8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.059
1.458

8-14 Şubat 2021 haftalık burç yorumları! Kimler haftaya sürprizle başlayacak?​

AKSAM - MOR PAPATYA - Astrolog Ceylin Çelebi

kkk.jpg

8-14 Şubat haftalık burç yorumlarını sizler için hazırladık. Bu hafta tüm burçlar Kova burcundaki yeni aydan etkilenecek. Şubat ayının ikinci haftasında Ay Oğlak burcunda ve kariyer konularına daha ciddiyetle yaklaşmamızı sağlıyor olacak. Koç burcu 8-14 Şubat haftasına enerjili başlayacak, Kova burcu ise önemli bir karara imza atabilir. 8-14 Şubat 2021 haftalık burç yorumları sizi şaşırtabilir.

DİLEKLER VE İSTEKLER İÇİN UYGUN GÜNÜ KAÇIRMAYIN
Pazartesi günü Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Güzel dileklerde bulunmak ve isteklerimizi hem yazılı hem de sözlü bir şekilde dile getirmek adına saat 16.48'i değerlendirebiliriz. Çarşamba günü Ay Kova burcuna geçecek. Merkür Mars karesi saat 15.16'da kesinleşecek. Sabırsız bir enerjide olabiliriz. Perşembe günü saat 22.05'de Kova burcunda bir yeni ay var. Önemli yenilikleri hayatımıza getirecek olan Yeni ayı yükselen burcumuza göre hangi alanlarda yaşıyor olacağız? Hafta sonu Ay Balık burcunda ilerliyor olacak. Cumartesi günü özel ilişkilerimizde pozitif enerjiler var. Önemli görüşmelerimizi bugüne denk getirebiliriz.

kkj.jpg


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI
Sevgili Koçlar, 8 Şubat-14 Şubat haftasına Ay Oğlak burcunda ve kariyer konularınıza dikkat çekerken başlıyor olacaksınız. Hafta başında olumlu kararlar almak adına ve geçmişte kalmış konularınızı tekrar değerlendirmek adına Güneş Merkür kavuşum açısı destekleyici gözüküyor. Perşembe günü sosyal çevrenizle ilgili konularınızı etkileyecek bir yeni ay Kova burcunda meydana geliyor olacak. Daha etkileşim içinde olabileceğiniz yeni gruplar içerisine bu Yeniay ile birlikte girebilirsiniz. Cuma günü Balık burcuna geçen Ay ile birlikte arka plandaki işleriniz açısından yoğun iki günlük bir süreç sizleri bekliyor olacak. Hafta sonu daha sakin ve arka planda bekleyen işlerinize vakit ayırmanız adına uygun enerjiler var. Harika bir hafta geçirmenizi dilerim.


BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI
Sevgili Boğalar, 8 Şubat ve 14 Şubat haftasında Ay Oğlak burcunda ilerliyor olacak. Kariyer konularına eğilebilirsiniz. Çarşamba günü saat 15:16'da meydana gelecek olan Merkür Mars zorlayıcı açısının etkisiyle birlikte sabırsız bir tavırda olabilirsiniz. Perşembe günü Kova burcunda meydana gelecek olan Yeniay ile birlikte kariyerinizle ilgili önemli bir başlangıç yapma potansiyeliniz mümkün gözüküyor. Hafta sonu Ay Balık burcunda ilerliyor olacak. Arkadaşlarınız ile sosyal medya üzerinden yoğun görüşmeleriniz olabilir. Pazar günü mistik konularla ilgilenebilirsiniz. Tüm işlerinizin yolunda gideceği harika bir hafta geçirmenizi dilerim.


İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER
Sevgili İkizler, 8 Şubat haftasında Ay Oğlak burcunda haftaya başlıyor olacağız. Pazartesi günü önemli iş görüşmelerinizi düzenlemek adına uygun enerjiler var. Perşembe günü Kova burcunun 23 derecesinde meydana gelecek olan Yeniay sizlerin yurtdışı ve yabancılarla olan işlerinizde yeni birtakım projelere adım atmanız yönünde önemli etkiler yapıyor olacak. Aynı zamanda perşembe günü yoğun enerjiler var. Görüşmelerinizin yoğun olduğu bir gün olabilir. Cuma günü Ay Balık burcuna geçecek. Hafta sonu bilhassa kariyeriniz ile ilgili konulara kafa yorabilir, birtakım başvurularda bulunmak adına önemli girişimler yapabilirsiniz. Güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.


YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇ
Sevgili Yengeçler, 8 ve 14 Şubat haftasına girerken pazartesi günü Ay karşıt burcunuz Oğlak burcunda ilerliyor olacak. Haftanın ilk iki günü ikili ilişkilerinize ve sözleşmelerinize odaklanmanızı sağlıyor olacak. Perşembe günü Kova burcunun 23 derecesinde meydana gelecek olan yeniay ile birlikte mevcut işlerinizi daha fazla büyütmek için kredi çekmek ya da borç almak isteyebilirsiniz. Hafta sonu eşinizin yakın çevresi ile ilgili birtakım fedakarlıklarda bulunmanızı gerektirecek durumlar meydana gelebilir. Partnerinizle bir sorununuzu çözmek için cumartesi günü enerjilerini kullanabilirsiniz. Hepinize iyi haftalar dilerim.


ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLAN
Sevgili Aslanlar, Şubat ayının ikinci haftasında Ay Oğlak burcunda haftaya başlıyoruz. Çocuklarınızla ilgili konular sabah saatlerinde öne çıkabilir. Perşembe günü Kova burcunda meydana gelecek olan Yeniay ile birlikte ikili ilişkilerinizde önemli adımlar atabilirsiniz. Bir sözleşme imzalamanız gereken bir durum oluşursa bu süreçte Merkür'ün retro olduğunu aklınızda tutarak işlerinizi düzenlemeniz yerinde olacaktır. Hafta sonu ise ortak paylaşımlarınızla ilgili olarak birtakım projelere partnerinizle birlikte kafa yorabilirsiniz. Pazar günü yaratıcı faaliyetlere yönelebilirsiniz. Hepinize güzelliklerle dolu bir hafta dilerim.


BAŞAK BURÇLARI VE YÜKSELEN BAŞAK
Sevgili Başaklar, 8 Şubat 14 Şubat hafta başında Ay Oğlak burcunda ilerliyor olacak. Çocuklarınızla ilgili konular haftanın ilk iki günü önem kazanıyor olacak. Hem Pazartesi hem de Salı günü oldukça rahat ve huzurlu enerjiler var. Perşembe günü mesleğinizle ilgili konularda yeni birtakım işleri önünüze getirebilecek, yeni projelere imza atmanızı sağlayacak önemli bir yeniay meydana gelecek. Hafta sonu ikili ilişkilerinizle ilgili konulara daha fazla odaklanıyor olacaksınız. Bilhassa cumartesi günü partnerinizle güzel vakitler geçirmek adına gökyüzü sizleri destekliyor olacak. Hepinize güzel ve sağlıklı bir hafta dilerim.


TERAZİ BURÇLARI VE YÜKSELEN TERAZİ
Sevgili Teraziler, hafta başında Ay Oğlak burcunda ilerliyor olacak. Hafta başında evinizle ilgili konulara odaklanıyor olacaksınız. Çarşamba günü Ay Kova burcuna geçecek. Merkür Mars karesinin etkisiyle acele ile yanlış kararlar alma yanlışına düşebilirsiniz. Temkinli hareket etmenizde yarar var. 2021 yılının ikinci yeniayı aşk hayatınızla ilgili konularda yeni heyecanları hayatınıza getirmek üzere perşembe günü meydana geliyor olacak. Hafta sonu Ay Balık burcunda olacak. Günlük işleriniz ve ufak tefek sağlık problemlerinizle ilgilenmek ve ne zamandır bekleyen işlerinizi toparlamak istiyor olacaksınız. Hepinize güzel enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.


AKREP BURÇLARI VE YÜKSELEN AKREP
Sevgili Akrepler, 8 Şubat haftasına Ay Oğlak burcunda başlıyor olacağız. Pazartesi ve salı günü sakin enerjiler var. Eğitimlerinize odaklanabilirsiniz. Perşembe günü Kova burcunda ev ve yuva alanlarınızda birtakım yenilikleri hayatınıza getirebilecek, yeni bir düzen kurmanız adına destekleyici etkiler sunacak bir yeniay meydana gelecek. Bu süreçte otorite figürleriniz ile olan gerginliklere dikkat etmenizde yarar var. Hafta sonu Ay Balık burcunda ilerliyorken çocuklarınız ile ilgili konularda birtakım fedakarlıklar yapmanız gereken durumlar meydana gelebilir. Hepinize iyi haftalar dilerim.


YAY BURÇLARI VE YÜKSELEN YAY
Sevgili Yaylar, 8 Şubat haftasına Ay Oğlak burcunda giriyor olacağız. Parasal konularınıza odaklanabilirsiniz. Merkür Güneş kavuşumunun meydana geleceği pazartesi gününe önemli görüşmelerinizi denk getirebilirsiniz ve isteklerinizi yazılı hale getirebilirsiniz. Perşembe günü yoğun enerjiler var. Aynı gün Kova burcundaki yeniay ile birlikte işinizle ilgili yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Hafta sonu ise evinizle ilgili konular öne çıkıyor. Evinizde birtakım yer değişikleri ve düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Hepinize iyi ve bol bereketli bir hafta dilerim.


OĞLAK BURÇLARI VE YÜKSELEN OĞLAK
Sevgili Oğlaklar, 8 Şubat haftasında, Ay sizin burcunuzda ilerliyor olacak. Pazartesi ve Salı günleri aklınızdaki projeleri yürürlüğe sokmak için gökyüzü enerjileri sizi destekliyor olacak. 11 Şubat Perşembe günü saat 22:05'de Kova yeniayı meydana gelecek. Parasal kazanımlarınızı arttıracak yeni projelere bu yeniay ile birlikte imza atabilirsiniz. Hafta sonu yakın çevrenizden kişilere vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Hepinize güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.


KOVA BURÇLARI VE YÜKSELEN KOVA
Sevgili Kovalar, Şubat ayının ikinci haftasında Ay Oğlak burcunda haftaya başlıyoruz. Pazartesi günü enerjileri aklınızdakileri gerçeğe dönüştürmek adına destekleyici etkiler sunuyor. Perşembe günü sizin burcunuzda bir yeni ay meydana gelecek. Kendinizle ilgili önemli ve yenilikçi bir karara imza atabilirsiniz. Hafta sonu Ay Balık burcuna geçiyor. Parasal konularla uğraşılarınız hafta sonunda yoğun olabilir. Yeni bir eşya satın almak için fizibilite çalışmaları yapabilirsiniz. Hepinize güzel enerjilerin etkili olacağı güzel bir hafta dilerim.


BALIK BURÇLARI VE YÜKSELEN BALIK
Sevgili Balıklar, haftaya Ay Oğlak burcunda kariyerinizden elde ettiğiniz kazancınıza odaklanıyor olarak başlıyor olacaksınız. Çarşamba günü Merkür Mars kare açısı kesinleşeceğinden sabırsız tavırlar içerisinde olabilirsiniz. 2021 yılının ikinci yeniayı bu hafta perşembe günü Kova burcunda meydana gelecek. Hastaneler veya geri plandaki işlerinizle ilgili konularda yeni birtakım gelişmeler bu yeniay ile birlikte meydana gelebilir. Cuma günü Ay burcunuza geçecek. Hafta sonu daha çok kendinize vakit ayırmak isteyeceksiniz. Sportif faaliyetler ve hobiler yine yapmaktan hoşlanacağınız işler arasında yer alabilir. Cumartesi günü özel ilişkileriniz açısından keyifli enerjiler var. Hepinize güzel enerjilerin aktif olduğu bir hafta dilerim.
YENİ BİR İŞ BAŞLATMAMAMIZ GEREKEN ZAMANLAR
Aynı zamanda bu hafta işlerimizi planlarken aşağıdaki zamanlarda yeni bir iş başlatmamaya özen göstermemizde yarar var. Çünkü Ay boşluktayken başlanılan işleri tamamlamak zordur. Bu sürelerde keyifli vakit geçirebilir veyahut daha önceden başlamış olduğunuz işlerinizi tamamlayabilirsiniz.Şubat ayı 8 Şubat – 14 Şubat Ay boşlukta listesi
Ay'ın boşluğa girme zamanı Ay'ın boşluktan çıkma zamanı
09 Şubat 20.22 10 Şubat 04.20
11 Şubat 22.06 12 Şubat 10.23
14 Şubat 10. 29 14 Şubat 18.54
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.059
1.458
d80aa88cadad1c10a1f850e353026150bca3397a.jpgKOÇ

Haftaya iş kariyer alanlarınızda ve para düzenlemelerinizle ilgili olan alanda çok organize olmuş, planlamış ve harekete geçmeye hazır olarak başlıyorsunuz fakat sosyal çevre arkadaşlar ve gruplarla olan ilişkinizde tavırlarınıza iletişim dilinize oldukça dikkat etmeniz gerekiyor. Herkesin de size karşı dikkatli, özenli konuşmasını dilerim.
Üzerinizde; var ise yeni girişimlerinizle alakalı, veya kurduğunuz işbirlikleri ile ortaklıklarla alakalı bir baskı var. Sanki içsel olarak geçmişte yaptığınız hataları tekrar etmiş gibi hissediyor olabilirsiniz fakat bu hafta özellikle öyle bir haftaki aslında hem çok dikkat edilmesi gereken hem de olanların mecburen öyle olduğu, ancak böyle olursa sizin aldığınız kararlara güncelleme gelebileceğini söylüyor, siz ancak bu şekilde değişebiliyorsunuzdur bunu böyle görün lütfen..

