7+4 haftalik hamilelikte kıl kurdu problemi

Rsn96

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2021
4
0
27
Merhaba hanimlar 7+4 haftalık hamileyim ve bir kac gecedir kıl kurdu problemi yasiyorum bu durumun bebegime problem yaratmasindan korkuyorum... uzun yillardir bu problemi yasiyorum aslinda defalarca ilac kullandim ama gecmiyor iki yıl yurtta kaldim orada bulasti galiba ama ne yaptiysam bu problemden kurtulamadim simdide hamileyim ve bebegime zarar vermesinden korkuyorum ayri suan ilacta kullanamiyorim bilgisi olan bana yardimci olabilir mi

Kanadaya yeni göç ettik dili cok iyi bilmedigim icin kuzenim benimle birlikte doktora geliyor onun yaninda soramam cekinirim diye belki evde yapabilecegim birsey vardir diye ilk sizlere sorayim dedim

Doktorunuza soyledinizmi?
bu cok onemli ve ciddi bi sorun bence
Neticede parazit. Allah korusun
😔
Kanadaya yeni göç ettik dili cok iyi bilmedigim icin doktor islerimle kuzenimle ilgileniyor suan daha tam bir doktor kontorulune gidemedim ayrica kuzenimin yaninda soramam cekinirim diye ilk sizlerin fikirlerini alayim istedim

Kanadaya yeni göç ettik dili cok iyi bilmedigim icin kuzenim benimle birlikte doktora geliyor onun yaninda soramam cekinirim diye belki evde yapabilecegim birsey vardir diye ilk sizlere sorayim dedim
Anladm canim duydugum bisey olursa yazicam sana etrafimdaki bilme ihtimali olanlara soruyum da.. ama bence utanma sende soyle kuzenine doktora sorun, yine bende tanidiklarima soruyum onerebilcekleri bisey olursa yazarm, gelmis gecmis olsn

Anladm canim duydugum bisey olursa yazicam sana etrafimdaki bilme ihtimali olanlara soruyum da.. ama bence utanma sende soyle kuzenine doktora sorun, yine bende tanidiklarima soruyum onerebilcekleri bisey olursa yazarm, gelmis gecmis olsn
Cok tesekkur ederim canim cevabin ve ilgin icin

X