7 haftalık gebelik ama 6 hafta gözüküyor ama bebek gözükmüyor.

Kızlar kağıdımı yorumlayabilir misiniz yolk kesesi vs doktor 5 haftalık 10 mm dedi 2 hafta sonra kalp atışı için gel dedi başka bişey demedi
yorum yapacak kadar bilgim olsaydı keşke bende sadece kese gözüktüğü için bilgim yok ama haftana göre kese boyutun normal canım😊Rabbim tez zamanda bebeğini görüp kalp atışını duyabilmeni nasip etsin

yorum yapacak kadar bilgim olsaydı keşke bende sadece kese gözüktüğü için bilgim yok ama haftana göre kese boyutun normal canım😊Rabbim tez zamanda bebeğini görüp kalp atışını duyabilmeni nasip etsin
Amiiiinnn Allah razı olsun canım bazen anlayan kişiler çıkabiliyor bi kaç yerde yorumlayan da oldu 🙏

Merhaba. Son adet tarihime göre 7+3 gebeyim geçen hafta normal kese gözüktü 5mm idi. Bu hafta kese 14 mm olmuş fakat ne yolk kesesi nede bebeğe dair bi bulgu yok ve kesenin 5-6 haftalik durduğunu söylediler. 2 farklı doktora gittim birisi boş gebelik kürtaj olursun dedi diğeri geç döllenme olabilir daha çok küçük 10 gün kadar bekleyelim bidaha bakalım dedi. Başına böyle bişey gelmiş olan varmı ne yapmam lazım bilmiyorum. İlerleyen haftalarda bebek gözükürmü
Canım bugün bende belki kalp atışını duyarım belki diye gittim ama maalesef kese büyümemiş geçen hafta 6mm di bu hafta 9olmuş.kürtaj için gün verdi doktor hemen kaldım öyle .ama tüp bebek merkezini aradım 9.haftaya kadar bekliyoruz dedi.napıcamı şaşırdım .inş sizden olumlu haber gelir biraz umut olur 🤲

Canım bugün bende belki kalp atışını duyarım belki diye gittim ama maalesef kese büyümemiş geçen hafta 6mm di bu hafta 9olmuş.kürtaj için gün verdi doktor hemen kaldım öyle .ama tüp bebek merkezini aradım 9.haftaya kadar bekliyoruz dedi.napıcamı şaşırdım .inş sizden olumlu haber gelir biraz umut olur 🤲
İnşallah canım sende güzel haberler alırsın peki kaçıncı haftadasın kese boyutuna göre

Benimde sat a göre 7+4 olması lazım ama geçen hafta doktorum 5-6 haftalık dedi. Tekrar gel geç döllenme yada boş gebelik olabilir dedi. Hoş geçen hafta kanamam da oldu. Progestan ve prolutan verdi yarım tekrr gitcem doktora umarım kalp atışını duyarım ve umarım sende duyarsın o minik atışları ....
Merhaba bende böyle şeyler yaşıyorum sanki durumunuz nasıl hiç halim yok kalkamıyorum ruh gibiyim haftaya cumartesi gel dedi korkuyorum bebekmi gelişiyor zehirleniyormuyum

Merhaba bende böyle şeyler yaşıyorum sanki durumunuz nasıl hiç halim yok kalkamıyorum ruh gibiyim haftaya cumartesi gel dedi korkuyorum bebekmi gelişiyor zehirleniyormuyum
Şuan bebeğinle alakalı bişey bilmiyorum ama o iyidir inşallah ve gelişiyordur. Bana benzemezsim umarım bu konuda kürtaj oldum 21 gün oldu bugün boş gebelik ti sağlıklı betahcg bnde olmadı pek ve kese de bebek giç görinmedi hoş az dahaa daha büyük bir sağlık sorunu yaşıyoruidum az daha 10 hafta beklediğim için heralde oldu bu kese içimde parçalanmaya başlamış ve zor bir kürtaj geçirdim eğer kalp atışı yoksa ve bir kaç doktor görün eğer boş gebelik se bekleeme aldır çünkü ben beklemekten bu hale geldim

