78 kilodan 55 kiloya değişimlerim

1kubrae

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2018
62
41
31
Merhaba herkese özellikle kendime. Mayıs ayında buraya bakıp vay be diyeceğim.

Daha önce de çok kilo aldım verdim ama şuan aldığım kiloda zirvedeyim ve dur demeye karar verdim.

9 ocakta tartıda 78,6 görünce dur dedim ve bir hafta boyunca 10.000 atıp yediklerime dikkat ettim. Tatlıyı bir anda kestim ve bir haftada toplamda 3 dilim tahıllı ekmek yedim. Üstüne su içme miktarımı arttırdım ve hergün yeşil çay ve kahve içtim.

16 ocak yani bugün itibariyle 76,4 kiloyum bir haftada 2,2 gitti.Eminim çoğu ödem ama benim için iyi bir gelişme.

*Ve yine bugün itibariyle otofajiye başladım.
*hayatımdan tatlıyı, ekmeği, unu çıkardım
*ayda bir ödül yemeğim olacak ve bu hamburger de olabilir makarna da nutella da
*Hergün yeşilçay
*Hergün kahve
*Hergün 10.000 adım

fiziğimi yarın çekip değişimi izleyeceğim :)

76B4856C-1DB1-49A7-87B4-6CE384BD436E.jpeg
Evet şimdi bu 76,4 ilk hafta sonucum 15 günde bir artık foto ekleyeceğim ve boyum 1,67

Çok iyi kesinlikle ben de yürüyüşün fatdalı olacağına inananlardanım. Karantina sebebiyle salonlar kapalı en azından bı şekilde sonuca ulaşılanişir

23 ocak ikinci hafta sonucum 75,3

1,1 kg verdim ama bu hafta sadece iki gün yürüyebildim ve iki kere kaçamak yaptım bahane değil ama umudumu kaybetmedim

3. Hafta sonucum:73,9

bugün 30 ocak kanada çok soğuk olduğu için artık haftada iki gün yürüyüşe ya çıkabiliyorum ya çıkamıyorum her hafta olduğu gibi kaçamaklarım oldu ama ertesi gün dengeledim buna rağmen sonuçtan çok memnunum

Bu yasima kadar gormedigim kilolari gorunce - karantina sagolsun :KK43: birsey yapma ihtiyaci duydum ve bizde esimle Araligin son haftasi IF e basladik, cok memnunuz... Cunku cocukluktan beri her tur diyeti denemis biri olarak artik birseylerden kisip, ac kalma psikolojisi beni geriyordu. IF ile her istedigimi -hamur isi, baklava vb dahil- yiyorum ama saatinde ve olculu. buna ragmen esim 1 ayda 7 bende 5 civarinda kilo verdim. civarinda diyorum cunku ilk haftalar tartiya cikmak istemedigim icin baslama kilomu bilmiyorum :) aylar onceki kilomu baz aldim. hedefim Mayis ayi o yuzden kasmadan keyifle kilo vermeye devam ediyorum :super:

Merhaba ben grup açtım ama katılan olmadı
Sizinle devam edebilir miyim
Kilom 82
Yaşım. 26

Harika her gün 10bin adım atabilmek şans.
Bol eksiler diliyorum...

Merhaba ben grup açtım ama katılan olmadı
Sizinle devam edebilir miyim
Kilom 82
Yaşım. 26
Tabiki sevinirim böylece birbirimizi motive etmiş oluruz önümüzde çok uzun aylar var yaza daha çok var ben çok rahat verebileceğimizi düşünüyorum

Harika her gün 10bin adım atabilmek şans.
Bol eksiler diliyorum...
Aslında başta atabiliyordum tabi iki gün ara veriyordum ya da sayıyı azaltıyordum ama şimdi haftada anca iki gün yürüyebiliyorum çok soğuk buralar spor salonlarının açılmasını bekleyeceğim

Motive olamak istiyorum. Kendime yenilmek istemiyorum
Benim en büyük motive kaynağım aldığım bedenleri küçük yazlık giysiler pandemi döneminde çok bunaldık eminim normale dönünce hepimiz kendimizi biyerlere atacağız buna hazır olmak gerek :)

4.hafta sonucum

Bu hafta sonucum pek doğru olmayacak çünkü malum dönemdeyim maalesef ama buna rağmen tartıda 73,7 yi gördüm

bir ayda 5 kiloya yakın verdim ve inanın başlardaki gibi kendimi kasmadan özellikle bu hafta tatlıya bayağı abandım ama genel olarak 6buçuğu geçmedi yemek bitirişlerim

Şimdi yeni bir ay yine 5 kilo versem fena olmaz diye düşünüyorum hedefim 68,7 eğer spor salonları açılırsa 67 bile olabilir ama göreceğiz.

ikinci ay fotoğrafımı haftaya koyacağım ve mutluyum şu zayıflama kararını verdiğim için

X