Gündem konularınızda, ilişkiler, ortaklıkla veya işbirliklerinde yanlış kararlar aldığınızı düşünüyorsanız yakın çevre, kardeş, kuzenler alanınızdan ve yine yakın arkadaşlarınızdan fikir alışverişi fikir desteği alabilirsiniz orada olumlu size katkı sağlayacak bir görünüm var. Olumlu veya olumsuz karar aldığınıza hemen bu hafta karar vermeyin derim. Heleki bu endişeleri dilinize hemen vurmayın..

Haftanın ve ayın aslında genel etkileri nde zaten Merkürdür retro olduğu için şu anda yoğun olduğumuz gündemlerimiz de geçmişten gelen ilişkilere dair olsun işe dair olsun paraya dair olsun konular zaten önümüze gelecekti ve biz bunlarda yeni kararlar devam veya bitirme olarak zaten alacağız bu ay o yüzden çok fazla olanlara direnmek yerine daha fazla gözlem yapıp daha sakin davranıp kararlarımızı hemen dile getirmeden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz.

Perşembe günü gerçekleşecek yeni aile birlikte varsa girişimleriniz, uzaklarla bağlantılı olan ticaret işleriniz veya yüksek öğrenim konularınız veya özel hayatınıza dair olan ilişkileriniz açılmaya başlıyor aslında ,
bence siz bile şansınızın nasıl yaver gitmeye başladığına şaşırabilirsiniz fakat şöyle bir stresi var sizin için bu yeniayın; biraz koç ve yükselenlerinin şanssızlıklarına olan inancı yüksek olduğu için kararlarında acaba yanlış mı yapıyorum sorgusu devam edecek..


BOĞA


Haftaya bir kısım Boğalar kariyer alanlarında, iş alanlarında çokça düşünerek, planlama yaparak, neler yapacağını planlayarak başlıyor olabilir. Bir diğer kısım boğa da yine bu konuları aynı şekilde kariyerini evi gibi düşünürsek, evdeki sorumlulukları ile ilgili planlama ve düzenlemeler yapmayı düşünerek başlıyor olacak ciddiyetle üzerine düşecek.
Göz önünde olduğu alanlarda aslında oldukça iyi bir görünüm var fakat belki ödemelerle, gelir gider borç dengesi ile ilgili de hareketli ve yoğun bir dönem olacağı için çok da kendinizde kalamayacaksınız ve mecburen dışardan bu sorumlulukları düzenlemek adına bir baskı hissedeceksiniz.

Topluluklarda, gruplarda ,sosyal çevrenizde Merak edilen aranıp sorulan insan olabilirsiniz.
Yine iş ,kariyer ve ev yuva alanınızda, belki kendi aileniz ,belki eşinizin ailesi ,iş ortağınızın ailesi gibi çevresel konularda bir takım haberler alabilirsiniz Ve kendinizi bazı durumların içinde bulabilirsiniz.
Merkür’ün retro konumu çevresel iletişimlerde ilişki dilini tavır dilini çok agresif hızlı ve düşünmeden hareket edilen bir şekle sokabilir buna dikkat ederseniz bu süreci daha kolay geçirebileceğinizi düşünüyorum çok önemli bir hafta aslında belki de bu haftayı atlatırsak bundan sonraki haftalarda şubat sonuna kadar daha ilımlı gidecek mar zaten çok daha iyi hep söyledigim gibi..
Hayatınızda kariyer veya ev yuva alanında yaşadığınız krizler herneyse bunlara çözüm getirmeniz için aslında böyle bir hafta yaşıyoruz bunu her burca söylüyorum; eksik kalan, yarım kalan yapmadığınız her şeyi yapabilmeniz için hayat size bir platform oluşturuyor olabilir. Örneğin çok yorulduysanız, dinlenmeyi yarıda bıraktıgınız bır surecten geçtıysenız bunu tamamlamanızı yani dinlenmenizi,
veya bir kısmınız için hep ötelediğiniz, yarım bıraktığınız konularla ilgili de harekete geçmenizi sağlamak için ilahi düzende böyle bir gökyüzü oluşturulmuş olabilir.

Yeni ay her zamanki bildiğimiz tatlı yeni aylardan olmasa bile , tansiyonlarımız yüksek olacak, sesimiz çok çıkabilir, ben bir çoğumuza baskıyla gelen yeni düzenlemeler, yeni hayat düzeni, yeni ödeme sistemleri getireceğini düşünüyorum.
Siz de bunu gerek ev, evlilik gerekse iş
kariyer alanınızda yapacağınız yeni planlamalarla alıyor olacağınız bir sürece giriyorsunuz.
~
Hafta sonu insanlara çok fazla yardım etmek isteyebilirsiniz, yardım da görebilirsiniz, daha naif daha duygusal daha içsel çalışacak hafta sonu ama bu duygusallık dediğim gibi diğer genel etkilerden dolayı dolayı agresiflik anlamında tavırlarımızda aşağı yönlü bir iniş sağlamayacak maalesef..
Hatta bazıları için sosyal çevre, gruplar ve arkadaşlar alanında eski yaşanmış hayal kırıklıklarını da tekrar bir şekilde gündeme taşıyabilir bu hafta sonu..
İKİZLER


Haftaya mahkeme, kredi, borç ve dışardan gelen ek gelirler ,belki ebeveynlerden miras konularından belki eşten gelen ek gelirlerin sizde yaptığı stres ve baskıyı üzerinizden atmanın bir yolunu arayarak başlıyor olacaksınız.
Anne ile ilgili yaşanmış olan özellikle kriz ve kötü gündemler oluştuysa bunlarla ilgili de bir düzenleme gelebilir daha mantıklı daha sürdürülebilir çözümler bulunabilir. Sizin aslında bu hafta en çok; uzak bağlantılı ilişkiler ya da uzaktan tanıdığınız insanlar, yurtdışı konuları, e ticaret ,yüksek öğrenim konuları, onlineda yaptığınız işler gibi alanlarda destek ve yenilikler yaşadıgınız bir hafta olacagını dusunuyorum.
Her burca söyledigim gibi size de söylemek isterim ki özellikle bu hafta şubat ayı içerisinde belki de en alengirli haftalardan biri, eğer iç dünyanızda korkularınız, ilişkilerinize dair olan sıkıntılarınız ya da başladığınız yeni girişimler, yeni çevreler ,tanıdığınız yeni insanlara karşı geliştirdiğiniz endişeler varsa bunların daha çok gün yüzüne çıktığı ama endişelerin çözüme kavuştuğu, yani bunların birer fırsata da dönüştüğünü gözlemleyeceğiniz bir hafta olacağını düşünüyorum.

Perşembe günü gerçekleşecek yeni ay da yine bu konularda özellikle tam da dönüşüm yaşayacağımız bir süreç olacak, her ne kadar o gün veya bir gün sonrası bir gün öncesi çok baskın stresli ve böyle tansiyonu yüksek bir gün olsa da eğer tavrınıza, dilinize yansıtmazsanız şans getireceğini, umutlarınıza dair veya ikili ilişkilerinize dair çözümsel yeni bir başlangıcın olacağını gözlemliyorum. Bu aynı zamanda bazı yükselen ikizler için aileler, borç ,kredi miras işlemlerini de kapsayabilir.

Şubat ayini bitirmeyi hep diliyorum biliyorsunuz, hep de söylüyorum aynı şey sizin içinde söyleyeceğim; şubat biterken bu hafta yaşadıklarımızı neden yaşadığımızı daha iyi anlayacağız, içsel korkularımız, endişelerimizi daha iyi tanıyacağız, içimizde gizli kalmış ya da çevremizde bizden gizlenmiş konuların açığa çıkmasının bizi ne kadar özgürleştirdiğini göreceğiz ve artık bu yolu bu yöntemi izlememiz gerektiğine dair evrenin aslında bu gökyüzü haritasını bize bile isteye hazırladığını fark edebiliriz eğer biraz farkındalığımız yüksekse.
YENGEÇ


Haftaya ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınız ve bunlara bağlı olarak gelişmiş olan krizlerle uğraşarak başlıyor olacaksınız; kriz deyince hemen kötü algılamayalım herkeste yüksek oranda etki etmez kaos ve karışıklıklar, çözülmesi gereken işler de diyebiliriz..

Bu konu mahkemelik, hukuki süreçler olabilir, krediler borçlar olabilir, ortağın parası olabilir, eşin geliri gideri olabilir muhtemelen çok da aslında sizin tam merkezinde bulunmadığınız başkalarına ait olan ödemeler borçlar gibi konular olacaktır.

Perşembe günü yine tam da burada bir yeniay gerçekleşeceği için yeni bir gelişme, yeni bir süreç başlayabilir bu konularda. Aslında sosyal çevrenizden, arkadaş çevrenizden grup veya bir takım topluluklardan destek göreceğinizi düşünüyorum; belki borç bulacaksınız belki bir çözüm bulacaksınız.
Bu yeni ay pek bildiğimiz yeni aylar gibi olmayacağı için iletişim dilimiz, tavırlarımız veya bize gösterilen tavırlar oldukça stresli olabilir, biraz bu anlamda uzak mesafeli ilişkilerimizden, uzaklarla bağlantılı umduğumuzu bulamayabiliriz fakat yakın çevre sosyal çevre gibi alanlarda olumluya dönüşecek bağlantılar olacak.
Yine annesi veya eşinin annesi, eşinin ailesinden birilerine ait sağlık konuları ,operasyon konuları varsa bunlarda da biraz endişeli bir süreç olabilir fakat sonunun bir çoğu için sağlıklı gelişeceğini düşünüyorum.

Hafta sonu biraz karamsar aslında bir çok konuyu halletmiş yoluna koymuş olacaksınız ama özellikle Uzaklarla bağlantılı ilişkileriniz, işleriniz, online veya yabancılarla iletişimiz olan konularda, geçmişe dair yaşadığınız bazı süreçler tekrar edebilir bu konularda biraz hassasiyet gösterebilirsiniz yine Yükseköğrenim veya daha az tanıdığın insanlarla bağı olanlar belki bir süredir görüşmediğim insanlarla tekrar görüşecek olanlar biraz duygusal bir süreç yaşayabilir ama burada bir destek var eğer bu sorunları çözmek isterseniz çözebileceğinizi düşünüyorum.

Herkese devamlı söyledigim gibi size de söylemek isterim inşallah bu şubat ayini bitirir marta geçeriz ,yavaş yavaş açılmaya başlayacak her şey ama şubat ayı da boşuna yaşanmamıştır bunu bilmek lazım, bu süreçte yaşadığımız bütün olaylar aslında bizim artık o olaylara bakışımızı ,tavırlarımızı ve kararlarımızı değiştirmek için bizi mecbur bırakan süreçler olacaktır bunu unutmayalım öğretiyi doğru algılıyalım derim
ASLANHaftaya gerek iş kariyer çalışmalarınızda gerek sağlık alanınızda duygusal isteklerinizden çok mantıklı ve olması gerekene organize olmaya çalışarak başlıyor olacaksınız. Örneğin yapmak istemediğiniz bir bakım veya sağlık kontrolüne mecburen de olsa gitmek zorunda hissedeceksiniz ve gideceksiniz diye düşünüyorum gitmenizi de öneririm ya da yine işle, çalışmalarınızla, kariyeriniz ile alakalı çok fazla yapmaya gücünüz olmasa bile yapmanız gerekenleri yapmayı planlayarak ve harekete geçerek başlayacağınızı düşünüyorum.

