70.000 Ya Fettah Hatmi

Sareben

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2021
762
925
19
Merhaba hanımlar aslında benim aklımda böyle bir şey yoktu açıkçası bir süredir dualarımın kabulüne odaklı da yaşamıyorum o yüzden ettiğim duayı bir ibadet olarak görüyor Rabbim nasip ederse olur etmezse de farklı bir şey verir hayırlısı değilmiş gözüyle bakıyorum

Bir kaç gün önce bir rüya gördüm şuan eskisi kadar da umursamadığım ama öncesinde olsun diye çok göz yaşı döküp gece gündüz ibadet ettiğim bir duam için burdan bir arkadaşımızın benim niyetime 70.000 Ya Fettah hatmi başlattığını gördüm rüyamda sonucunda duam kabul oldu mu olmadı mı bilemiyorum maalesef ama tüm rüya o duanın kabulü için neler yapmam gerektiğiyle doluydu ama benim tek hatırladığım bu maalesef 🤦‍♀️

Rüyamda bu şekilde gördüğüm için bu esmayı sizlerle hatim etmek istedim bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden Allah hepinizden razı olsun kızlar ismim sare herhangi bir şey belirtmeden sadece benim niyetime okuyabilirsiniz :KK36:

Morrmeneksee Morrmeneksee canım sendeki listeyi ekleyebilir misin buraya rüyamda gördüm sonucunde ne oluvak çok merak ediyorum

Sare canım 1000 aldım niyetine Allah kabul etsin inşallah

500 alayim cnm çektikçe yazarim biraz rahatsızim

Morrmeneksee Morrmeneksee canım sendeki listeyi ekleyebilir misin buraya rüyamda gördüm sonucunde ne oluvak çok merak ediyorum
Canım lütfen yanlıs anlamayın..
O etiketi sadece ya şafi de yapıyorum ben. Yani hastalar ıcın bi. Durum oldugun da etıketlıyorum kızları. Baska turlu her bırseye etıket yaptımda gercekten acil bı durumda bzn etiket onemsenmıyor... Sen bıldıgın, samimi oldugun ınsanları etiketlersen daha ıyı olur
Bende senın ıcın 1000 alırım 💜

O etiketi sadece ya şafi de yapıyorum ben. Yani hastalar ıcın bi. Durum oldugun da etıketlıyorum kızları. Baska turlu her bırseye etıket yaptımda gercekten acil bı durumda bzn etiket onemsenmıyor... Sen bıldıgın, samimi oldugun ınsanları etiketlersen daha ıyı olur
Yok canım yanlış anlamam teşekkür ederiimm 🥰

1500 Aldım
KALAN 62.000
👇🏻👇🏻👇🏻
2000 aldım kalan 60.000
Çok çok çok teşekkür hepinize kızlar Allah razı olsun hepinizden ☺️

X