7. haftada lekelenme ve kese darlığı :((

deniz8383

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
255
1
]merhaba arkadaşlar

7 haftalık hamileyim ve 1 haftadır kahverengi lekelenmelerim oluyo..dr haftasına göre kese darlığım olduğunu ve kalp atışlarının güzel olduğunu söledi.bilginiz varsa lütfen yazın....ilk gebeliğim ve kaybetmekten korkuyorum...kese sonradan gelişirmi??:emir_bebek:

canım korkma ilk haftalarda yaşanan lekelenmeler normalmiş.bebeğin yerleşmiyormuş yerine bu yüzden rahim genişledikçe kan ve lekeler gelebiliyormuş.bende 7 haftalık hamileyim ve benimde ilk gebeliğim.üstelik benim düşük tehlikem var canım.bayramdan sonraki kontrolumde belli olcak.senin içinde hayırlısını diliorum canım dua et.

tşk edrim gelincik.inş sağlıcakla kucana alırsın bebeğini.bende pazartesi dr gitcem inş kesem büyümüştür

canım inşallah bişey yoktur stres yapma bitanem bebişler daha yeni kendilerine yer açıyolar bu haftalarda kaamanı doktoruna danış canım bol bol dinlen yat bitanem

benim de 7 haftamda şiddetli bir kanama akabinde de 10 gün felan kahverengi lekelenmem oldu ama bebeklerim beni yarı yolda bırakmadılar hatta geçen hafta yine hafif bir lekelenme yaşadım yine üç bebeğim de iyiydi hatta birini biz durdurduk Allah affetsin günaha girdiysem şimdi iki minik meleğimi bekliyorum yani demem o ki şiddetli sancın ve parça düşürmediğin sürece o lekelerden korkma canım içini ferah tut bişeycik olmaz :teselli:

tşk kızlar inş bişey olmaz kuzuma.yarın dr gidicem ve kesesine bakıcaz.Allah herkezi bebeğine kavuştursun...

X