Perşembe günü gerçekleşecek yeni ay da tüm ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınız ya da eşinizle olan ilişkiler yepyeni bir aşamaya evrilecek, herkes için söyledigim gibi sizin için de çok kolay bir yeni ay olduğunu düşünmüyorum ama krizlerle gelen fırsatları da getirdiğini düşünüyorum. Bu süreçte sizin işbirlikleriniz evliliğiniz sevgiliniz veya işinizin işi kariyeri ile ilgili olumlu sürecek olayların ilk aşaması olabilir fakat ilk aşamalar biraz böyle üzerimizdeki kabuğu atmamızı sağladığı için zorlu olabilir.
geçmişte kapanmış bir konu yurtdışı bağlantılı işler uzak mesafeli ilişkiler veya iletişimin koptuğu uzaklar uzağımızda kalan insanlarla ilgili yeni bir aşama başlayabilir krizler çözümlenmiş olabilir veya tamamen üzeri kapatılıp yepyeni başka bir evre başlamış olabilir sonuçta kolay geçmeyecek fakat yeni oluşum çok güzel olacak.
Eski sevgilisiyle barışanlar olabilir, yeni tanıştığı insanla yeni bir aşamaya geçenler olabilir ya da hiç tanımadığı biriyle yepyeni bir oluşuma açılanlar da olabilir ama bu biraz gerilimli başlayabilir, endişe edebilirsiniz güven duymayabilirsiniz; ‘ hadi canım hiç de öyle olacağını sanmıyorum ama hadi hayırlısı ‘ diyecegimiz bir yeni ay gibi bir şey bu :)

Hiçbir şey boşuna olmaz biliyorsunuz şubat Ayı’nın bitmesini diliyorum, martta daha rahat olacak fakat şubat ayı da boşuna yaşanmıyor burada gördüklerimiz, duyduklarımız ve aldığımız kararlar aslında bundan sonraki hayat planında artık kazanılmış tecrubeler olacak. Nelere güvenmemiz gerektiğini, kendimize hangi konularda daha çok güvenmemiz gerektiğini, hem insanlara hem kendimize şans verip vermeyeceğimizi şubatta aldığımız
hayatınıza tümüyle yerleştirecek gibiyiz.
~
Hafta sonu daha zorlu belki eşin borclari belki giderlerin düzenlenmesi ,belki kendi borçlarımız, kredilerimiz gibi ödemelerle ilgili ya da borç verdiğimiz insanlar varsa onlarla olan iletişimimizde biraz streli bir görünüm var, anne veya eşin ailseyle ilgili sorunların çıkabileceği, içimize bu anlamda kuşkuların düştüğü bir hafta sonu olabilir.
Geçmişte kalmış konular tekrar gündeme gelebilir, sosyal çevremizde yaşadığımız bazı yakın dönem sorunları masaya yatırılabilir, hassas bir hafta sonu arınmaya dair ne varsa yaparak bu süreci atlatabiliriz meditasyon, dua, ev temizliği, beden temizliği :)
BAŞAK

Haftaya uzak mesafeli ilişkileriniz, onlineda yaptığınız işleriniz, dış ticaret işleriniz ,yüksek öğrenim konularınız veya flörtünüz, aşk ilişkiniz ve bazılarınızın ise çocukları ile ilgili olan alanlarda daha mantıklı ,daha yapıcı düzenlenmeler yaparak başlıyor olacaksınız.
Duygular değil mantığınız ön planda olacak aslında, haftayı en olumlu, rahat bulduğum burçlardan biri sizsiniz fakat tabii ki perşembe günü gerçekleşecek yeni ay ile birlikte hepimize olduğu gibi size de bir baskı bir stres elbetteki var.

Hafta başı iş konularında sorumluluklarınız konusunda daha gergin olabilirsiniz fakat gelir gider değer dengesinde kolay çözümler bulabileceğiniz için sadece fizyolojik bir yorulma olarak da kalabilir bu diye düşündüm.
Perşembe günü gerçekleşecek yeni ay da uzaklarla bağlantılı işleriniz, ilişkileriniz ve sorumluluklarınızla ilgili tansiyon yükselebilir, iletişimde sıkıntılar çıkabilir söylemeyeceğiniz sözleri bir anda söyleyebilirsiniz, bu anlamda beklenmeyen haberler da gelebilir fakat haberler olumlu dahi olsa önce bir hamallığını yapacak gibiyiz açıkçası.. O da gözümüzde büyüyor olabilir.

Hep söylüyorum şubat Ayı’nın bitmesini bir an önce diliyorum martta çok daha rahatlayacak gökyüzü, Ama şubat ayında boşuna yaşamıyoruz buradan öğreneceklerimizi bundan sonraki hayatımızda kişilik özelliği gibi hayatımızın bir parçası gibi taşıyacağımızı düşünüyorum, eğer biraz farkındalığımız yüksekse bizi nelerin en çok sinirlendirdiğini, öz benliğimizden uzaklaştırdığını veya hayatımızda yaşam stilimizi oturtmaya çalışırken bizi nelerin raydan çıkardığını, nelerin bloke ettiğini, nelere üşendiğimizi rahatlıkla görebileceğimiz bir dönem.
Yine ilişkilere dair beklentilerimizin karşı tarafa çok gelip gelmediğini fark edebileceğiniz bir dönem, karşı tarafta kimler varsa hayatına çok karışıp karışmadığımızı fark edebileceğimiz bir dönem.
Geleceğei dair umutlarımız için nasıl bir sistem ve yol çizmemizi de çok iyi fark edebileceğimiz bir dönem.

Hafta sonu biraz daha zor, yaşam stilimizin etrafımızda çevremizde yaşadığımız insanlara uymaması söz konusu olabilir, iş çalışma arkadaşlarımızla uyum çok zor olabilir eğer bütün bunlara göğüs gerebilirsek
geriye bu haftadan elimize şanslar, fırsatlar kalarak çıkabiliriz. İkili ilişkilerde hassasız. Neden bu kadar hassasiyet gosterıyorum dıye kendınıze kızabılırsınız.
Dinginleşebilmemizin yolu biraz rahatlamaya dayanıyor; ev ortamınızı ,yaşadığınız alanı ,çalışma ortamınızı veya bedeninizi suyla buluşturup temizleyip arındırabilirsiniz, dua ve meditasyonlar da çok bu haftaya en iyi gelecek şey..


TERAZİ

Haftaya mal mülk, yuva, aile alanlarınız için yapılan harcamalar, ödemeler, borçlar veya hukuki süreci beklenen işlere organize olarak başlıyorsunuz.
Aslında olumlu haberler gelecek fakat bu olumlu haberler sanıyorum herkesi birden mutlu etmeyecek, belki sizi mutlu edecek etrafınızdaki insanları mutlu etmeyecek, belki yine size iyi gelecek ama çocuklarınıza iyi gelmeyecek gibi... Sonuç çözüme kavuşmuş fakat herkesi memnun etmeyen bir sonuç olduğu için üzerinizde baskı hissettiren bir hafta olarak yaşanabilir bu hafta..
Anne ile ilgili veya eşin annesi, ailesiyle ilgili bir konu varsa orada da olumlu sonuçlar alınabilir.

Perşembe günü gerçekleşecek yeni ayda sevgilisi olmayanlar bir aşk ışığı görebilir fakat bu yeni ay bildiğimiz her yeni ay gibi olmayacağı için biraz stresli, yani kaosun içinden çıkmış bir ilişkide olabilir; atıyorum tartışmayla başlayan hoşlandığınızı fark ettiğiniz bir kişi olabilir, bir aydınlanma yeni bir süreç var açıkçası..

Geride bıraktığınız bir aşkınız flörtünüz varsa onunla kriz yaşadığınız konuları tekrar masaya yatırabilirsiniz, bu konular belki evliliğe dair, belki ciddiyete dair belki aynı eve çıkmaya dair konular olduysa eğer yeniden gündeme gelebilir, belki de olumlu sonuçlar verebilir bana çok güzel açılar da gözüküyor, bu hepinizi kapsar umarım..
Yine aynı şekilde çocuklarla ilgili konular varsa bu anlamda operasyon geçirmiş olanlar ya da geçirecek olanlar varsa onların da karamsar oldugu durumlar umutlu bir hale dönüşebilir. İşte bu yeni ay biraz kaygılarımızla bizi geçmiş tecrübelerimizle terbiye ediyor diyorum ben, geride bırakmamız gereken kötü deneyimlerin bizde bıraktığı izleri silmemizi, her seferinde aslında biraz daha yeniden başlayabilme gücümüzü arttırmak istiyor gibi gelşyor bana.
Evet mart daha kolay geçecek ama şubatı da boşuna yaşamıyoruz diye her burca yazdım.. umarım bir an önce atlatırız; genelde şansın ve fırsatların geldiği fakat bir kaos ve stresle geldiği bir ay olarak görüyorum.

Haftasonu hassasiyet artabilir, saglıgınıza dikkat edin, arınma için yaşadığınız yeri ,bedeninizi temizleyebilir, arındırabilirsiniz


AKREP


Haftaya yakın çevre iletişim girişim kardeşler kuzenler yakın arkadaşlar alanınızda daha duygusal değil daha mantıklı yaklaşmaya çalışarak başlıyorsunuz biraz onlarla olan bağınızı veya onlarla yaptığınız işlerinizi planlı programlı hale getirmeye çalışacaksınız, duygusal değil yapılması gerekenler listesi gibi düzenlemek isteyeceksiniz.

Yeni ayın etkisi ile birlikte perşembe gününe doğru ve perşembe gününden sonra da tabii ki etkisi devam edecek; ev aile yuva alanlarınızda geçmişten gelen konular tekrar masaya yatırılabilir, bunlar ilişkilere dair de olabilir yaşam alanlarınıza dair de olabilir, düzenlemeler yapmanız gerekecektir, burada biraz isteksiz olabiliriz ,mecburi kalabiliriz bazı şeylere fakat bunun sorumluluğunu bir şekilde almamız gerekeceği için sesimiz yükselebilir, sesinize yansımasa bile içerde patlamalar yaşamamıza neden olabilir.
Bu konum evli olanlar için evliliğine ve eşiyle olan ilişkisine, evli olmayanlar için de kariyerine,ortaklığına, toplum önündeki statüsü‘ne veya çok yakın ilişkide olduğu evliliğe daha doğru giden ilişkisine yansıyabilir, içsel olarak bu baskıyı hissedebilir.

aslında gelir gider dengenizi ve işinizde olumlu sonuçlar almaya başladınız Başlamayanlar varsa mutlaka alacaktır alacağını hissediyor olması lazım fakat bu olumlu sonuçları taşıyabilmek ve sürdürülebilir hale getirmek için biraz bu hammallık sürecini atlatmamız gerekiyor. O yüzden her burcu söylüyorum umarım şubatı bitirebiliriz mart daha kolay olacak fakat şubatı da boşuna yaşamıyoruz burada edineceğimiz tecrübeler artık hayat planı içerisinde gerek karakterimize gerekse yaşam stilimize gerekse iş yapış tarzımıza bir şekilde otur oturacaktır ilahi düzen de bunların olması için gökyüzündeki konumlar şu anda böyle..
Kimileri için kendi ailesi, kimileri için de kök ailesi yani içine doğdu aileyle ilgili yine eski gündemler de oluşabilir bu detayı da eklemek isterim, aslında bunların hepsi olumlu sonuçlanacak fakat gidişatı böyle sabit burçlar için oldukça stresli görünüyor.

