8 - 14 Mart 2021 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.686
1.506
kedi 0 (12).jpg


YÜKSELEN KOÇ
Belirsiz kalan konularla ilgili netleşmelerin yaşanacağı bir hafta. İlham ve yaratıcılık gerektiren alanlarda güzel sonuçlar alınabilir. Sezgilerin açıldığı bu hafta, yakın çevreyle olan iletişim de daha hareketli olacaktır.
YÜKSELEN BOĞA
Yeni çevrelere katılmanın, sosyal hayatın hareketlenmesinin gündemde olduğu bir hafta. Uzun vadeli yeni hedefler belirlenebileceği gibi mevcut hedeflere de ulaşacak adımları atmak mümkün. Kazançlarla ilgili alternatif durumlar yaratma gayreti olacak.
YÜKSELEN İKİZLER
İş hayatıyla ilgili daha iyimser bakılacak ve farklı fırsatların değerlendirilebileceği bir hafta. Gerçeklikten kopmamaya dikkat edilmeli. Fiziksel aktiviteler ve kendine zaman ayırma isteği daha ön planda olacak.
YÜKSELEN YENGEÇ
Hayata bakış şeklinin daha olumlu olacağı bir hafta. Eğitimlerle ve ticari konularla ilgili güzel fırsatlarla karşılaşılabilir. Psikolojik süreçlerin sebeplerini daha fazla sorgulama ve çözme ihtiyacı da yaşanabilir.
YÜKSELEN ASLAN
Finansal konularla ilgili güzel fırsatların yakalanabileceği bir hafta. Maddi konularda gerçekçi bakışı kaybetmemeye dikkat edilmeli. Dönüşüm konularında güzel farkındalıklar değerlendirilebilir. Arkadaşlarla da bol vakit geçirme isteği baskın.
YÜKSELEN BAŞAK
İkili ilişkilerde güzel gelişmelerin yaşanabileceği bir hafta. Duygusal paylaşımlar yoğun olacağından hiçbir durumu idealize etmemeye dikkat edilmeli. İş hayatında da yeni konularla ilgilenme isteği baskın.
YÜKSELEN TERAZİ
İş ortamıyla ve genel günlük akışla ilgili olumlu gelişmelerin yaşanabileceği bir hafta. Sağlık konularına ve evcil hayvanlara daha fazla ilgi göstermek istenebilir. Yurt dışı bağlantılı işlerde ve ticari konularda farklı yöntemler deneme isteği de baskın.
YÜKSELEN AKREP
Aşk hayatında güzel gelişmelerin yaşanabileceği bir hafta. Aynı zamanda yaratıcı alanlarda verimli işler çıkarmak da mümkün. Finansal konularda fazla risk almamaya dikkat edilmeli.
YÜKSELEN YAY
Aile hayatıyla, ebeveynlerle ilgili güzel paylaşımlar yaşanabilecek bir hafta. Evle ilgili dekorasyon değişimleri, düzenlemeler olabilir. İkili ilişkilerde de daha aktif olma isteği baskın.
YÜKSELEN OĞLAK
İletişim alanında yaratıcı süreçlerin destekli olduğu bir hafta. Yazılarda, tanıtım faaliyetlerinde ve iletişim konularında güzel açılımlar olabilir. Çalışma arkadaşlarıyla da iletişim daha hareketli olacaktır.
YÜKSELEN KOVA
Kazançlarla, kaynaklarla ilgili güzel fırsatların yakalanabileceği bir hafta. Öz değeri yükseltmek için farkındalık da yüksek olacak. Daha eğlenceli vakit geçirme motivasyonu baskın.
YÜKSELEN BALIK
Alınmış kişisel kararlarla ilgili güzel gelişmelerin yaşanmasına müsait bir hafta. Sezgiler ve farkındalık yüksek olacak. Evle ve ebeveynlerle ilgili konularda hareketlenme söz konusu.

Sevgilerimle, Aslıhan Kozluca