6hafta 6 günlükken bebek kaç mm olmalı normalde yazabilirmisiniz arkadaşlar

lapointen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2010
27
0
mrb arkadaşlar 6 hafta 6 günlük hamileyim ve bebeğim 9 mm boyutlarında gebeliği bu kadar olan bebeğinin kaç mm olduğunu yazarsanız çok sevinirim tşk ederim cvplarınız için.

canım hiç bi fikrim yok. :1ninca: neden endişe ettin ki bi terslik yoktur inşaallah

ben 12-13 haftalık civarı gitmiştim 12mm diye hatırlıyorum normal dediler seninki de demek ki normaldır doktor bişey demedi mi

canım bende netteki hesaplayıcılara göre 6 haftalığım ama dr 5 hafta dedi benimde 11 mm korkma daha herkeste farklı olabiliyor... diğer gidişinde dr danışırsın içini ferah tut arkadaşım

5-6 milim olması lazım benim bildiğim bebeğin irir ya da hafta olarak yumurtlaman önce olmuş...Sorun yok...ıyi bir gebelik geçirmen dileğiyle...

doktorda normal olduğunu söyledi ama yine de burda paylaşmak istedim tşk ediyorum cevaplarınız için daha öncede düşüğüm filan olduğu için o yüzden hep tedirginlik var.

canım benimde seninle aynı sanırım.geçen hafta 8 ocakta gittim dr a ve 9mm di benimde şimdi n ekadar oldu bilmiyom senin son adet tarihin neydi acaba?? aynı gidiyoz senle sanki de
benim 28 kasımdı en son tarihim . bi sorun yoktur inşallah herkeste farklı gelişme gösterebilir bebekler.
kaydirigubbakcemile5

canım benimde seninle aynı sanırım.geçen hafta 8 ocakta gittim dr a ve 9mm di benimde şimdi n ekadar oldu bilmiyom senin son adet tarihin neydi acaba?? aynı gidiyoz senle sanki de
benim 28 kasımdı en son tarihim . bi sorun yoktur inşallah herkeste farklı gelişme gösterebilir bebekler.
kaydirigubbakcemile5

cnm benim adet tarihim 20 kasım inş yok bi sorun doktorum 5 hafta sonra çağırdı yine böyle devam eder inş.

canım ben 8.haftada kontrole gittiğimde bebeğim 12 mm di.11.haftada 45 mm.dün gittim yine 12+6 günlüktü bebeğim 65 mm olmuş.allahın izniyle bugün 13 haftalık olduk.bebeğin boyu herkese göre değişiyor.canını sıkma

ben de 6 haftalık gebeyim 7.2mm çıktı..Ayrıca TSH hormonum 8.47 bu konuda deneyimli birileri varsa yazabilir mi acaba ne yapmam gerekli ilaç kullanmalımıyım..:KK43:

canim ben 4 hafta 4 gunlukken test yaptirmistim ve TSH hormonum 5.3 cikmisti ve doktor hamilelikte bu degerin 2.5 civarinda olmasi gerektigini soylemisti. Euthyrox 50 microgram lik ilactan kullaniyorum, hamilelere uygun bir ilacmis. Bence dikkatli olmalisin TSH konusunda, su anda vucudunda yeterince hormon yok anlamina geliyor ve yapay hormonla vucudunu desteklemelisin.

Bu arada ayni gun 4hafta 4 gunlukken ultrasona girmistim ve bebegimin 7 mm oldugunu soylemislerdi, korktum simdi, benim bebegim cokmu iri acaba????

ben de 6 haftalık gebeyim 7.2mm çıktı..Ayrıca TSH hormonum 8.47 bu konuda deneyimli birileri varsa yazabilir mi acaba ne yapmam gerekli ilaç kullanmalımıyım..:KK43:

tsh ile ilgili bi bilgim yok ama benimki 3.21 çıkmış normal dedi doktor bence doktoruna danış cnm

canim ben 4 hafta 4 gunlukken test yaptirmistim ve TSH hormonum 5.3 cikmisti ve doktor hamilelikte bu degerin 2.5 civarinda olmasi gerektigini soylemisti. Euthyrox 50 microgram lik ilactan kullaniyorum, hamilelere uygun bir ilacmis. Bence dikkatli olmalisin TSH konusunda, su anda vucudunda yeterince hormon yok anlamina geliyor ve yapay hormonla vucudunu desteklemelisin.