Muhtemelen mecburen bir şeyleri üstlenmek zorunda kalacağız, mecburen ev kurma ev yaşam alanlarımızla ilgili bazı süreçleri ertelemek zorunda kalacağız ,
mecburen iş yapış tarzımıza yeni yöntemler yeni dünya düzenine göre sistemler getireceğiz, mecburen yaratıcı alanlarımızı sahneye koymak durumunda kalacağız ve belki de mecburen istemediğimiz yeni işbirliklerine girmek durumunda kalacağız diye de düşünebilirsiniz..
Yalnız bilelim ki bu şubatı bitirdiğimizde artık yeni yöntemlere, surprizlere açık ve bence yeni fırsat ve şansları doğru yönde değerlendirme alışkanlıklarımızı edinmiş olacağız.
~
Haftasonu varsa cocuklarınıza karşı daha ılımlı, yaratıcı, eğlenceli vakıt gecırmeye çalışacaksınız.
Arınmaya, duaya medıtasyona beden ve ev temızlıgıne yonelırsenız daha huzurlu gececektır.
YAY

Haftaya gelirleriniz, kazançlarınız ve işinizle bağlantılı olarak bence umut vaadeden haberler veya gelişmelerle başlıyor olacaksınız..

Beklediğiniz bir haber varsa bununla ilgili olumlu bir dönüş alabilirsiniz, perşembe gününde gerçekleşecek yeni ayla birlikte yakın çevre ilişkileriniz, yakın arkadaşlarınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz veya yeni girişimlerinizle ilgili yeni bir dönem başlıyor olacak, aslında herkese söyledim size de söylemem gerekirse bu yeni ay kolay bir yeni ay değil, bildiğimiz yeni aylardan biraz stresli, havanın oldukça gergin olacağı bir yeni ay olacağı içinbu süreçte varsa flört ve aşkınız, sosyal çevre ilişkileriniz veya iş birliğinde olduğunuz kişilerle iletişim dilinize oldukça dikkat etmeniz gerekecek.

Muhtemelen bu alanlara dair gündeminiz neyse sözünüzün çokça geçmesini isteyeceksiniz fakat bilinki herkes böyle bir etki altında o yüzden size tolerans göstermeyebilirler. Halbuki aslında bu süreçte siz ilahi düzende hem kariyeriniz ve işiniz hem de ilişkilere dair çok olumlu bir yol izliyorsunuz, fakat gökyüzü bunu fark etmenizi sağlamıyor olabilir..

Emin olun eğer buradaki stresi biraz azaltmayı başarabilirseniz ,umutlarınıza dair veya ilişkilerinize dair, sosyal çevrenizde kurduğunuz bağlarınıza dair gerek iş gerek aşk hayatınızda çok iyi bir düzeltmeye doğru gidiyor gelişmeler, sizi mutlu edecek eğer eski konuları gündeme getirip bunlar üzerinden stres yapmazsanız şu anda işte yaşadığınız hız ve stres sonradan size büyük kazanç getirebilir..

Siz bu süreçte en çok sağlığınıza, çalışma arkadaşlarınıza ve yakın çevre ile kurduğunuz kardeş, kuzenler, komşu, yakın arkadaşlarla kurduğunuz iletişim yöntemlerinize dikkat ederseniz gerisini evren halledecektir. Çok iyi yönde gelişmeler var, süpriz ilişkiler ,sürpriz işbirlikleri oluşabilir ,hafta sonu biraz daha iyi…
Zaten bu umut ışıklarını siz de farkediyor olacaksınız.
Şubat ayini bitirmeyi diliyorum, mart daha rahat etkilere sahip olacak fakat şubatı da herkese söylediğim üzere; boşuna yaşamıyoruz, bu süreçte elde edeceğimiz bütün deneyimler bundan sonraki, gerek ilişki dilimize gerek işlerimize gerekse kişiliğimize oturacak özellikler kazandıracaktır
çünkü çok alenen göreceğiz; kime nerede ne yapıyoruz veya kim bize nerede
iyi veya kötü geliyor
OĞLAK

Haftaya bir kısım oğlaklar aşk ve flörtleri ile ilgili haberleri alarak, bir kısımları yatırım alanlarıyla ilgili döviz ,borsa ,spekülatif alanlarla ilgili gelen haberlere göre düzenlemeler yaparak ve ödemeleri ile ilgili bir süredir devam eden heyecanlı bekleyişlerini harekete geçirecek gelişmeerle başlayabilirler.

İşiniz ,çalışma alanlarınız ve sağlığınız aslında oldukça iyi görünüyor fakat biliyorsunuz perşembe günü yaşanacak yeni ayla birlikte kimilerinizin gelir ve kazançlarında, kimilerinizin de aşk hayatı ve çocuklarla ilgili konularda bazı ani gelişmeler ,beklenmedik konuşmalar ve sürprizler ortaya çıkabilir.

Her ne kadar ben bu yeni ayın kaosla gelen fırsatları ve şansları getirdiğini düşünsem de ikili ilişkilerde daha stresli bir süreç yaşatacağını da düşünüyorum, burada kullanacağımız iletişim dili, tavırlarımız gündemin nereye yönleneceğini belirler. Gerek kazançlarınızla ilgili gerekse ilişkileriniziz veya aşkınız ciddiyete evliliğe doğru gidip gitmeyeceği ile ilgili endişeleriniz başta biraz kaygılı da olsa bence olumlu yönde ilerleyecek diye düşünüyorum. Merkur’ün retro oldugunu unutmayın ve yatırımlarda hızlı kararlar vermeyin.
Güvenli değil..

Şubatın hızlıca bitmesini diliyorum mart daha rahat enerjilerde akacak fakat şubatı da boşuna yaşamıyoruz, her burca söyledigim gibi sizin için de aslında şubat bittiğinde duygusal dünyanınızın, aşk hayatınızın, çocuklarla ilgili konularınızın ve de kazançlarınız ve parayla ilgili konularınızın yeni bir sürece evrildiğini göreceksiniz.
Bence nelere ihtiyacınız olduğundan artık çok emin olacaksınız ve belki de daha cesur davranacaksınız, veya hayatınızda nelerin sizi duygusal dünyanızı ve kazançlarınızı bloke ettiğini fark edeceksiniz ve onları yeniden düzenleyeceksiniz.
Her şartta bu yeni ay hepimiz için bundan sonraki hayatımızın alacağımız kararlar ve kişiliğimizde yapacağımız güncellemelerle nasıl değişebileceğini gösterecek bize..

Hafta sonu ev aile yuva alanlarınızla ilgili konular daha çok ön plana gelebilir; evliliğiniz, işiniz, kariyeriniz arasında fazlaca harcama yapmış olabilirsiniz veya yapacak olabilirsiniz, bunlarla ilgili tekrar oturup bir düşünmek lazım ..


KOVA

Haftaya biraz geri planda kalarak, biraz içsel motivasyonunuzun düştüğünü hissederek başlıyor olabilirsiniz ama aslında bu hafta sizin için çok önemli olacak şayet kendinizi merkeze almayı başarabilirseniz size fırsat ve şansların hayallerinize dair bazı konularda olumlu gelişmelerin geldiğini göreceksiniz.
Fakat son zamanlarda olduğu gibi başkalarının dahil oldugu hayatınızla daha çok ilgilenmeyi seçerseniz daha zor geçirirsiniz.

Başkaları dediğimiz aile bireyleri olabilir, özellikle anne yoğun gözüküyor ama diğer ikili ilişkileriniz, yakın çevreniz, girişimlerinizle ilgili bağlantıda olduğunuz kişilerin hayatıyla kendi ideallerinizden daha fazla ilgilenmek durumunda bırakırsanız kendinizi yine zorlaştırmış olursunuz.

Oysa kendi hayalleriniz, idealleriniz, işiniz ve kariyerinizde, gerekse de özel hayatınızda gelişen süreç çok olumlu gidiyor bence siz bunu fark etmiyor olamazsınız fakat dış etkenler sanki bunların önünü kapatıyor, odağınızı çevresel sorunlara çeviriyor gibi.

Perşembe günü gerçekleşen yeniayla birlikte iletişim dilinize tavırlarınıza dikkat ederseniz eğer bu yeni ay sürecinde kendi iş alanlarınızda gelişecek olumlu açıları veya eşinizin işiyle ilgili ev yuva aile konuları ile ilgili gelişecek olan olumlu açıları daha çok hissedersiniz yoksa onun dışında bu yeni ay hepimiz için çok kolay bir yeni ay olmayacak fakat şöyle bir önemi var şubat bittiğinde burada edindiğimiz hayat tecrübesi bizim gerek kişiliğimizde, gerekse gelecek, ideallerimiz ,kariyerimiz, yuva kurma hayalleri de buna dahil olarak ideallerimizi gerçekleştirirken çok işimize yarayacak, yolumuzda ilerlerken kullanmamız gereken maddesel veya ruhsal tüm araçları kullanmayı öğrenmiş olacağız.
Sabrı da öğrenmiş olacağız..

Haftasonu parayla ilgili biraz endişelenebileceğimiz günler olabilir. Geçmişten gelen ödemeler surpriz yapip canımızı sıkabilir ama merak etmeyin bir çoğunuz bu seneyi aşk ve iş alanında iyi geçirecek. Zorlu dönemini bitirmek üzereyiz çoğu gitti azı kaldı, diren kova diyorum :)
BALIK

Haftaya yakın çevre komşu yakın arkadaşlar kardeşler kuzenlerle ilgili iletişiminizde romantik ve duygusal değilde daha mantıklı davranmaya çalışarak başlıyor olacaksınız bu alanlarda yaşadığınız olaylara karşı sabrımızı sınıyor gibi hissedebilirsiniz, Hazırlıklı olmadığımız ani haberlerleri karşılaşabilirsiniz fakat hafta kuşunda bunu yönetebileceğinizi de düşünüyorum bir taraftan..

Baz geçmişten gelen ödemeler veya sizden gizlenmiş olan bir takım olaylar ya da sizin farkında olduğunuz veya olmadığınız rekabet içinde olan insanlarla ilgili gündemler bir anda oluşabilir, özellikle perşembe günü gerçekleşecek yeniayla ve tabi devamında birkaç gün bu konularla daha stresli geçebilir.

Fakat herkese söyledigim gibi ben bu yeni ayın biraz kaosla gelen fırsatlar ve şanslar olduğunu da düşünüyorum belki de artık burada biriken enerjinin bir şekilde ortaya çıkması gerekiyor ve konuların açıklığa kavuşup gündemdan kalkıp gitmesi gerekiyor, o yüzden de şubatı hızla bitirmeyi ben de diliyorum fakat şubatı da çok boşu boşuna yaşamadığımızı düşünüyorum. Evet mart daha kolay geçecek ama şu an şubatta edindiğimiz tecrübeler ve buna dayalı yeni aldığımız kararlar bizi bundan sonraki süreçte rahat ettirecek diye düşünüyorum açıkçası..
Bu süreçte yakın çevre, kardeşler, kuzenler, komşularla ilgili yaşadığımız o stresli ilişkileri bundan sonra yaşamamak için hayatımızdan tamamen çıkarabiliriz veya onları koyduğumuz yeri o kadar keskinleştiririz ki bir daha bize hiçbir zararda bulunamazlar.

Şansın sizinle birlikte olduğunu görüyorum, her ne kadar stresli de geçirseniz sonuçta bunu atlatabileceğinizi bilin, buradaki gerilimden dolayı işinize, kariyerinize ve hatta bir kısmınız da belki evlilik arifesindesiniz ama bir türlü dışsal faktörlerle ilgilenmekten özel hayatınıza, kariyerinize odaklanamiyor olabilirsiniz, işte o yüzden bu stresli süreçler senenin başında hallolur rafa kalkarsa siz de diğer konularınıza daha kolay adapte olabilirsiniz.

