8+1 kalp atışı yok :(

Hazır konu hortlamısken bana cevap yazın bari🙏🏻 konu sahıbı 9+2de duymus kalp atıslarını
Benım yarın 8+4 olcak doktor son kez bakıcak bos gebelık dedı bana ama yolk kesem var, bebek olusmadı, bu arada ben asılama oldugum ıcın doktor ona kafayı taktı cok gecıktı dollenmesiı anomalı olabılır dedı cok korkuyorum 😔
Tek doktora güvenıp aldırmayın sakın başka doktorlara da gidin

Canim 6haftalikti keseyi falan gördük doktorum kalp atislarini ultrasondan gördüğünü söyledi ama bebis cok kucuk duyamayiz belki demişti 12 haftada kalp atislarni duydum bide benim kızım 2hafta geriden geliyodu gec döllenme olmuştu
O zaman bebek olusumu da gozlenmıs sızde, ben de İlk gıttıgımde yoktu, kese ve yolk vardı, 1 hafta sonra tekrar gıttım yıne yoktu 2 gun sonra bıda kontrol 3. Gün de ılacla dusuk yaptırcaktı, son kontrolunde kutupları bellı dedı, yarın cagırdı tekrar, ınsallah bende gorebılırım, duymasam da olur, yeterki gorsun, 🙏🏻cok korkuyorum

O zaman bebek olusumu da gozlenmıs sızde, ben de İlk gıttıgımde yoktu, kese ve yolk vardı, 1 hafta sonra tekrar gıttım yıne yoktu 2 gun sonra bıda kontrol 3. Gün de ılacla dusuk yaptırcaktı, son kontrolunde kutupları bellı dedı, yarın cagırdı tekrar, ınsallah bende gorebılırım, duymasam da olur, yeterki gorsun, 🙏🏻cok korkuyorum
Bilmediğimden soruyorum canim kutuplari belli ne demek oluyor

3 4 doktor İle gorustum gectıgımız cumadan once, kese 21mm oldugunda kutupları var dedı, herhalde kutup dedıgı bas popo arası.. Carsamba gel dedı, insallah kese 26 mm olcak umarım gorulur kalp atısı
Ama eğer geriden geliyorsa yani gec dollenmeyse cok normal ki 9+2deysen geriden geliyorsan bu 7hafta falan demek bas popo oluşumundn bahsediyosa bekle derim

Bilmediğimden soruyorum canim kutuplari belli ne demek oluyor

Ama eğer geriden geliyorsa yani gec dollenmeyse cok normal ki 9+2deysen geriden geliyorsan bu 7hafta falan demek bas popo oluşumundn bahsediyosa bekle derim
Yarın 8+4 olcam 2 hafta gerideyse 6+4 olcak, umarım gorulur yarın, fetal kutup dedıgı bas popo arası yenı olusmaya baslamıs sanırım, onu görünce dusuk yaptırmayı. Ertledı.. Bakalım yarın ne dıyecek, tesekkurler cevaplar ıcın

Yarın 8+4 olcam 2 hafta gerideyse 6+4 olcak, umarım gorulur yarın, fetal kutup dedıgı bas popo arası yenı olusmaya baslamıs sanırım, onu görünce dusuk yaptırmayı. Ertledı.. Bakalım yarın ne dıyecek, tesekkurler cevaplar ıcın
Bizi bilgilendirir canim merk ederim

X