Bu arada ayni gun 4hafta 4 gunlukken ultrasona girmistim ve bebegimin 7 mm oldugunu soylemislerdi, korktum simdi, benim bebegim cokmu iri acaba????

olabilir cnm belkide cihazdan cihaza değişebilir bilmiyorum.

bende 6 haftalıkken ult kagıtlarına baktım 5 mm yazıyor sonra 7+1 de 10.6 mm 9+5 de 21.8 mm 10+2 de 34.2 mm ayrıca benim hesabınma göre dr hesap tutmuyor ult bir hafta önde cıkıyor yani ben 9 haftalıkken 10 haftalık gözüküyodu acaba normalmidir ben kızımda tecrübesizdim hiç bakmamışım valla

bende 6 haftalıkken ult kagıtlarına baktım 5 mm yazıyor sonra 7+1 de 10.6 mm 9+5 de 21.8 mm 10+2 de 34.2 mm ayrıca benim hesabınma göre dr hesap tutmuyor ult bir hafta önde cıkıyor yani ben 9 haftalıkken 10 haftalık gözüküyodu acaba normalmidir ben kızımda tecrübesizdim hiç bakmamışım valla

normaldir cnm bu ultrason cihazları bi tuhaf şey çünkü öyle bişey ki hastane olan cihazla muayeanede olan ultrason bile farklı çıkartıyor benimde 1 hafta geriden gidiyor adet tarihime göre şimdi doktor bana 5 hafta sonra gel dedi şuan 7 haftalık hamileyim nasıl beklerim 5 hafta 5 haftadan önce mi gitsem sizce

normaldir cnm bu ultrason cihazları bi tuhaf şey çünkü öyle bişey ki hastane olan cihazla muayeanede olan ultrason bile farklı çıkartıyor benimde 1 hafta geriden gidiyor adet tarihime göre şimdi doktor bana 5 hafta sonra gel dedi şuan 7 haftalık hamileyim nasıl beklerim 5 hafta 5 haftadan önce mi gitsem sizce

kalp atışları için 8 haftada duyuyorsun ben 6 haftada duymuştum gerci eger içinde şüphe varsa erken git derim ben

kalp atışları için 8 haftada duyuyorsun ben 6 haftada duymuştum gerci eger içinde şüphe varsa erken git derim ben

cnm tşk ederim ilgin için kalp atışlarını duymuştuk zaten bana 5 hafta çok uzun geldi o yüzden şubat başında gitmeye karar aldım şimdi yani 15 gün olucak normalide bu bence öyle değil mi

cnm tşk ederim ilgin için kalp atışlarını duymuştuk zaten bana 5 hafta çok uzun geldi o yüzden şubat başında gitmeye karar aldım şimdi yani 15 gün olucak normalide bu bence öyle değil mi

yok canım bende ayda bir gidiyorum zaten normalde 4 haftada bir cagırır dr ama benim bir ara kanamam olmuştu ben 15 gün de gittim şimdi 15 günden fazla oldu ama şubat 1 de ikili testimi yaptırıcam testin sonucunu alıp öyle gidicem

canım bende 6+3günlüğüm ama bende yarın gidersem yazarım canım bede ilk gittiğimde söylemedi bana kalp atışını dinlemeye gideceğim nasipse ozaman soracağım sanada söylerim

arkadaşlar bende dr geldim 3.5 mm banada sanki küçük gibi geldi nedersiniz

X