Özellikle hafta sonu sizin daha arınmaya yönelik şeyler yapmanızı tavsiye etmek istiyorum; meditasyon ,dua, güzel müzikler, ev temizliği, beden temizliği hatta mümkünse tütsüler yapın inancınız ve zaafınız varsa ritüeller yapın

Tugba Çelik
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.059
1.458
tumblr_otox3fKZ9Y1s05s0mo1_640.png


KOÇ BURCU

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, haftanın ilk günü arkadaşlarınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Hayalleriniz ve hedefleriniz ile ilgili de kararlar alabilirsiniz. Salı günü maddi kaynaklarınızla ilgili bir sorunu çözebilirsiniz. Çarşamba günü arkadaşlarınızla aranızda bazı tartışmalar yaşanabilir. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da arkadaşlarınızdan destekler görerek bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı gün arkadaşlarınız vasıtasıyla yeni bir aşka başlayabilirsiniz. Cumartesi günü arkadaş çevrenizden bir aşk ilanı alabilirsiniz. Pazar ise maddi konularla ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için adım atabilirsiniz.BOĞA BURCU

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, haftanın ilk günü kariyerinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Otorite figürlerle iletişiminiz artabilir. Salı günü bilinçaltı konularınızla ilgili şifalanmalar yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü patronunuzla veya aile büyükleriniz ile gerilebilirsiniz. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da kariyerinizle ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Aynı gün otorite bir figürden destek görebilirsiniz. Cumartesi günü sizden yaşça büyük birinden ilişki teklifi alabilirsiniz. Pazar günü ise hayallerinizi gerçekleştirmek için motive olabilirsiniz.İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, haftanın ilk günü eğitim hayatınız veya inançlarınızla ilgili güzel kararlar alabilirsiniz. Salı günü arkadaşlarınızla ilgili sorunlarınız var ise bunları çözebilirsiniz. Çarşamba günü bazı korkularınız canlanabilir, bunlar hayata daha karamsar bakmanıza sebep olabilir. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da eğitimlerle ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Seyahat edebilirsiniz. Aynı gün hayata daha pozitif başlayabilir, önceki günlerin kötü enerjisini üstünüzden atabilirsiniz. Cumartesi günü eğitim yaşamınızla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Pazar günü ise kariyeriniz ile ilgili bir hayaliniz için adım atabilirsiniz
YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, haftanın ilk günü eşinizin veya ailenizin parası ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Beklediğiniz bir miras var ise onunla ilgili haberler alabilirsiniz. Salı günü kariyerinizle ilgili bazı krizleri çözebilirsiniz. Çarşamba günü arkadaş çevrenizde bazı sorunlar, tartışmalar yaşanabilir. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da maddi konular ile ilgili yenilikler gündeme gelebilir. Aileniz veya eşiniz maddi olarak size destek verebilir. Aynı gün maddi krizleriniz çözüme ulaşabilir. Cumartesi yine maddi konularla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Pazar günü ise hayalini kurduğunuz bir eğitim veya seyahat var ise onunla ilgili adım atabilirsiniz.ASLAN BURCU

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, haftanın ilk günü ilişkinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Partnerinizden önemli haberler alabilirsiniz. Salı günü ilişkiye olan inancınız tazelenebilir, bazı sorunları çözmeye gayret edebilirsiniz. Çarşamba günü partneriniz ile kariyeriniz arasında kalıp biraz gerilebilirsiniz. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da ilişkinizle ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Güzel giden ilişkiler evlilik kararı alabilir. İlişkiniz yok ise ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Aynı gün yine ilişkilerinizde keyif alacağınız gelişmeler yaşanabilir. Cumartesi günü partneriniz ile açıkça konuşabilir, ilişkiniz ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Pazar günü ise kariyeriniz ile ilgili hayalleriniz için maddi kaynaklar bulabilirsiniz.BAŞAK BURCU

Sevgili Başak ve Yükselen Başak, haftanın ilk günü çalışma hayatınız, günlük rutinleriniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Salı günü çalışma arkadaşlarınız ile ilgili krizleri çözebilirsiniz. Çarşamba günü uzaklardaki tanıdıklarınız ilgili bazı haberler canınızı sıkabilir. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da iş yaşamınız ile ilgili yenilikler gündeme gelebilir. Yeni bir iş imkanı doğabilir. Aynı gün günlük rutinlerinizde güzel değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni bir evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. Cumartesi günü iş arkadaşlarınızla keyifli iletişim kurabilirsiniz. Pazar günü ise evlilikle veya ilişkiyle ilgili hayalleriniz var ise bunlar için adım atabilirsiniz.
TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi, haftanın ilk günü aşk hayatınızla ilgili güzel kararlar alabilirsiniz. Evli iseniz çocuk kararı alabilirsiniz. Salı günü partneriniz sorunlarınız var ise bunları çözebilirsiniz. Çarşamba günü çocuğunuz veya sevgiliniz ile iletişiminizde krizler yaşanabilir. Sakin kalmanızda yarar var. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da aşk hayatınızda yenilikler yaşayabilirsiniz. Aşık olabilirsiniz, hayatınızda biri var ise onunla ilgili keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aynı gün ilişkilerde evlilik kararları alınabilir. Cumartesi günü çocuklarınız var ise onlarla keyifli iletişimler kurabilirsiniz. Pazar günü ise iş yaşamınızda olan bazı krizleri çözmek için adım atabilirsiniz.AKREP BURCU

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, haftanın ilk günü aileniz ve eviniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Salı günü evinizde süregelen problemleri çözebilirsiniz. Çarşamba günü partneriniz ve aileniz arasındaki gerginlikler sizi yorabilir. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da aileniz ve evinizle ilgili yenilikler ortaya çıkabilir. Taşınmanız gerekebilir. Aynı gün ailenizle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Cumartesi günü ailenizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Pazar günü ise hayal ettiğiniz bir ilişki için adım atabilirsinizYAY BURCU

Sevgili Yay ve Yükselen Yay, haftanın ilk günü iletişiminiz, kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. İletişiminiz artabilir. Salı günü kardeşleriniz veya yakın çevreniz ile olan problemlerinizi çözebilirsiniz. Çarşamba günü iş arkadaşlarınızla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da eğitimleriniz ile ilgili yenilikler ortaya çıkabilir. Yakın yerlere seyahat edebilirsiniz. Aynı gün sosyal medya aracılığıyla tanıştığınız biriyle aşk yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü iletişiminiz güzelleşebilir. Eğitiminiz ile ilgili güzel kararlar alabilirsiniz. Pazar ise evinizdeki sorumluluklarınız değişebilir
OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, haftanın ilk günü maddi kaynaklarınız ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Salı günü öz güveninizin arttığı olaylar yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü sevgiliniz veya var ise çocuğunuz ile iletişiminizde gerginlikler ortaya çıkabilir. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da geliriniz ile ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni gelir kaynaklarınız ortaya çıkabilir. Aynı gün elinize ekstra para geçebilir. Cumartesi günü yine maddi konularla ilgili haberler alabilirsiniz. Pazar günü ise çocuğunuzun eğitimi ile ilgili yenilikler yapmak isteyebilirsiniz.
KOVA BURCU

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, haftanın ilk günü kendinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Hayatınızın gidişatı ile ilgili düşünebilirsiniz. Salı günü ise yakın çevrenizle ilgili sorunları çözebilirsiniz. Çarşamba günü ailenizle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da kendinizle ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Hayatınızda yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirebilirsiniz. Aynı gün yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Cumartesi günü kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. İlişkinizde iletişiminiz güzelleşebilir. Pazar günü ise ailenizle ilgili hayalleriniz için adım atabilirsinizBALIK BURCU

Sevgili Balık ve Yükselen Balık, haftanın ilk günü bilinçaltı, korkularınız ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Bunları başkalarına anlatma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Salı günü iç dünyanızla ilgili terapiler almaya başlayabilirsiniz. Çarşamba günü kardeşleriniz ile iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da kontrol edemediğiniz konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bilinçaltı konularınızla ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Aynı gün beklemediğiniz bir yerlerden destek görebilirsiniz. Cumartesi günü korkularınız ile ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Pazar günü ise kendinizle ilgili hayallerinize ulaşmak için adım atabilirsiniz.
Tuğba Karadayı
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.059
1.458
tumblr_otox3fKZ9Y1s05s0mo3_1280.pngHaftalık burç yorumlarını yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Koç:Haftanın ilk günlerinde kariyer hayatlarınızda yeni kararlar alabilir, parasal konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.Hayal ettiğiniz şeylerin gerçekleşmesi adına bu hafta sizi yeni kararlar bekliyor.. Hafta ortasından itibaren bayan arkadaşlarınızdan yana hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız arasında dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz.

Boğa:Bu hafta aniden ortaya çıkacak seyahatler söz konusu olabilir. Eğitim hayatlarınızda sizi sevindirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.. Hafta ortasından itibaren patron veya amirleriniz ile sorunlar yaşayabilir, yaşadığınız hayal kırıklığı hissiyatıyla işten ayrılma gibi konular ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Özgürlüğü fazla abartıp partnerinizle sorunlar yaşamamanız adına dikkatli hareket etmelisiniz.

İkizler:Bu hafta miras, tazminat ya da ortak kazançlarınızda bir beklentiniz varsa bunlar adına güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren seyahat ve eğitim konularınız da beklenmedik sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.. Duygusal olarak iletişim bazlı yararlanmalara çok açıksınız. Yeni ay enerjisi ile kariyerinizde şanslı başlangıçlara, yeni kararlara açık olmanız gereken bir hafta olacaktır.

Yengeç :Haftanın ilk günleri sorunlu ilişkileri şifalandırmak, güzel giden birlikteliklerde gelecek adına konuşmaların yapıldığı güzel bir süreç olacaktır. Hafta ortasından itibaren Parasal olarak beklentileriniz de hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Beklenmedik ödemeler çıkabilir.

Aslan:Uzun süredir devam eden bir sağlık sorununuz ile alakalı şifa bulacağınız bir hafta olabilir. Kariyer hayatlarınızda bayan amirlerinizden destek görebilir, beklediğiniz terfi ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eşleriniz ve ortaklarınız ile iletişim bazlı sorunlara, yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Bu konularda öfke patlamaları yaşayıp, birikmiş sorunlarınızı gün yüzüne çıkarabilirsiniz.

Başak:Bu hafta romantik ve duygusal zamanlar geçirebilirsiniz. Toparlanması gereken ilişkilerinizde sizde gerekli fedakarlığı yapıp ilişkinizi yola koyabilirsiniz. Sağlığınız içinde dikkatli olmanızda fayda var.

Terazi:Aile ortamında sorunlarınız var ise bunlarla alakalı adımlar atabilirsiniz. Ev değişikliği yada evinizde değişiklik yapmak adına kararlar alabilirsiniz. Partnerleriniz ile ilişkiniz hafta ortasında itibaren biraz karışabilir. Egosal problemler nedeniyle sorunlar yaşayabilirsiniz.

Akrep:Yakın çevreniz ve kardeşlerinizden destek göreceğiniz, güzel gelişmeler yaşayacağınız bir hafta olabilir. Aile büyükleriniz ile alakalı sorunlar nedeniyle keyfiniz kaçabilir. Endişe bazlı problemlere ve sorumluluklarınızı abartmaya yatkın bir haftadasınız.

Yay:parasal anlamda beklentileriniz adına güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır alamadığınız bir alacağınız varsa bu konu ile alakalı gelişmeler gündeminizi oluşturabilir. Hafta ortasından itibaren kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile alakalı alınganlık yapmaya ve tartışmalara açık bir süreçtesiniz.

Oğlak:Kendinize odaklanıp, sağlığınız ile ilgili konularda adımlar atabilirsiniz. Parasal konuları fazla takıntı yapıp, yatırımlarınız ile alakalı endişelere kapılıp yanlış kararlar alabilirsiniz. Ani kararlar almamanız gereken bir hafta..

Kova:Meditasyon yapıp, dua etmeniz beklentileriniz ile alakalı mesajlar almanız için çok güzel bir hafta. Geçmiş ilişkilerinizden geri dönüşler alabilirsiniz. Kariyeriniz ile özel hayatınız arasında gel gitler yaşamaya, egolarınız ile duygularınız arasında denge kurmakta zorlamaya açık bir süreçtesiniz.

Balık:Bu hafta ruhsal olarak toparlanıp, arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. İlişkilerinizde kıskançlık nedeniyle sorunlar ortaya çıkabilir. Yeni ay enerjisi ile gerçekler gün yüzüne çıkabilir,kadersel bitişler yaşanabilir. Değişime direnmemeniz gereken bir süreç.Kaynak: Lütfiye Sanal Cömert / mirastroloji

 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.059
1.458
e08e6919d65a06351784905af9e4b77e.jpg

KOÇ BURÇLARI
8-14 ŞUBAT HAFTASI
TAROT KART AÇILIMI
🐑 Bu hafta ikilemde kaldığınız sorun için artık kesin karar vereceksiniz . Çevrenizdekilere kendinizi böylece daha kolay gösterecek ve kabul ettireceksiniz . Mutluluk veren Bu haftayı iyi değerlendirin.
🧚 MELEKLERİN SİZE MESAJI: Yaşamındaki yüklerden, İhtiyacın olmayan her şeyden kurtulduğunda, yenilikler ve güzellikler gelecek...BOĞA BURCU
8-14 ŞUBAT HAFTASI
TAROT KART AÇILIMI
🐂 Bu hafta bazı gerçekleri,sırları, gizli, saklı ve gizemli olayları durumları duyabilirsiniz.Büyük bir felaketle karşılaştığınızı zannedebilirsiniz ama felaket ya da başarısızlık dediğimiz şeylerin aslında sizi yeni bir yöne doğru götüreceğini ve bunun kurtuluşunuz olduğunu göreceksiniz . Kimsenin etkisi altında kalmadan kendi kişiliğiniz ve düşünceleriniz doğrultusunda karar verin.Belki bir süre içe dönmeniz daha iyi olacaktır .

