviyor ama başkasına aşkım deyip sarılıp öpüyor ki fiziki yakınlaşma olmasa bile duygusal bir yakınlaşma da o kadar kötü, bir başkasına sevgili gözüyle bakmış. Çoğu kişi aldatıp pişmanım affet ayağı yapıyor her yerde görüyoruz. Bunun ne inandırıcılığı var ki affedince yine aldatır. Bilmiyorum ben bunu kabul edip hayatıma devam edemezdim. Bebeği aldırır boşanırdım galiba

Hepsini tek tek ben de sordum Kuran a el basıyor yapmam diyor kaldıramıyorum bu durumu aklımı oynatmak üzereyim
Kurana el basmakta ne varki yemin etmiş oluyor yeminini bozarsa kefaretini öder biter bu kurana el basma olayını neden bu kadar gözümüzde büyütüyoruz anlamıyorum adam en büyük günahlardan birini işlemiş (olaya dini olarak yaklaşıldığı için söylüyorum) zina yapmış kurana basmasına mı inanıyorsunuz Allah aşkına

Kurana el basmakta ne varki yemin etmiş oluyor yeminini bozarsa kefaretini öder biter bu kurana el basma olayını neden bu kadar gözümüzde büyütüyoruz anlamıyorum adam en büyük günahlardan birini işlemiş (olaya dini olarak yaklaşıldığı için söylüyorum) zina yapmış kurana basmasına mı inanıyorsunuz Allah aşkına
Ki onun da dinde yeri yok. Yemin birşeylere el basmakla, ya da birşeylerin üzerine edilemez. Edilen de yemin sayılmaz. Yemin olabilmesi için belli kelimeler sırayla söylenmeli. "Vallahi billahi tallahi" gibi. Haa onun da öyle ahım şahım bir bağlayıcılığı yok. Birkaç gün oruç ya da bir kurbanla dinen affedilen bir günah.

Ve bu halti yiyenlerin hepsi istisnasiz kurana el basiyor😒
haklarını yemeyelim çocuklarının üzerine de yemin ediyorlar
Bizler yemeyiz de konu sahibi esini sevdigi icin adama inanmak istiyordur muhtemelen. Cocuk olunca hersey degisebilir diye de dusunuyor olabilir.
değişir tabi
ama daha kötü yönde
o çocuk ağladıkça ilgi istedikçe masraf çıkardıkça eşiyle istediklerini yapamadıkça daha ne boşluklara düşecek bu adamcağız
o zaman ne yapacak

yani dış kapının dış mandalının vidası olarak benim kanıma dokunuyor ama arkadaşlar çok rahat ya
bu konunun da miadı doldu
yeni konularda görüşmek üzere :KK50:

İyi geceler kızlar; bir gün böyle bişey yaşayacağım ve buraya da yazacağım hiç aklıma gelmezdi. Geçen gün işyerimdeydim gizli numaradan beni bir kadın aradı ve eşiniz sizi 1,5 yıldır başka bir kadınla aldatıyor dedi sonrada telefonu kapattı. Zaten 2 yıllık evliyim. Şok geçirdim. Eşimi aradım ve rahatsız olduğumu beni almasını söyledim. Eve geldik anlattı, 'çok pişmanım bir anlık oldu, konuştum telefonda nasıl bir tongaya düştüm ben bilmiyorum diyor. Onun söylediğine göre bırakmak istedim defalarca istemediğimi söyledim ama bırakmadı zaafımın senin öğrenmen olduğunu öğrenince tehdit etti görüşmek zorunda kaldım diyor. Yuvanı yıkarım karına söylerim şeklinde. Boşan evlenelim diyormuş bu kadında evliymiş ama kocası başka bi şehirdeymiş ailesiyle yaşıyormuş. Öğrendiğimden beri ölü gibi hissediyorum kendimi ne yapmam gerek bilmiyorum nolur bana bir akıl verin. Eşimi seviyordum o da bana karşı iyidir sevdiğini söyler. pişmanım ben seninle çok mutluyum diyor.ama bi yandan içim de almıyor olanları kaldıramıyorum. Bebeğim için çok üzülüyorum. Benim için dua edermisiniz:KK43:(
O çocuğun vebaline girme zaten eninde sonunda boşanacaksın. Ya gerçekten unutmaya söz verip devam edeceksin ya da ayrılacaksın. Ben olsam boşanırdım.

Müge Anlı'ya çıkan adam vardı ya Erol muydu neydi, kadın geldi kucağıma oturdu bana zorla tecavüz etti diyen.
Bu adamın beyanı ne kadar saçmaysa senin kocanınki daha da saçma.
Boşanacaksan donuna kadar al ama bebeğim var yok bakacak kimsemiz yok falan dersen unut, her şeye de inan derim.

Cok zor bir durum. Bence iyi dusunmeniz gerekiyor. Eger affedecekseniz, bir daha asla bu konuyu acmadan affetmeniz, ve hic olmamis gibi evliliginize devam etmeniz lazim.

affetmeyecekseniz de, bence bir an once ayrilin. Cocuk dogduktan anne babaya alistiktan sonra ayrilmasi daha zor. Affedemeyecekseniz cocugu dusunerek hareket edin.

her iki secenekte zor.
Destekciniz var mi? Aileniz arkanizda mi

Affedersen yazık sana. Çocuğun öğrendiğinde bunu normalleştirecek senin gibi güçsüz olacak. O da aldatılsa affedecek ya da babasını örnek alıp aldatacak. Çocuğun için boşan.

X