7aylik bebek beslenmesi

babayeva_gunel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2015
169
55
28
merhaba canlarım bebeğim 7aylik ve yemek il k başta yiyodu şimdi yemiyo tadi güzel şeyler istiyo neler yaptim yemiyo ama kendi yemegimizden tatdirinca onu yiyo tuzlu leziz şey istiyp yemeğine tuz vurmuyorum diye yemiyo ne yapmalıyim :KK43: ve birde yemek bişorince yemeine sarimsak vura bilirmiyim ? günde kaç kez ek gida vermeliyim ve ne kadar miktarda tecurbeli anneler yardim edin acemiyim teşekkürler

meltem_dyt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2017
1
1
26
bebeğinizin beslenmesinde tuz ve şeker kullanmamalısınız, kıymalı sebze yemekleri, çorbalar yedirebilirsiniz. ancak çay kahve bal şeker tuzdan kaçınmak yararlı olacaktır. yoğurt mevyve püreleri yiyebildiği kadar yavaş yavaş yedirmeyi deneyin zamanla alışacaktır.

Nisanurun annesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2017
344
417
40
merhaba canlarım bebeğim 7aylik ve yemek il k başta yiyodu şimdi yemiyo tadi güzel şeyler istiyo neler yaptim yemiyo ama kendi yemegimizden tatdirinca onu yiyo tuzlu leziz şey istiyp yemeğine tuz vurmuyorum diye yemiyo ne yapmalıyim :KK43: ve birde yemek bişorince yemeine sarimsak vura bilirmiyim ? günde kaç kez ek gida vermeliyim ve ne kadar miktarda tecurbeli anneler yardim edin acemiyim teşekkürler
Canım sakin tuzlu yedirme daha küçücük onun böbrekleri princli tavuk yada kiyma çorbası brokoli çorbası ve meyve pureleri dene bunları severek yiyorlar sarimsak için erken çorbalar az nane yada dereotuyla tatlandirabilirsin ben bunlara yiyeceği zaman 1 cay kaşığı zeytin yağ ekliyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1753 gün geçti.