🧚 MELEKLERİN SANA MESAJI: Karanlığı bırak. Düşüncelerinle, konuşmalarinla ışığını yarat. Kabusunu değil.


İKİZLER BURCU
8-14 ŞUBAT HAFTASI
TAROT KART AÇILIMI
👯 Ne zamandır planladığınız projeler için bu hafta bir açılım ve Atılım haftası olabilir.İsteklerinizi gerçekleştirmek için zamanınızı iyi ayarlayıp sabırla olayların gelişmesini takip edin. Vermiş olduğunuz emeklerin meyvelerini toplayıp ve bunun tadını çıkaracaksınız.

🧚 MELEKLERİN SİZE MESAJI: Bil ki kendini sevgi ile ifade ettiğinde karşındakinin yüreğinde sevginin pembe gülleri açar.YENGEÇ BURCU
8-14 ŞUBAT HAFTASI
TAROT KART AÇILIMI
🦀 Bu hafta İsteklerinizi gerçekleştirebilmeniz için önünüzde çok güzel fırsatlar var . Bu fırsatları değerlendirebilmek için gözünüzü dört açmalı ve dikkatli olmalısınız.Karşınıza çıkan büyük fırsatları görün. Doğru yolda ilerliyorsunuz sonunda başarıya kavuşacaksınız.

🧚 MELEKLERİN SİZE MESAJI: Merak etme yolunda uçarak gidiyorsun. Sanki bir küheylanın kanatlarında Uçar gibi...

ASLAN BURCU
8-14 HAFTASI
TAROT KART AÇILIMI
🐅 Bu hafta bazı bitişler yaşayabilirsiniz ya da yaşadınız .Her bitiş yeni bir başlangıçtır.Umutsuz olmak yerine olaylara farklı açıdan bakmayı öğrenin.İç dünyanızda kopan fırtınalar dinginleşiyor. Sabırlı ol hak ettiğin her şeyin karşılığını almaya başlayacaksın. Cömertliğin ve yardımseverliğinin karşılığını alacaksin Senin için çok güzel bir dönem başlıyor...

🧚 MELEKLERİN SANA MESAJI: Hayatın sunduklarını sevgiyle kabul et. Sen aldıkça, evren sana daha çok verecek..

BAŞAK BURCU
8-14 ŞUBAT HAFTASI
TAROT KART AÇILIMI
🌾 Bu hafta yeteneklerinizi kanıtlamak zorundasınız ,bunu biliyorsunuz. Pratik zekanız ve olumlu enerjiniz ile bunu yapacaksınız. Olayların üzerine gitmek zorundasınız. Bugüne kadar aşamadığınız yolu aşmaya çalışın ve korkmayın.Bu güçlü ve kararlı tutumunuz sizi isteklerinize kavuşturacaktır.

🧚 MELEKLERİN SİZE MESAJI: Artık zirvedesin her şey geride kaldı hak ettiğin pırıl pırıl zirvenin tadını çıkar. BAŞARDIN...TERAZİ BURCU
8-14 ŞUBAT HAFTASI
TAROT KART AÇILIMI
⚖️ Haftaya alışılmış hayattan kurtulup yepyeni bir hayata yelken açmak isteye bilirsiniz. Bu istekleriniz için savaştığınız mücadelenizi tamamladınız.Artık isteklerinizin olmasını bekliyorsunuz. Fırsatları kaçırmamak için dört gözle etrafınıza bakmanız gerekiyor tembelliği bırakmalısınız.

🧚 MELEKLERİN SİZE MESAJI: bil ki gelecek olan yenilikler herkesin hayrına olacak değişimi kucakla...

AKREP BURCU
8-14 ŞUBAT HAFTASI
TAROT KART AÇILIMI
🦂 Karar verdiğiniz bir olaya yada hedefinize sevgi ile yaklaşın. Kafandaki soru işaretlerini, korkularınızı bir kenara bırakın. İçinizden geldiği gibi Evet demekten kaçınmayın. İsteklerinize tutku ve sevinçle yönelin. Sonra da güçlü ve yenilmez olduğunuza inanın.

🧚 MELEKLERİN SİZE MESAJI: sınırsız gücünü ne aradığın tüm cevapları araştır...

YAY BURCU
8-14 ŞUBAT HAFTASI
TAROT KART AÇILIMI
🏹 Haftaya hayalleriniz suya düşmüş ve derinden yara almış olarak başlaya bilirsiniz.Geride bıraktığınız şeylere çok önem verseniz bile artık kendi yolunuzda yürümeniz gerektiğinin farkına varmalısınız. Şu anda duygularınız buruk,katı ve içiniz nefret dolu olabilirsiniz.Bu yolda sizin için tehlikeli olabilecek bazı zor şartlarla karşılaşacaksınız . Bunun içinde zekanızı sağduyunuzu mücadeleci yanınızı kullanmak zorunda kalacaksınız.

🧚 MELEKLERİN SİZE MESAJI: Düşüncelerinle duygularınla ışığın dünyasını yarat ,sonra o dünyada yaşaman an meselesi.IŞIĞINI YARAT.
OĞLAK BURCU
8-14 HAFTASI
TAROT KART AÇILIMI
📍Ümitlendiğiniz bazı olayların sizi hayal kırıklığına uğratacağını ve üzüleceğinizi bilmelisiniz. Biraz gözyaşı dökebilirsiniz.Size destek verecek insanları geri çevirmeyin ve onların sevgisine güvenin.Hayatınız sizin istekleriniz dahilinde gelişebilir, üzüntü duyduğunuz olayların gerçekleşti ortamı terketmek sizin elinizde.

🧚 MELEKLERİN SİZE MESAJI: Kaynağa bağlandığında, içindeki güç dünyanın aydınlatacak...
KOVA BURCU
8-14 ŞUBAT HAFTASI
TAROT KART AÇILIMI
♒ Bir düşmanlık ya da entrika ile karşı karşıyasınız.Yanılmamak için dört gözle etrafınıza bakmalısınız. Doğruluğundan emin olmadığınız şeylerden uzak durun. Fikirlerinizi gerçekleştirmek için şu an doğru zaman değil.Enerjiniz boşa gidecektir.Biraz ara verin dinlenin.

🧚MELEKLERİN SİZE MESAJI: Geçmişinle barış,onun şifalandır. Şu anda yaşadıklarının kökeni geçmişinde yatıyor...BALIK BURCU
8-14 HAFTASI
TAROT KART AÇILIMI
🐟 Çok sevineceğiniz bir haftaya gireceksiniz.Duygularınızı ciddiye alın. Uzun zamandır isteyip de gerçekleştiremediğiniz bir şeyi gerçekleştirecek.Bu yolda cesaretle atın adımlarınızı sonuç mutlaka başarı olacaktır. Duygularınıza ve içinizin sesine kulak verin onlara güvenin. Bu şanslı zamanın tadını çıkaracaksınız.

🧚 MELEKLERİN SİZE MESAJI: İçindeki bilgeyi dinle.O bilgelik sende var.Senin sessiz ve bilge olan parçan doğru yolu biliyor...
Kaynak: Işık Rehberi
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.059
1.458
tumblr_otox3fKZ9Y1s05s0mo4_500.png

♈ KOÇ: haftaya iş ve kariyer odaklı basliyorsunuz. Işleri toparlamam ve planlamak adına ilk iki gün gayet uygun. Hafta ortası sosyal çevre, arkadaşlık, gruplar, gelecek hedefleri ve işten gelen kazançları anlatan evinizde yeniay olacak. Yeni bir çevreye girebilirsiniz. Bir ekip sorumluluğu alabilir ve gelecek hedeflerinizi revize edebilirsiniz. Cuma ve hafta sonu ise izole ve içe dönük etkiler söz konusu. Akışta kalın.♉ BOĞA: haftaya yabancılar, eğitim, yolculuklar, hukuk, dış ticaret vb konularla sorumluluk sahibi olarak başlıyorsunuz. Bu konularda hafta başı destekli olacaksiniz. Hafta ortası iş, kariyer ve toplumsal statü alanınızda yeniay olacak. Yeni iş teklifleri alabilir yeni bir projeye dahil olabilirsiniz. Yine de bunun için acele etmemeli merkur retrosu bitimini beklemelisiniz. Is konularinda yoneticilerinizle iliskilerinize dikkat etmelisiniz. Hafta sonu arkadaşlık ve sosyal çevre destekleri sizinle olacak♊ IKİZLER: haftaya krediler, ödemeler, borçlar, vergi ve sigorta vb konularla ciddiyetli basliyorsunuz. Unuttugunuz bir ödeme canınızı sıkabilir. Hafta ortası 9.evinizde yeniay olacak. Bu yeniay sizi tam destekleyecek. Yabancılar, yurtdışı, yolculuklar, yayıncılık, eğitim, hukuk vb konularda yeni iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Yine de yeni bir şeye başlamak için merkur retrosunun bitmesini beklemelisiniz. Cuma ve hafta sonu iş ve kariyer de işleri akışına bırakmak gerekecek.♋ YENGEÇ: haftaya ikili ilişkiler ve iş ortakliklariyla gerçekçi bir modda başlıyorsunuz. Hafta ortası krediler, ortak kazançlar, ödemeler, miras vb konulari anlatan 8.evinizde yeniay olacak. Tüm bu konularsa yeni baslangiclariniz olabilir. Kredi çekmek vb durumlar için merkür retro bitimini beklemelisiniz. Cuma ve hafta sonu rutin dışına çıkmak ve akışta kalmak için yumuşak etkiler var.♌ ASLAN: haftaya iş ve sağlık odaklı başlıyorsunuz. Günlük rutin işleri toparlamak ve toplantıları planlamak adına uygun bir iki gün. Hafta ortası ikili ilişkiler ve ortaklik konularında yeni gelişmeleriniz var. Yeni bir ilişki ve ortaklığa başlamak için yine de ay sonunu beklemek daha iyi olacaktır. Cuma ve hafta sonu maddi konular ve ortak kazançlar dikkat çekiyor.♍ BAŞAK: haftaya aşk, çocuklar, hobiler ve yatırımlar vb konularda gayet gerçekçi ve ciddiyetli basliyorsunuz. Hafta ortası iş ve sağlık alaninizda yeniay olacak. Bu senenin en çok çalışacak burcu siz olacaksınız. Yeni iş durumları terfi, zam vb gelişmeler olabilir. Yeni.bir işe girmek için yine de ay sonunu beklemelisiniz. Cuma ve hafta sonu ikili ilişkiler ve varsa iş ortaklıkları dikkat çekiyor.
♎ TERAZİ: haftaya ev, aile ve ebeveynlerle ilgili konularda yapmanız gereken işlerle basliyorsunuz. Hafta ortası aşk, çocuklar, hobiler, yatırımlar vb konuları anlatan evinizde yeniay olacak. Çocuk yapma kararı alabilir, yeni bir aşka başlayabilir, yeni bir hobiye başlanabilir ve yeni bir yatırım kararı alabilirsiniz. Yine de tüm bunlar için ay sonunu bekleyin derim. Cuma ve hafta sonu iş ve sağlık önem kazanıyor.
♏ AKREP: haftaya yakın çevre, kardeşlerle iletişim yoğun başlıyorsunuz. Eğitim ve seyahatlerde dikkat çekiyor. Hafta ortası ev, aile ve ebeveynler alaninizda sorumluluk almanız gereken bir yeniay olacak. Ev alim satımı olabilir, taşınma, tadilat vb etkiler söz konusu. Ebeveynlerinizin sorumlulugunu da almanız gerekebilir. Evlilik vb gelişmeler de yaşanabilir. Hafta sonu aşk, çocuklar ve hobiler alanınız öne çıkıyor olacak.♐ YAY: haftaya maddi konularda gerçekçi bir modda başlıyorsunuz. Hafta ortası yakın çevre, kardeşler, eğitim ve yolculuklarla ilgili yeni olusumlar başlıyor. Taşınma, yer değiştirme, yeni bir eğitime başlamak, seyahate çıkmak gibi etkiler söz konusu. Yine de karar vermekte acele etmemeli ay sonunu beklemelisiniz. Cuma ve hafta sonu evinizde ve ailenizde akışta kalmanız gereken yumuşak ve naif etkiler söz konusu.♑ OĞLAK: haftaya bireysel konularla gayet ciddi ve otoriter bir şekilde basliyorsunuz. Hafta ortası maddi alanda yeni fırsatlar yakalayabileceginiz bir yeni ay doğuyor. Yeni kazançlar elde edebilir, yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Yine de yeni bir şeye başlamak için ay sonunu bekleyin derim. Cuma ve hafta sonu kardeşler ve yakın çevrenizle kısa seyahatler gundeminizde olabilir.♒ KOVA: haftaya modunuz düşük ve depresif başlıyorsunuz. Hafta ortası burcunuzda olacak yeniay ile enerjiniz yükseliyor. Hem bireysel konularda hem de ikili ilişkiler adina da yeni gelişmeler olabilir. Yine de yeni bir karar vermeden önce ay sonunu beklemek daha iyi olacaktır. Cuma ve hafta sonu maddi konular öne çıkıyor. Harcamalar da dikkatli olun.
♓ BALIK: haftaya sosyal çevre etkileriyle hareketli basliyorsunuz. Organizasyon vb işler size kalabilir. Hafta ortası 12.evinizde olacak yeniay ile sizden gizlenen her şey karşınıza çıkabilir. Gizli düşmanlarınızla ve arkadan çevrilen şeylerle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Gizli bir iliskiye başlayabilirsiniz. Tüm bu konularda dikkat olmalısınız. Bu ay hayatinizda kontrol dışı durumlar olabilir. Cuma ve hafta sonu Ay burcunuza geçince rahatliyorsunuz. Kendinizi daha iyi hissedecek ve ifade edeceksiniz.Nafiye Mutlu
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.059
1.458
tumblr_otox3fKZ9Y1s05s0mo6_640.png

