60 Günde Kendimi Nasıl Geliştiririm? Zayıflama Günlüğüm

10.GÜNÜM BİTTİ.
Gündüzler sıkıntı olmadan diyet listeme uyuyorum. Akşam olunca içimdeki canavar ortaya çıkıyor sanki direk liste dışına çıkıyorum. Nedenini anlamadım ama çözücem bunuda.
♦️20 dakika hafif koşu
♦️1.000 ip atlama
♦️30 dakika bölgesel egzersiz
♦️Listeme uyamadım. Pişmanım.
♦️3.5 litre su içtim
Günüm kötü bittii. Cumartesi diyetisyene hangi yüzle bakıcam merak ediyorum
728BB3B5-CA3B-4BB2-A2FE-7072A92DA583.jpeg

İşin sırrı hareket kesinlikle. Hareketli olduğumuz zaman yediklermizin de önemi kalmıyor.
bu pandemi mahvetti bütün kiloları o zaman aldık.
bugün ben evdeydim tatilden dolayı. Her şeyi canım çekti. Ama işteyken öyle olmuyor. Evde can sıkıntısından yiyor insan. Nasıl bir çözüm olucak bilmiyorum
Siz ne güzel çalışıyormuşsunuz. Full evdeyim ben bi de

işyerinde herkes fast food söyledi o kadar canım istedi ki size anlatamam. Yiyemediğim için moralim bozuldu.
Cumartesi günü diyetisyen kontrolüm var umarım beni mutlu eder :))

işyerinde herkes fast food söyledi o kadar canım istedi ki size anlatamam. Yiyemediğim için moralim bozuldu.
Cumartesi günü diyetisyen kontrolüm var umarım beni mutlu eder :))
Karşılığını mutlaka alacaksınızdır 😊 aslında benim aşırı yemeyle ilgili bi problemim yok. Hem hareketsizim hem de metabolizmam çok yavaş. 3-4 sene önce bi incelme merkezinde metabolizma yaşım 57 çıkmıştı. 57. Koca teyze yaşı resmen. O da etkiliyor çok

Karşılığını mutlaka alacaksınızdır 😊 aslında benim aşırı yemeyle ilgili bi problemim yok. Hem hareketsizim hem de metabolizmam çok yavaş. 3-4 sene önce bi incelme merkezinde metabolizma yaşım 57 çıkmıştı. 57. Koca teyze yaşı resmen. O da etkiliyor çok
Ay umarım 🥰
Aa metabolizmanı hızlanfırman lazım bol su iç. Evde yürüyüş yap yerinde yürü. Zıpla vs

11.GÜNÜM BİTTİ.
Bugün çok güzel geçti. Ve şaka gibi ama 7 gündür şekersiz besleniyorum.
♦️1.000 ip atlama
♦️30 dakika bölgesel hareketler
♦️şekersiz kaçamaksız bir gün
♦️3.5 litre su içtim

12.GÜNÜM BİTTİ.
Ay gitgide daha iyi gidiyorum. Alıştım diyet kafasına. Bazen canım bir şeyler çekmiyor değil tabi ama durabiliyorum bu önemli. Yarın diyetisyen kontrolüm var. Eğer 2 kilo vermiş olursam tako yiyicem kendime ödül 🔥🔥
Yarın için heyecanlıyım. Allahım nolur mutlu döneyim.
♦️3.5 litre su
♦️1.000 ip
♦️30 dakika bölgesel
♦️Şekersiz,kaçamaksız bir gün
♦️Diyete uydum 🥰🥰
Yediklerimden egzersizlerimden memnunum. Yarın diyetisyen kontrolümden 2 kilo eksikle ayrılırsam akşam yemeğinde ödül vericem kendime. Hafi bakalım yarın büyük gün 🧿🌸🌸

Eklentiler

• 414F85D2-9997-410E-A54B-3675485F292D.jpeg
    414F85D2-9997-410E-A54B-3675485F292D.jpeg
    123,5 KB · Görüntüleme: 39
Ay inşallah. Sorması ayıp siz kaç kilosunuz acaba? Ben 72-74 arası gidip geliyorum 😅
Ne ayıp olucak burda aynı amaç için birlikteyiz 🌸
2 hafta önce diyetisyende 65 çıktım. Yeni başladım gerçi hedefim 53.😅

59 a kadar düşmüştüm ama orda kalmayı beceremedim. Şuan 65 diyebiliriz 🤗

Eveet. DİYETİSYEN KONTROL GÜNÜYDÜ.
Bayramda yeme atağı yaşamama rağmen -2.5 kilo uçtu gitti. Çok mutluyum. Bu önümüzdeki 2 hafta yeme atağı yaşamıycam ve listeme devam edicem. Her şey çok güzel olucak 🥰
Şuan ödül olarak dondurma kaşıklıyorum. Ve asla takılmayacağım.

13.GÜNÜM BİTTİ.
Bugün sabah söylediğim gibi kontrol günüydü. Mutlu bir sonuç aldım. O yüzden tabiri caizse cheat day yaptım. Listemin dışına çıktım. Yarın kaldığım yerden devam :))

X