Şuan bebeğinle alakalı bişey bilmiyorum ama o iyidir inşallah ve gelişiyordur. Bana benzemezsim umarım bu konuda kürtaj oldum 21 gün oldu bugün boş gebelik ti sağlıklı betahcg bnde olmadı pek ve kese de bebek giç görinmedi hoş az dahaa daha büyük bir sağlık sorunu yaşıyoruidum az daha 10 hafta beklediğim için heralde oldu bu kese içimde parçalanmaya başlamış ve zor bir kürtaj geçirdim eğer kalp atışı yoksa ve bir kaç doktor görün eğer boş gebelik se bekleeme aldır çünkü ben beklemekten bu hale geldim
Ama inşallah bu durumda olmazsın ve bebişini alırsın kucağına....

Geçmiş olsun bende geçen sene hep özele gittim iyi iyi dedi 8 kadar bekletti benimde boştu kürtaj oldum kanamam çok oldu gine böyle kalkamiyordum çok ağrım vardı gine iki özele gittim iyi diyor ben gergin daha kötüye gidiyorum devlet Hastanesi'ne aldım oniki gün kaldı

Geçmiş olsun bende geçen sene hep özele gittim iyi iyi dedi 8 kadar bekletti benimde boştu kürtaj oldum kanamam çok oldu gine böyle kalkamiyordum çok ağrım vardı gine iki özele gittim iyi diyor ben gergin daha kötüye gidiyorum devlet Hastanesi'ne aldım oniki gün kaldı
Zor bir süreç ama bişey diyeyim eğer rızkı varsa geliyor bebiş yoksa da bi sebeble gidiyor. Gönlünden geçen hakkında hayırlı olur inşallah . 🤲🤲

Beni de 1 hafta sonra cagırdı 20 sinde gideceğim.. ya ben bos gebelik geçirenlere cok sordum epey arastırdım hakıkaten bulantı bas donmesı kasık agrısı tüm belirtiler devam etmil sebebi de dediğiniz gibi gebelik hormonları.. kese bos da olsa belirtiler aynen devam etmiş. Bende ise hıc belirti kalmadı desem yeridir hani bilmesem ki hamıleyım hıc anlamazdım normal zamandan o kadar farksızlastım😢 ilk zamanlar agrıyan goguslerım artık agrımıyor cok acıkıyordum o da gectı karnım da agrımıyor anlamadım bu işi😣
Gebelik devam ediyor mu kimilerinin belirtileri olmuyor

Merhaba. Son durumum hakkında bilgi vermek istedim aynı durumu yaşayanlar ve merak edenler için boş gebelik olduğu kesinleşti ve kesemin şekli bozulmaya başlamış yani vücut sağlıksız gebelik olduğunu bilerek atmaya çalışıyo. Kürtaj olmayı düşünüyodum fakat progestan kullannayı bırakınca kanamam olmaya başladı yani vücudum yapması gerekeni kendi yapıyo o sebeple kürtaja şuan başvurmayı düşünmüyorum. Tüm belirtileri 8.haftaya kadar yaşamıştım

Merhaba. Son durumum hakkında bilgi vermek istedim aynı durumu yaşayanlar ve merak edenler için boş gebelik olduğu kesinleşti ve kesemin şekli bozulmaya başlamış yani vücut sağlıksız gebelik olduğunu bilerek atmaya çalışıyo. Kürtaj olmayı düşünüyodum fakat progestan kullannayı bırakınca kanamam olmaya başladı yani vücudum yapması gerekeni kendi yapıyo o sebeple kürtaja şuan başvurmayı düşünmüyorum. Tüm belirtileri 8.haftaya kadar yaşamıştım
Geçmiş olsun inşallah daha sağlıklı gebelikler yaşarsın yaşarız,

Benım de önceki düşüğümde kanama gelene kadar gogus karıncalanmaları devam edıyordu kanama gelmesiyle son buldu bel ağrım basladı yogun bir sekılde😣 şu an kanamam vs yok goguslerım de arada sünüyor arada batıyor anlamadım Allah hakkımızda hayırlsını nasip etsin
sizin açtığınız konuyu okudum bebeğinizi kesede görememişti doktor acaba o hamileliğinizde bebek göründümü bende korkuyorumda meram ettim

X