Koç
Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar.
Bu hafta özellikle maddi konularda enteresan fırsatları içeren olaylar yaşamanız mümkün. Yeniay ında etkisiyle kendinizi birçok konuda yenilenmiş hissederken diğer yandan sosyal hayatınızı, dernekleri, organizasyonları, kalabalık mekanları ve kariyerden gelen parayı anlatan konularda seçim yapmak durumunda kalabilirsiniz. Ayrıca hafta ortasına dikkat edin, sinirlerinize hakim olun.

Boğa
Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar.
Özellikle kariyer ve konumunuzla ilgili olarak kendinizi yeniayın da etkisiyle hareketlenme içinde bulabilirsiniz. Bu anlamda önünüze doğru bakmanız ve neyin daha kalıcı sağlam olabileceği konusunda doğru kararlar vermeniz gerekebilir. O nedenle aynı zamanda gerilimli bir süreçten geçtiğiniz için soğuk kanlılığınızı ve akılcı olmayı bu hafta önde tutmanız gerekecek.

İkizler
Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar.
Bu hafta işlerinizi olabildiğince toparlayabileceğiniz günler yaşayacaksınız gibi duruyor. O nedenle özellikle eğitim, reklam, pazarlama alanlarında yaşayacağınız yeniay size çok daha olumlu seçenekler getirebilir. Bu anlamda önünüzü iyi görmeniz ve doğru seçimler yapmanız gerekebilir. Yurtdışı ile ilgili bir beklentiniz varsa bu hafta planlamaya başlayabilirsiniz.

Yengeç
Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar.
Eşinizin parası, miraslar, nafaka, cinsellik, ameliyatlar ve resmi işler gibi konularda olumlu denilebilecek değişimler, başlangıçlar söz konusu olabilir. Bu ve buna benzer konularda önünüzde fırsatlar ve seçenekler çoğalabilir. Bu hafta dikkatiniz daha çok bu konulara yoğunlaşmışken diğer yandan sosyal alanda da daha olumlu işler peşinde koştururken kendinizi bulmanız olası.

Aslan
Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar.
Bu hafta özellikle evliliğinizde, ortaklığınızda yani uzun süreli ilişkinizde kendinizi başlangıçların içinde bulabilirsiniz. Bu sizin kontrolünüzde de olsa, olmasa da size iyi geleceğini söylememiz mümkün. İş, güç para konularında ise önemli büyük gelişmeler içinde kendinizi belki bulmasanız bile çok daha olumlu gelişmeler artık bu alanda sizi motive edebilir.

Başak
Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar.
Bu hafta kendinizi özellikle sağlığınız ve gündelik hayatınız konusunda artık yürümeyen işleri bırakıp yürüyen konulara odaklanmak için hazır hissedebilirsiniz iş arkadaşlarınız veya akademik konular, yurtdışı konularında çok daha ümitli olmanıza neden olacak gelişmeler sizi takip edebilir. Özellikle bu hafta ortası sinirlerinize hâkim olun.

Terazi
Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar.
Bu hafta yaşayacağınız yeniay sizin ilişkiler aşk gibi konularda yeniden başlangıçları düşünüp hareket almanıza neden olacakmış gibi görünmekte. Kendini çok daha olumlu hissedeceğiniz bir haftadan geçeceksiniz. Uzun süredir devlet kapısında bekleyen ve çözülememiş işleriniz varsa artık yavaş yavaş çözülebileceğini görmeye başlayabilirsiniz

Akrep
Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar.
Gayrimenkul, korunma, kök aile, ebeveynler, örf, adet ve kişisel bağlılıkları anlatan konularda artık “tamam buraya kadar dediğiniz bir süreç yaşamanız olası. Bu anlamda kendinizi çok daha güçlü ve doğru kararlar almanın arifesinde görebilirsiniz. Ama ne olursa olsun kendinizi kullandırtmayın ve en yakınınız bile olsa sizin üzerinizden artık bir şeyleri götürmelerine müsaade etmemenizde fayda var.

Yay
Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar.
Kardeşleriniz, yakın arkadaşlarınızı, kısa yolculuklarınızı, kısa vadeli planları ve iletişimi, yazmayı anlatan konularda oldukça yoğun bir hafta içinde kendinizi bulabilirsiniz ve bu anlamda yeniay sizi yeni durum ve koşullar içine hazırlıyor olabilir. O nedenle yeniayın etkisiyle değişimi kabul edip kendinizi ve çıkarlarınızı da koruyarak doğru adımlar atmaya bakın. Koşullarınız ne olursa olsun hayat sizin hayatınız ve yeni başlangıçları hak ediyorsunuz.

Oğlak
Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar.
Maddi konularda oldukça uzun süredir kendinizi mücadele içinde hissediyor olabilirsiniz. Ve fakat bu hafta kendinizi özellikle bu ve buna benzer konularda yeni adımlar atmaya hazır görebilirsiniz. Her ne kadar sizler emin olmadan adım atmamaya gayret etseniz de bu hafta duygularınızla hareket etmek gibi bir durum içinde kalabilirsiniz. Dikkatli olun.

Kova
Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar.
Artık ne isteyip istemediğinize karar vereceğiniz bir dönem içinden geçeceksiniz. Bu hafta sizi bu anlamda yeniayın da etkisiyle çok daha güçlü görmemiz mümkün ama kararlarınızda dikkatli olmanız ve kesinlikle akılla verilmiş kararlar içinde kendinizi yönlendirmeniz gerekecek. O nedenle bu hafta fazla öfke veya sevinç içinde kararlar almayın. Daha dingin olun.

Balık
Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar.
Bu hafta bilinç altını, hayalleri, ruhsal ihtiyaçları, korkuları, psişik gücünüzü, paranormal olayları, sizin farkında olduğunuz veya olmadığınız gizli yanınızı anlatan konularda artık bu yeniayında etkisiyle kendinizi toparlayıp daha gerçekçi adımlar atabileceksiniz. O nedenle kendinizi yeniliklere hazır hissedeceğiniz bir haftadan geçiyor olabilirsiniz. Akılcıl olmaya gayret edin.
MURAT İPEK
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.059
1.458
tumblr_otox3fKZ9Y1s05s0mo5_1280.pngKoç & Yükselen Koç: Koç burcu için hafta kariyer, iş ve kendinizi ön plana koyma konuları ön planda başlayacak, bu etki Salı gününde de devam edecek ve kariyeriniz ile ilgili bazı konular yoğun ilginizi isteyecek. Çarşamba günü itibari ile sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ile ilgili konular ve onlardan destek almanız gereken durumlar söz konusu olacak ve Perşembe akşamında da bu alanda bir yeni ay gerçekleşecek, bu yeni ay ile hayallerinize odaklanmak, arkadaş çevrenizle ilgili bir yenilenme ve yeni kararlar söz konusu olabilecek. Haftasonunda ise daha yalnız kalmak isteyeceğiniz içe döneceğiniz günler olacak.

Boğa & Yükselen Boğa: Haftaya çalışma modunuz yüksek, uzaklardan gelecek haberler, eğitimler, uzak akrabalarla ilgili konular ve internet üzerinden yapılan işler ön planda başlıyorsunuz. Çarşamba günü ise Kova burcu etkisi ile kariyeriniz, kendinizi ön plana koymak, sosyal statünüz ve evliliğiniz ile ilgili konular ön plana geliyor. Bu alanda Perşembe akşamında bir de yeni ay yaşayacaksınz, yeni başlangıçlar yaşamaya aday bir yeni ay olsa da eski konuları çözmek ve anlamak öncelik olacak nedeni de geri hareket etmekte olan Merkür. #haftalık burç yorumları

Perşembe ve Cuma gününde kariyeriniz ile ilgili önemli gelişmeler gündeme geliyor. Görüşmeler, toplantılar ve kendinizi ön plana koyabileceğiniz durumlar aktif olacak. Haftasonunda ise daha içe dönük olacağız ve arkadaşlarınız ile haberleşmek için iyi etkiler devrede olacak. Pazar günü de sevgililer veya sevgi günü, umarım kalbiniz sevgi ile dolar ve sevgi tüm dünyayı sarar.


İkizler & Yükselen İkizler: Haftaya ortak para konuları, yatırımlarla ilgili konular ve bankalar konuları ön planda başlıyorsunuz. Çarşamba gününde Ay Kova burcuna geçecek ve sizin için uzaklar, hukuksal konular, seyahatler, inançlarınız ve uzaklarla ilgili konular ön plana çıkacak. Yine internet üzerinden yapılan işler ve tanıtımlar da gündemde olabilecek. Perşembe günü Kova burcunda bir yeni ay yaşayacağız ve bu yeni ay sizin bu konularda başlangıçları anlatabilecek ve bazı eski konuları da gündemde getirebilecek. Merkür gerilemesinden en yoğun etkilenen burç olarak eski konuları kapatmak ve yeniye hazırlanmak için iyi olurken yeni adımlarınızı henüz atmamanızı öneririm… #haftalık burç yorumları

Perşembe ve Cuma gününde Kova burcu etkisi ile uzaklar, yurtdışı ile ilgili konular, eğitimler ve yayıncılık ile ilgili konular ön plana geliyor olacak. Haftasonunda Balık burcu etkisi ile kendinizi daha duygusal hissedebilir, hayatınızdaki önemli bazı olayları gözden geçirebilirsiniz… Pazar günü 14 Şubat gökyüzünde kalbinizi sevgiye açmak için iyi etkiler var…

Yengeç & Yükselen Yengeç: Haftaya Oğlak burcu etkisi ile çalışma üretme ve birşeyler için emek vermeye odaklı başlıyorsunuz. Odağınızda ikili ilişkiler, evlilik ve ortak iş yaptığınız kişilerle ilgili konular olacak. Çarşamba gününde Kova burcu etkisi başlayacak ki Perşembe akşamında da burada bir yeni ay yaşayacağız. Bu yebi ay ortak para, bankalar ve yatırımlar konuları gündeminize getirecek, aslında yeni aylar yeni başlangıçlar getirir ama bu yeni ay zamanında geri giden Merkür daha çok eski ve çözülmesi gereken bazı konuların gündemde gelmesini sağlayacak. Pazar günü ise daha içe dönük olacağız ve sakinlik, huzur arayışımız ön planda olacak, uzaklardan gelecek haberler sizi mutlu edebilir.

