70.000 Ya Vâris 🍀

Canikox Canikox okudu sayıyorum seni ama biraz bilditrimlerin eksik. Sorun yok di mi?
Gelbemucizem Gelbemucizem evde işler karışıktı. Okuyamıyorsan haber ver bize inşallah.
Cicsk Cicsk seni okudu saymaya devam ediyorum sorun yok di mi?
Tubaasare Tubaasare Eksiğin yoktur umarım. Banın bitince haber ver c
Günlük okuyorum, hiç endişeniz olmasın kimseyi atlamıyorum. Fırsat bulamadım sana bildirmeye.

Annemden sonra babam da covid pozitif çıktı, çok ağır geçiriyor. Onun derdine düştüm bu ara. Çok dikkat edin hem kendinize ama özellikle ileri yaştaki büyüklerinize. Eve solunum makinesi almak zorunda kaldım, sen düşün durumu..

Günlük okuyorum, hiç endişeniz olmasın kimseyi atlamıyorum. Fırsat bulamadım sana bildirmeye.

Annemden sonra babam da covid pozitif çıktı, çok ağır geçiriyor. Onun derdine düştüm bu ara. Çok dikkat edin hem kendinize ama özellikle ileri yaştaki büyüklerinize. Eve solunum makinesi almak zorunda kaldım, sen düşün durumu..
Ah canım çok geçmiş olsun. Okuyamıyorsan haber ver yardım ederiz. Allah şifa versin. Allah yardımcın olsun inşallah. 🤲🏻

Çok geçmiş olsun

X