76'dan 69'a -7 kilo verme günlüğüm 💃🏻

Feraceli

Nirvana
Pro Üye
9 Ocak 2015
19.037
79.119
Selammm hanımlar yıllar yıllar öncede sürekli günlük açardım. Kilo hep benim mücadelem olmuştur hayat boyu napalım sağlık olsun 😊 en çok 86 kiloları gördüm.
Bu aralar gene bir nefes alma sıkıntısı ve uzun zamandır görmediğim kiloları gördüm. Yaza kadar hayalim 69 haydi bakalım ayda bir tartılarak spor ve sağlıklı şekilde yavaş yavaş vermeye 💃🏻💃🏻
Hedef 1 yıl da 10 kilo vermek ve ömürlük olacak sağlıklı besleme rutini kurmak.
EKİM =76.6 kg
KASIM =
ARALIK =
OCAK =
ŞUBAT =
MART =
NİSAN=
MAYIS =
HAZİRAN=
TEMMUZ=
AĞUSTOS=
EYLÜL=
EKİM💃🏻=

Son düzenleme:
Bende aynı problemi yaşıyorum hayatımda hiç 80 kiloları görmemiştim gerçekten nefes almakta zorlanıyor insan hele bi yürüyüşe felan çıkayım nefes nefese kalıyorum 😔bende dün başladım diyete sizinkide hayırlı olsun 💕

Bende aynı problemi yaşıyorum hayatımda hiç 80 kiloları görmemiştim gerçekten nefes almakta zorlanıyor insan hele bi yürüyüşe felan çıkayım nefes nefese kalıyorum 😔bende dün başladım diyete sizinkide hayırlı olsun 💕
Teşekkür ederim sizede hayırlı olsun 🌷

Selam sevgili günlüğüm bugün sabah hayli geç kalktım uyku düzenimide halletmem lazım.gece 2 de yattım 11 de kalktım doğal olarak kahvaltım çok geçe kalıyor.enerjimde yerinde olmuyor spor yapacaktım sözde inşallah düzelsin uykum bol bol spora başlayacağım 😍

Bugün çok güzel bir mont sipariş ettim hafif çok hafif dar oldu ay inşallah şöyle 2 3 kilo versem cuk olacak tam..

Her neyse bugün ki menüme geçelim 😅
Kahvaltım:
1 dilim kızarmış kepek ekmeği
2 yumurta omlet
6 zeytin, 1 kibrit kutusu peynir
Domates salatalık Dereotu
1 fincan çay
Yarım dilim kızarmış kepek ekmeğinin üzerine tereyağı bal
.
.
Aralar biraz karışık oldu
1 fincan kahve,1 dilim kadar diyet kek
.
Öğle yemeği
Yarım tabak bulgur pilavı
Yarım tabak bamya yemeği
1 kase yoğurt ve biber turşusu🥺 şu turşu olaylarını kapatmam lazım.
.

Tam motivasyon başlayamıyorum bir türlü ama bu sefer zorlayacağım kendimi YouTube videoları beslenme rutinleri vs. Takip edeceğim. 76.6 gördüm bugün 🤧 69 olmak istiyorum 69🥺

Selammm hanımlar yıllar yıllar öncede sürekli günlük açardım. Kilo hep benim mücadelem olmuştur hayat boyu napalım sağlık olsun 😊 en çok 86 kiloları gördüm.
Bu aralar gene bir nefes alma sıkıntısı ve uzun zamandır görmediğim kiloları gördüm. Yaza kadar hayalim 69 haydi bakalım ayda bir tartılarak spor ve sağlıklı şekilde yavaş yavaş vermeye 💃🏻💃🏻
Hedef 1 yıl da 10 kilo vermek ve ömürlük olacak sağlıklı besleme rutini kurmak.
EKİM =76.6 kg
KASIM =
ARALIK =
OCAK =
ŞUBAT =
MART =
NİSAN=
MAYIS =
HAZİRAN=
TEMMUZ=
AĞUSTOS=
EYLÜL=
EKİM💃🏻=
Hadi kolay gelsin bende bir şeyler yapmaya başlayacağım inşallah bende kilo veririm

Bende başladımmmm 😋nerdeyse aynı kilodayız bende 75 ile basladım ıkı haftada 2 kilo gitti daha cok motive oluyorum böyle kilo gidince 😇 hedef suan 70 hadi bakalım

X