Aslan & Yükselen Aslan: Haftaya Oğlak burcu etkisi bizi çalışma üretme ve birşeyler için emek vermeye odaklayacak. Haftanın ilk 2 gününde sizin çalışma, üretme, evin düzeni konuları ön plana geleceğinden bu konularda tempo yoğun olacak. Çarşamba günü Kova burcu etkisi devreye giriyor ve Perşembe günü Kova burcunda bir de yeni ay gerçekleşiyor; ikili ilişkiler, ortak yapılan işler alanında olacak bu yeni ay yeni başlangıçlar için değil ama eski sorunları çözmek için iyi olacak. Haftasonunda ise daha içe dönük olacaksınız ve parasal konular aklınızda olacak… Tabii pazar gününün sevgiler günü olduğunu da unutmamak lazımki gökyüzünde de harika bir konumlama var, sevdiğiniz varsa değerini bilin, şükredin ve küçük şeyleri dert etmeyin, yoksa da kalpten dilekler yapmak için harika etkiler devrede olacak…


Başak & Yükselen Başak: Haftaya Oğlak burcu etkisi ile çalışma üretme ve birşeyler için emek vermeye modunda başlıyoruz. Sizin için bu etki çocuklarla ilgili konuları, aşk konularını ve proje bazında, hobi gibi yapılan işler konularını ön plana getirecek. Çarşamba günü Kova burcu etkisi devreye giriyor ve iş, çalışma, üretme modunuz ön planda çıkıyor.

Perşembe akşamında ise Kova burcunda bir yeni ay yaşıyoruz ve aslında kendimizi yeni başlangıçlara açmadan önce bitmesi gereken şeylere odaklanıyoruz. Haftasonunda ise daha içe dönük ve duygusal olacağız ve ikili ilişkiler konuları sizin için ön planda olacak… Sevgililer günü olduğunu düşünürsek aklı ilişkilerle yoğun olacak burçlardan biri siz olacaksınız. Gökyüzünde ilahi aşkı anlatan etkiler var ve sizin de ikili ilşkiler alanınızda, gerçek ve saf aşkı bulacak olabilir misiniz? Bence olabilir…

Terazi & Yükselen Terazi: Haftaya Oğlak burcu etkisi ile başlıyoruz ve bu bizi çalışma üretme ve bir şeyler için emek vermeye odaklıyor. Çarşamba gününde Kova burcu etkisi devreye giriyor ve aşk, çocuklar, proje bazında yapılan ve hobi gibi yapılan işler ön planda olacak.

Perşembe akşamında ise Kova burcunda bir yeni ay yaşıyoruz ve aslında kendimizi yeni başlangıçlara açmadan önce bitmesi gereken şeylere odaklanıyoruz. Sizin için gündemde olan ise hem aşk hem çocuklar hem de bazı iş konuları olacak, eski bazı şeyleri bırakmadan yeniye başlayamayacağınızı anlayabilirsiniz… Pazar günü ise evde işler yoğun olabilir, gökyüzünde ise ilahi aşk ve sevgi için harika etkiler var, sevgililer günü olduğunu düşünürsek kalbiniz sevgi ile dolsun inşallah…

Akrep & Yükselen Akrep: Haftaya Oğlak burcu etkisi ile başlıyoruz ve bizi çalışma üretme ve birşeyler için emek vermeye odaklıyor. Bu etki haftanın ilk 2 gününde sizin için iletişim, kardeşler ve yakın akrabalarla ilgili konuları gündeme getiriyor ve önemli bir evrağa imza atma konuları gündemde olacak. Çarşamba gününde Kova burcu etkisi ile aileniz ile ilgili konular ve eviniz ile ilgili bazı konular ön plana geliyor..

Perşembe akşamında ise Kova burcunda bir yeni ay yaşıyoruz ve aslında kendimizi yeni başlangıçlara açmadan önce bitmesi gereken şeylere odaklanıyoruz, sizin için ise eviniz ve aileniz ile ilgili bazı eski konular gündeme gelebilir ve çözüm istyebilir. Haftasonunda ise aşk hayatınız ve çocuklarınız ile ilgili konular ön planda olacak, sevgililer günü olduğunu ve gökyüzünde de ilahi aşk için güzel etkiler olduğunu düşünürsek harika bir gün olabilir…

Yay & Yükselen Yay: Haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz ve bizi çalışma, üretme ve birşeyler için emek vermeye odaklıyor, Yaylar için parasal konular son derece ön planda olacak haftanın ilk 2 gününde. Çarşamba gününde Kova burcu etkisi devreye giriyor ve sizin için iletişim, kardeşler ve yakın akrabalarla ilgili konular ön plana çıkarken aynı zamanda önemli bir evrağa imza atma konuları gündemde olabilecek.

Perşembe akşamında ise Kova burcunda bir yeni ay yaşıyoruz ve aslında kendimizi yeni başlangıçlara açmadan önce bitmesi gereken şeylere odaklanıyoruz, geri giden Merkür’ü düşünürsek eskiden süregelen bir konu için imza ise atın ama yepyeni bir konu ise iyi düşünün ve araştırın. Haftasonunda ise evinizde olmak ve aileniz ile ilgili konularla ilgilenmek söz konusu, sevgililer günü olduğunu ve gökyüzünde de ilahi aşk için güzel etkiler olduğunu düşünürsek harika bir gün olabilir

Oğlak & Yükselen Oğlak: Haftaya Ay burcunuzda başlıyoruz ve bizi çalışma, üretme ve birşeyler için emek vermeye odaklıyor, sizin için kendinize, görünümünüze, işlerinize vakit ayırmak için iyi günler olacak haftanın ilk 2 günü.. Çarşamba gününde Kova burcu etkisi devreye giriyor ve parasal konuları gündeminize getiriyor, bazı haberler ve konuşmalar bu konularda yaşanabilir. #haftalık burç yorumları

Perşembe akşamında ise Kova burcunda bir yeni ay yaşıyoruz ve aslında kendimizi yeni başlangıçlara açmadan önce bitmesi gereken şeylere odaklanıyoruz, parasal konular sizin için gündemde… Haftasonunda ise iletişim yoğun olabilir bol telefon ve yazışma trafiğiniz olabilir, sevgililer günü olduğunu ve gökyüzünde de ilahi aşk için güzel etkiler olduğunu düşünürsek harika bir gün olabilir.

Kova & Yükselen Kova: Haftaya Oğlak burcu etkisi ile başlıyoruz ve bu etki bizi çalışma, üretme ve birşeyler için emek vermeye odaklıyor. Sizin için daha içsel bir süreç olacak ve kendi halinizde çalışma modunda başlayabileceksiniz haftaya. Çarşamba gününde Kova burcu etkisi devreye giriyor ve enerjiniz yükseliyor, kendinize odaklanmak ve işlerinizi halletmek için en güzel günler olacak. #haftalık burç yorumları

Perşembe akşamında ise burcunuzda bir yeni ay yaşıyoruz ve aslında kendimizi yeni başlangıçlara açmadan önce bitmesi gereken şeylere odaklanıyoruz, sizin için önemli bir yeni ay kararlarınızın üzerinde düşünün ama hemen harekete geçmeyin. Haftasonunda ise parasal konular ön planda olacak, aklınızda harcamalar ve ödemeler olabilir.. Sevgililer günü olduğunu ve gökyüzünde de ilahi aşk için güzel etkiler olduğunu düşünürsek harika bir gün olabilir, kalbinizden geçen güzellikler sizinle olsun…
Balık & Yükselen Balık: Haftaya Oğlak burcu etkisinde başlıyoruz ve bizi çalışma, üretme ve birşeyler için emek vermeye odaklıyor bu etki. Bugünler sizin için hayalleriniz yolunda çalışma günleri olacak ve sosyal çevreniz ile ilgili bazı konular gündemde olacak. Çarşamba günü Kova burcu etkisi devreye giriyor ve Perşembe akşamında bu alanda bir de yeni ay gerçekleşiyor.

Bu yeni ay sırasında Merkür de geri gittiğinden ve sizin için kapalı bir alanda olduğundan, biraz içe çekiliyorsunuz, araştırmalar yapmak ve kendi başınıza çalışmak için iyi günler olacak. Pazar günü ise enerjiniz yüksek olacak ve kendinize odaklanabileceksiniz, sevgililer günü olduğunu ve Balık burcu odağı olduğunu düşünürsek gökyüzünde, sizin için harika bir gün olacak gibi
Güliz Kına
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.059
1.458
tumblr_otox3fKZ9Y1s05s0mo8_1280.jpg


YÜKSELEN KOÇ
Hafta başında finansal hedeflerle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Sosyal çevreyle yaşanan konular ön planda. Hafta sonu yaratıcı faaliyetlerle uğraşmak, sanatsal konuları takip etmek iyi gelecektir.
YÜKSELEN BOĞA
Kariyer hayatındaki beklentilerin sorgulanacağı bir hafta. Mümkün olduğunca iş çevresinde kibirli olmaktan uzak durmakta fayda var. Hafta sonu arkadaşlarla yapılacak paylaşımlar beklentilerin gözden geçirilmesi için destekleyici olacaktır.
YÜKSELEN İKİZLER
Hayata bakışın ciddi sorgulanacağı bir hafta. Bilinçaltı ile yüzleşmeler yaşanabilir. Bazen çok sessiz kalıp, bazen de gereksiz çıkışlar yapmamaya dikkat edilmeli. Hafta sonu işle ilgili güzel fikirler geliştirilebilir.
YÜKSELEN YENGEÇ
Gelir gider dengesini yaparken hedeflerin tekrar gözden geçirilmesi gerekecek bir hafta. Ayrıca sosyal medya ve iletişim konularında dikkatli olmakta fayda var. Hafta sonu hayata bakış şeklini etkileyen sohbetler olabilir.
YÜKSELEN ASLAN
Ortaklıklar ve ikili ilişkilerde restleşmelerin olabileceği bir hafta. Nerede kısıtlanma yaşandığına odaklanmakta fayda var. Hafta sonu içsel çalışmalar ve dönüşüm süreçleri için uygun zaman.
YÜKSELEN BAŞAK
Gündelik düzene ve sağlığa odaklanılacak bir hafta. Çalışma ortamında abartılı tepkiler vermemeye dikkat edilmeli. Hafta sonu ikili ilişkilerle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir.
YÜKSELEN TERAZİ
Hayattan keyif alınan alanlarda daha özgür olma isteğinin yoğunlaştığı bir hafta. Çocuklara karşı uzlaşmacı olmaya dikkat edilmeli. Hafta sonu sağlıkla ilgili sıkıntıların çözümleriyle karşılaşılabilir.
YÜKSELEN AKREP
Aile konularına daha çok odaklanılacak bir hafta. İşbirliği gerektiren konularda kim daha yetkin tartışmasında uzak durmakta fayda var. Hafta sonu aşk hayatında güzel gelişmeler yaşanabilir.
YÜKSELEN YAY
Düşüncelerin değişime daha yatkın olduğu bir hafta. Çalışma ortamındaki iletişime ve sağlık konularına hassasiyet göstermekte fayda var. Hafta sonu aileyle ve evle ilgili hoş gelişmeler yaşanabilir.
YÜKSELEN OĞLAK
Finansal konularda daha bağımsız olabilme isteğinin yoğun olduğu bir hafta. Çocuklarla ya da hobilerle ilgili beklenmedik harcamalar gündeme gelebilir. Hafta sonu yaratıcı fikirler geliştirmek için uygun zaman.
YÜKSELEN KOVA
Geleneksel olanla yeninin çatışması direk kimlik üzerinden hissedilecek. Aileyle fikir ayrılıklarının sebep olduğu gerginlikler yaşanabilir. Hafta sonu değerli hissettiren konulara odaklanmak iyi gelecektir.
YÜKSELEN BALIK
Bilinçaltına itilmiş her konunun dışarıya çıkmaya çalıştığı bir hafta. Yakın arkadaşlarla ve kardeşlerle olan ilişkilerde tetiklenen olaylar gündemi belirleyecek. Hafta sonu kişinin kendine ve düşüncelerine odaklanması, sorunlara çözüm bulmak için yardımcı olacaktır.
Aslıhan Kozluca